Poznáte túto influencerku?

20. apr 2023

Pekný deň vám prajem žienky, mám na vás takú otázku a popripade by som chcela vedieť aj vás názor popripade či poznáte tuto influencerku alebo skôr “liečiteľku” ako sa ona sama nazýva a či myslite že hovorí pravdu, že sa dá vyliečiť pomocou nejakej knihy ktorú stále spomína. Myslím Tinku Malinovu. Už som o nej počula dávnejšie, skrz moju známu ktorá mala zdravotne problémy a vraj táto liečiteľka si sama prešla nejakými autoimunitnymi ochoreniami, vyliečila sa vraj iba vďaka nejakej knihe, prišlo mi to ako nezmysel, že bez liekov a bez lekárskeho dohľadu sa vylieči z takých vážnych diagnóz. Viem že mala aj nejakú kauzu kde ľuďom tvrdila že vylieči aj typ cukrovky z ktorej sa neda vyliečiť, ale nejak som si o tom viac nezistovala. Teraz mi začala vyskakovať na instagrame stále, všade omiela len tu knihu. Pozrela som si pár príspevkov a naozaj mi to príde ako že hovorí pravdu, ale príde mi to zároveň aj ako úplný blud. Mala tam aj nejaké recenzie, že vyliečila nejakú babu čo bola na vozíku. Myslite si že len dobrý marketing a je to celé nahrané alebo máte niektorá aj nejakú skúsenosť, alebo ju niektorá poznáte a čo prezentuje je naozaj pravda? Ťažko tomu veriť.

nafka0483
20. apr 2023

Kniha je medical medium a niektore ochorenia sa podla nej vyliecit daju, kedze ide o stravovaci rezim (odlahcenie traviaceho traktu, regeneracia pecene, "detox"...). V rodine mam skusenost s vyliecenim (akebo uplnym potlacenim) atopickeho ekzemu. A to bol tazky stav, lieceny kortikoidmi.

gabriela1692
20. apr 2023

Neverim jej..ona je psycho... Cukrovku vyliečiť nejakými bylinkami..fuha

anna_2
21. apr 2023

farbu to ma to ako hov.o, ma to tvar ako hov.o, smrdi to ako hov.o, vyslo to zo zadku podobne ako hov.o. Co to je?
Podla platenej influencerky je to jednoznacne tocena zmrzlina 🙂

vestec_jozef
Odpoveď bola odstránená
Zobraz