Potrebujem poradiť a počuť váš názor. Priateľ má opustil, neviem si bez neho predstaviť svoj život

gambata
18. apr 2019

Ahojte...prišla som k vám po radu.Moj priateľ ma opustil 😞 už je to tretí raz...no tentokrát šiel do Prahy (predtým išiel k rodičom na sk) milujem ho nadovšetko na svete a priala by som si aby sa znova vrátil žiaľ,mi oznámil že ma ľúbi a vždy bude ale že sa chce postaviť na nohy...on má 23 ja 31 áno viem vekový rozdiel :/ ale mi sme si vyhovovali vo všetkom.Som zúfalá milujem ho plánovali sme aj svadbu a samozrejme že sme sa snažili aj o bábo...Nedokazem bez neho existovať aj keď mal chyby
plánovalii aj svadbu

sissy27
18. apr 2019

@gambata no asi ste si až tak navzájom nevyhovovali, keď ťa opustil a dokonca 3x.
Najvyšší čas prestať si ten vzťah idealizovať a postaviť sa na vlastné nohy. Aspoň chalan má rozum.

pribinak
18. apr 2019

Ze je asi cas zložit i ruzove okuliare.
Asi az tak velmi vo vsetkom nevyhovujete, ked ste sa uz 3x rozišli
Mozno to je tak lepsie.

11mirka22
18. apr 2019

@gambata ak ho tak veľmi miluješ, rešpektuj jeho rozhodnutie. Dopraj mu slobodu. podakuj za spoločné chvíle a nechaj ho ísť. Ak je Vám súdené byť spolu, ešte sa stretnete.

katulik123
18. apr 2019

Chápem, že si zronena. Ale vezmi si, že on je dosť mladý. A ak sa chce postaviť na nohy mala by si to rešpektovať. Plus ak to len ide o to. Tak by ste mali ísť spolu niekde... Očividne asi to nebola taká láska a taky vzťah keď už 3x odišiel... 🙈

kakawah
18. apr 2019

Ja si myslím ze ta az tak nemiluje. Ved by neodisiel. A asi si uvedomuje aj ten vekovy rozdiel. Na tvojom mieste by som to nechala tak a zamierila sa s tym a zacala odznova,

marion09
18. apr 2019

Prázdniny už začali?

jajka92
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emmi101
18. apr 2019

Nerozumiem, strašne sa milujete ale už ťa trikrát opustil? To mi nejde dokopy

gambata
autor
18. apr 2019

@jajka92 ďakujem asi si to napísala najkrajšie a úprimne čas ukáže a máš pravdu prosiť o lásku už nebudem :( skúsim sa zamerať na prácu možno to pomôže

miadi
18. apr 2019

@gambata minimalne ten vekovy rozdiel je problem hoci ja fandim zenam co maju mladsich priatelov 😬ale skor ako boy toy 😂 pozri on ma iba 23 este je take decko a ty uz si žena .. ktorej tikaju bio hodinky (bez urazky) ked odisiel uz 3x znamena to ze kazdy chcete nieco ine ty svadbu rodinu on na to este neni ready hoci ta lubi potrebuje este par rokov žit Sam pre seba. Ale ty by si nemala stracat cas s niekym co Nie je ready dat ti to co chces co potrebujes . Mas najvyzsi cas zabudnut na vztah ktory nemal buducnost iba vzdušne zamky co ste spolu budovali .. mozno hlavne ty.. tak Ta oslobodil aby si mohla najst partnera ktory je zrely a za dva tri roky mozes mat vsetko po com tužis manzela dieta rodinu. Potrebujes niekoho kto je na rovnakej urovni zrelosti ako ty kto je uz pripraveny usadit sa a mat rodinu. Kto ta nikdy neopusti v dobrom ci zlom. ( este budes rada ze sa vam to babo nepodarilo a neostala si snim sama)

kittykat22
18. apr 2019

@gambata mozno by sa sa mala zamerat okrem prace na rychle vyliecenie zo svojho ex, a zamerat sa na nejdenie noveho partnera. Podla tvojho prispevku si zrela na rodinu a dieta, ale tym, ze teraz zamrznes v sebalutosti, praci a samote - bud si ista, ze tvoje fukcne vajicka urcite neplanuju zamrznut s tebou. Moja, hlavu hore! Mas 31, dost rozumu, najdi chlapa, bude svadba, bejby a budes 100x stastnejsia ako si teraz bola s muzom, ktory ti 3x usiel.

darina746
18. apr 2019

Suhlasim plne, to, ze uz trikrat odisiel podla mna naznacuje prave to, ze proste kazdy chcete nieco ine pretoze ste kazdy v inej fazy zivota. On ma 23 tak sa mu nemozes cudovat, ze este nechce zakladat rodinu, zenit sa a byt za kazdych okolnosti zodpovedny, ty na druhej strane si uz na to pripravena, mas na to vek, citis, ze to proste chces takze tiez nemoze od teba nikto cakat ze budes teraz cakat nanho kym pride tiez do toho veku

jajka92
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viera
19. apr 2019

@gambata 23 je este nevyzrety chalan co nevie co chce..Ty 31 si zrela a mas iny pohlad na svet...Nechaj ho tak,presne ako pisu baby hore ked ta miloval vrati sa ale necakaj nanho a ries si svoje veci...seba...

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natuska87
19. apr 2019

@marion09 ˇAno, od štvrtka...treba zabiť nudu...

sintra
19. apr 2019

Je mi luto, vas vztah si videla ako idealny zjavne iba ty. Nechaj ho ist. Ak by o teba skutocne stal, takto by sa nespraval.

tykat
19. apr 2019

@gambata ...mlady chalan, tipujem "postavit sa na nohy"=chce si uzit kym sa este da a neviazat sa so zenou 30+