Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pozná niekto predávajúcu Belickú alebo Švecovú?

adka2003
10. okt 2014

ahojte, poslala som je peniaze za novu bundu pre manzela, ktoru som mu chcela dat na vianoce.....peniaze nemam a bundu tiez nie, nepozna ju niekto? na bazosi uz niekto pisal, ze ho oklamala predavajuca: MENOM ELENA BELICKá DUBNICA NAD VáHOM Číslo účtu je :4010122018/7500 . mne napisala, ze sa vola Natalia Švecova, Bory okr Levice a vystupovala pod naty101. pomozte prosim. dakujem ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

sendy182
10. okt 2014

@adka2003 bola na koníku?.....ak áno kontaktuj admin.....

adka2003
autor
10. okt 2014

uz sa stalo a admin sa mi vobec neozval

adka2003
autor
10. okt 2014

@sendy182 bola, som nestastna a nechapem, preco sa mi admin neozval.ved by tu mal byt pre nas,.ci nie?

sendy182
10. okt 2014

@adka2003 skús ešte....mal by ti pomôcť v prípade ak je vás podvedených viac...čo sa dá robiť.....trestné oznámenie a pod....

adka2003
autor
10. okt 2014

@sendy182 uz som sa pytala dalej a ked nikoho dalsieho podvedeneho nenajdem, na policii vraj neuspejem. inzerat na bazosi je zmazany a ja sa neviem dopatrat, kto to upozornenie dal.

sendy182
10. okt 2014

@adka2003 má tu ešte nick?

adka2003
autor
10. okt 2014

@sendy182 uz nie, vies, ja hlupa. predavala iba tuto bundu. naozaj som si to nevsila. urcite by som sa nedala nachytat.

asfodelka
11. okt 2014

@adka2003 ak si jej poslala peniaze na ucet ziadaj vo svojej banke navrat platby ako zle zadaneho adresata. nemam s tym skusenost ale dajake reklamacie sa tam hadam daju urobit. skus info v banke.

asfodelka
11. okt 2014

kukni napr.tu http://www.fininfo.sk/sk/zaujimam-sa-o/platobne... kopiruje Ti : Zadaný platobný príkaz je možné stornovať alebo upravovať iba dovtedy, pokiaľ nie je zahájené jeho spracovanie. Po spracovaní platby vašou bankou môžete túto platbu už iba reklamovať u jej príjemcu a v prípade potreby odstrániť chybu, ktorú ste urobili, čo vás bude stáť čas a v niektorých prípadoch aj peniaze. Preto pri zadávaní platby si dávajte pozor na zadanie správnych údajov - najmä čísla účtu príjemcu a sumu, ktorú zasielate na účet.

V prípade reklamácie súvisiacej s uskutočňovaním prevodov v rámci SR alebo prevodov do zahraničia je finančný spotrebiteľ oprávnený podať postupom a v lehotách stanovených v reklamačnom poriadku banky. Náklady na reklamáciu znáša banka. V prípade, že vám neoprávnene prišli na váš účet peniaze, ste povinný ich vrátiť a informovať banku o tejto platbe, ak tak neurobíte, jedná sa o bezdôvodné obohatenie (čo je trestný čin).

cize v podstate spachala trestny cin obahatenia sa. teoreticky vzate.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli