Poznáte vitamín pre snažilky a tehotné Folgravid?

lulu19
3. mar 2010

vitamin pre snazilky a teh.baby FOLGRAVID AHOJTE BABY PREPACTE AJ JE UZ TU TAKATO TEMA ALE NENASLA SOMJU
chcem sa vas opytat ci mate nejake skusenosti s tymto vitaminom obsahuje to DHA -dokosahexaenova kyselina a kyselinu listovu
dakujem za rady

katkamarek
3. mar 2010

ja som o tom este nepocula, neviem ti poradit.

lulu19
autor
3. mar 2010

a ty neberies nejake vitaminy
ak niektora beriete nejake tak mi mozete aj poradit inejznacky dakujem

katkamarek
3. mar 2010

lulu ja beriem Femibion 800, ked myslis nieco ako kyselinu listovu 🙂

lulu19
autor
3. mar 2010

a mozem sa opytat ci sa nahodou s toho nepribera ale ti beboo zle z toho viemze su to vitam.lae aj tak dakujemm

katkamarek
3. mar 2010

no z toho sa urcite nepribera 😉
je to len spracovana kyselina listova plus vitamin E a dalsie potrebne vitaminiky pre snazilky 😉 A berie sa to az do konca 12 tt a potom je Femibion 400 od 13 tt 🙂

lulu19
autor
3. mar 2010

dakujemvelmi pekne lebi jedna baby mi pisala raz ze s baby planpribrala 12 kg taksom salenpre istotu opytala a akmozem kolkostoji jednobalenie dakujemsi zlata ze si minapisala a pomohla mi

tinkapn
3. mar 2010

Ahojte,
lulu ani ja ti neporadim s Folgravidom, nepoznam ho, ale ja beriem zase Bio-Folic Kyselinu listovu 🙂

lulu19
autor
3. mar 2010

bio-folic je nieco take ako baby plan teda vyzivovy doplnok pre snazilky a kolko stoji tento dakujem

lulu19
autor
3. mar 2010

tinkapn ten bio-folic je nejake probiotikum?

tinkapn
3. mar 2010

Lulu je to cisto len kyselina listova, je to vyzivovy doplnok pre snazilky a tehulky zaroven do konca prveho trimestra, podobne ako Femibion, ale femibion je dost drahy...

lulu19
autor
3. mar 2010

dakujem ste zlate ze ste mi podarili

tinkapn
3. mar 2010

Stoji do 5 € a je to davka na dva mesiac - 60 tabliet, takze super cena 😉

lulu19
autor
3. mar 2010

to teda ano sommyslela ze to bude stat okolo20 eur ale toto je super cena asi hned zatrapojdem dolekarne a kpim dakujem

katkamarek
3. mar 2010

No Femibion je drahsi mozno, ale ma to svoje opodstatnenie, lebo nie kazda zena dokaze cistu kyselinu listovu spracovat, to znamena, ze moze ju brat kolko chce a nema to ziadny vyznam, ale Femibion uz obsahuje spracovanu kyselinu listovu, cize sa ti priamo dostava do tela. Balenie na mesiac stoji okolo 13 eur, takze je to na tebe co si zvolis 😉

tinkapn
3. mar 2010

Lulu nemas zaco a ako vravi katka, je to na tebe 😉

lulu19
autor
3. mar 2010

dakujem vam baby skusim nieco najsteste na netea uvidim este raz dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lulu19
autor
3. mar 2010

nikto mi viac neporadi ☹ ☹ ☹

nika99102
21. sep 2017

Ja som to tiez dostala od svojho gynekologa ale ze vraj je to novinka u nas to este nieje ani v lekarnach