Poznáte dobrého pediatra v Pezinku?

hoota
29. mar 2011

Ahojte, je tu niekto z PK alebo okolia, kto by mi poradil? 🙂 Zaciatkom maja sa nam ma narodit babo a tak zacinam riesit detskeho lekara. Viete mi povedat ako je to v Pezinku, odporucit mi nejakeho lekara alebo lekarku? Ja som z Bratislavy, ale s najvacsou pravdepodobnostou budeme po narodeni maleho prechodne byvat v Pezinku. Mozem s nim chodit k lekarke v PK aj ked bude mat trvale bydlisko v BA?

barokova
29. mar 2011

Ahoj, ja som zo Svätého Jura, ale chodím z mojími dvomi synmi do Pk k Vargicovej. Nemôžem sa na ňu sťažovať, zatiaľ nám všetky lieky perfektne zabrali, čo nám predpísala... A najviac sa mi páči jej snaha dávať deťom čo najmenej antibiotiká. Predpisuje ich naozaj iba keď to je potrebné... A lekárku si môžeš určiť bez ohladu na trvalé bydlisko, len sa s ňou treba ísť dohodnúť ešte pred pôrodom, či ti bábo zoberie k sebe. Aby si v pôrodnici vedela nahlásiť kam pôjdeš. To sa ťa tam budú pýtať...

adulka12
17. máj 2011

Baby neviete ku komu patrime ked byvam na Cajlanskej ulici ? Dakujeem pekne

erickaa
7. sep 2011

Ahojte baby, potrebujem poradiť dobrého pediatra v Pezinku alebo blízkom okolí. My sme sa sem nedávno prisťahovali a teda vôbec nemám prehľad. Uvažovala som ešte nad Šenkvicami, tam je nejaká súkromná pediatria - Dr. Koleková. Mohli by ste mi prosím napísať vaše skúsenosti? 😉

erickaa
8. sep 2011

Haloooo, Pezinoook.. potrebujem poradiť 😀

kuriatko84
8. sep 2011

@erickaa ahoj my chodime tu v PK na polikliniku MUDr. Feketovej (Filipovičovej), ja mam len dobre skusenosti. Je mlada a dobra. Sice zo zaciatku sme mali s mm taky pocit ze je to riadna sekera ale ona je taka trosku razna ale fakt dobra.

erickaa
8. sep 2011

@kuriatko84 ďakujem. Sekera mi nevadí, hlavne, nech je to odborníčka dobrá 😉 A nech nepredpisuje na všetko antibiotiká..hihi. A nevieš mi povedať ako má ordinačné hodiny a či berie nových ľudí? 😉

cecil36
12. sep 2011

@erickaa Filipovicovu vobec neodporucam, co mohla pohnojila a nie som sama, kto ma takyto nazor. My sme od nej nakoniec odisli. A pristup katastrofalny..... Zlaty stary dobry dr. lukac od ktoreho prevzala ambulanciu.

erickaa
13. sep 2011

@cecil36 fíha, a mohla by si mi poradiť niekoho iného? Alebo na tie Šenkvice nevieš ohlasy? Ďakujem 😉

cecil36
13. sep 2011

@erickaa no viem, ze je super Krizanová, ale má vela pacientov. My sme potom presli do Sväteho Jura k dr. Polákovej a boli sme spokojní (nedavala antibio zbytocne, vzdy predtym spravila CRP a bola velmi mila na dceru, ktora mala paniku z lekarov od cias ked sme chodili k Filipovicovej), ale potom sme sa prestahovali do BA. Tak teraz uz nemam velky prehlad. V tych Senkviciach neviem.... kamoska odisla od Filipovicovej k nejakej dr. do Senca a je spokojna 😉

erickaa
13. sep 2011

@cecil36 Aha, tak idem kuknúť ten Jur ešte. Ďakujem, veľmi si mi pomohla 😉

cecil36
13. sep 2011

@erickaa nie je za co 🙂

erickaa
13. sep 2011

@cecil36 už som do Jura aj napísala, či berú nových. Podľa stránky to vyzerá naozaj super, tak nás hádam zoberú 😉

melkina
18. nov 2011

@erickaa možem sa spýtať ako si dopadla v tom Juri? Zobrali ťa? si spokojna? Aka dr.tam je vlastne? Dakujem 🙂

erickaa
21. nov 2011

@melkina Ahoj, áno chodíme do Jura a zatiaľ sme spokojní. Pani doktorka aj so sestričkou sú veľmi milé a čakáreň je peknučká. Je tam hneď aj lekáreň. Zatiaľ spokojnosť 🙂