Potrebujem pomoc: aký mám príbuzenský vzťah k danému členovi rodiny?

andrej654
10. mar 2021

dobry den, potrebujem zistit aky mam pribuzensky vztah k jednej holke...moja babka ma brata a jeho manzelka (volam ju teta) a tej holke mamina sesternica je moja teta. aky mame pribuzensky vztah ?

lenkamatkova
10. mar 2021

ešte raz a pomaly 😂 stratila som sa v druhej vete

lemra
10. mar 2021

Asi žiaden pribuzensky vztah

ivetz
10. mar 2021

Ak som pochopila spravne - svagrina tvojej babky a mama dievciny su sesternice, tak vas pribuzensky vztah nie je ziadny.

katulastraka
10. mar 2021

chces s nou zacat chodit? :D ak ano tak do toho...lebo "spolocnu krv" nemate :D ona je len akoby vydata do vasej rodiny

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nafka0483
10. mar 2021

@andrej654 Pomenovanie na to neexistuje. Svagrina tvojej babky je sesternica jej mamy. Svagrina je do rodiny vydata, cize ziadny pokrvny geneticky vztah tam nie je.

AK sa pytas kvoli vztahu, tak je to pravne ok, nie ste pribuzni a ak sa pytas kvoli pripadnym detom, tak aj geneticky je to ok, lebo nie ste nijak pokrvne pribuzni.

ninusa221
10. mar 2021

Nic ti to neni kvazi ak som dobre pochopila tak ona ti nieje nic a jej muz je tvojej mame bratranec a tebe ak maju deti tak bratranec/sesternica z 2 kolena 😀

ruzovakrava
10. mar 2021

Sesternica z druhého kolena švagrinej našej mačky hovorí, že rodina nie ste a môžeš ju zbaliť 😃