Práčka a sušička v jednom. Ste spokojné?

sisoun
10. aug 2019

Ahojte, je tu prosim niekto kto ma pracku a susicku v jednom? viem ze kazdy hovori, ze je lepsie mat obe zvlast, ale ak je tu niekto kto ma kombi, rada by som vedela vas nazor, skusenosti, spokojnost - nespokojnost 😁
dakujem 🙂

kika831
10. aug 2019

@sisoun akurat som sa so susedou o tom rozpravala- bo tiez nad tym uvazujem a hovorila ze vobec nie je spokojna. Ma samsung- aj dost drahu- a vraj jej vadi ze viac operie ako vysusi a ze vraj aj sa jej dost pradlo nici v tej susicke. Tak neviem.

evittam
10. aug 2019

@sisoun Určite zvlášť. Maximálna spokojnosť.

kotatko201
10. aug 2019

@kika831
@sisoun my mame a pravdu povediac nesusim... bo pradlo... podla mna je to pradlo aj po vysuseny vlhke a strrrraaaaasne pokrcene takze mam este robotu navyse to poriadne vyzehlit... ak si to vyveaim vonku tak to mozem rovno poskladat do skrine... uz by som nekupovala... kaslala by som na susicku a inak mame tiez samsung a stala okolo 850 eur... skoda penaziiii...

simsalabim
10. aug 2019

@sisoun ja mam 2v1 znacku Bosch. Kupovala som ju, lebo samostatne sa mi nezmestia a v zimnom obdobi nemam pradlo velmi kde susit a nechcela som, aby mi zatuchlo, co sa par krat stalo. Ja som spokojna, ale samozrejme mam vyhrady. Vysusi iba polovicu toho, co operie ( perie7kg, susi 3.5), ale ja oprate oblecenie vzdy vytriedim a susit davam len niektore veci. Vadi mi to hlavne pri uterakoch a postelnych oblieckach. Tie by som totiz dala vysusit vsetky, takto vzdy cast musim vybrat. Ak mas moznost, kup samostatne spotrebice, ak nie, je to kompromis, aj s vyhodami aj s nevyhodami. Ale vyperie aj vysusi dobre.

evittam
10. aug 2019

@kotatko201 Ja o 9.00 zapnem pracku a o 11.00 ma dve pracky pradla vyzehlene a voňavé uložené v skrini. Najlepšia kamoska aj s umývačkou riadu

budemematbejby
10. aug 2019

Tak ja mam pracku so susickou za asi 350 € a najlepsia investicia 😂😅 pradlo perfektne oprate aj vysusene. Samozrejme ze nieje akoby ozehlene ale je asi rovnake ako by bolo keby sa susilo vonku. Takze za mna urcite dobra vec ak nemas kde susit pradlo alebo na usetrenie casu

kikaaa444
10. aug 2019

Ja mám elektrolux a som spokojna.

luba28
10. aug 2019

Urcite osobitne,,,,ja nezehlim nic,,kdezto ak vyperies a hned aj susis bez vybratia tak mas robotu naviac....

ellieellie
10. aug 2019

Ako pisu baby, lepsie je mat to osobitne.. My na to, zial, nemame miesto, takze mame 2v1. Vyperie 8kg a vysusi 5kg. Ale teda nehrozi za 2 hodiny mat 2 pracky oprate, osusene, poskladane. Perie + susi cca 4,5 hod. A pradlo ani zdalekaaa nie je ako vyzehlene!! To ani nahodou. Ale som aj tak stastna, ze ju mam a uz si to bez nej neviem ani predstavit 🙂

alfonzia10
10. aug 2019

My máme kombinovanú a je to pomocník, ale suším len uteráky, posteľné prádlo a tak. Oblečenie nie, keďže sa nedá nastaviť presná teplota sušenia.

miskamilka
10. aug 2019

ahoj, ja mam 2v1 LG, tiez bola dost draha a so susickou spokojna nie som (pracka je to dobra). Pradlo zo susicky je velmi pokrcene, pricom benefit susicky by mal byt, ze veci netreba zehlit. Pouzivam iba na uteraky a postelne plachty, ktore by sa mi zle susili na susiaku.

lucyluv
10. aug 2019

Mam LG, najskôr som nadavala, ale potom som ju nejak spoznala a našla si spôsoby aby to fungovalo dobre 🙂 lebo prvé razy sušenia boli katastrofálne pokrcene

miskamilka
10. aug 2019

@lucyluv das mi prosim tipy, tiez mam LG a teda moc sa teda nekamaratime 🙂

ellieellie
10. aug 2019

@lucyluv a podelis sa o nejake tipy? lebo ja skusam vsetko mozne a na nic som neprisla... aj ja mam LG

miskamilka
10. aug 2019

@ellieellie podobne 🙂))

rajona
10. aug 2019

Za mňa top vec 😁 bývame v byte takže perfektná úspora miesta, zvyčajne používam len na detské veci ostatné susim na balkóne

jenny257
10. aug 2019

Rodičia mali - pokazila sa sušička a boli aj bez pracky 🤷‍♀️ Určite kúpiť zvlášť .

lucyluv
10. aug 2019

@miskamilka jasné, ale tak je to pracnejsie, ale funguje to celkom obstojne. Keď doperiem, tak prádlo povyberam, trošku povyrovnavam a uložím ho pekne do pracky a tak az dám sušiť. Alebo ešte ak más parný program, tak po vyprati som dala na parný program, to to prádlo tiež akoby vyrovna a tak dat sušiť. Alebo tiež ešte troška krajsie uložiť a tak dať dnu. A nesmie byť veľmi preplnená. Teraz som už dlho nesusila, tak dúfam, že som to nepoplietla 😃
@ellieellie

niki172
10. aug 2019

my mame v starom dome 2v1 od LG a bola som s nou spokojná. Na novom dome to už mame rozdelené zvlášť práčka a zvlášť susicka (samsung . nejaký extra rozdiel v tom nevidím dokonca v starom dome som na to ani myslieť nemusela a vôbec prehadzovat prádlo.

tmtm
10. aug 2019

My máme 2v1 a vôbec sušičku nepoužívam. Chcela som to hlavne preto lebo kamoške stále vonalo prádlo ale ona mala zvlášť. Nevedela som, že je vtom taky rozdiel. Moje prádlo po sušení vôbec nevoni a vyzerá ako keby ho krava žula.

mpg
11. aug 2019

@evittam a aká je to značka?

evittam
11. aug 2019

@mpg BOSCH

martuska005
12. aug 2019

@sisoun lepšie je mať osobitne..nakoľko práčky 2v1 niesu až také šetrne energeticky a práčka po oprati sa musí najprv vysusit a potom bude susit pradlo co trvá dlhsie.. môj nazor

ellieellie
12. aug 2019

@martuska005 Prosím ťa a ako dlho trvá samostatnej sušičke vysušiť prádlo? Keď tu čítam, že za menej ako hodinu je ak vypraté a aj vysušené 😲 Keď mne len vyše hodiny perie.. Vyše 2 hod suší. Mám 2v1

martuska005
12. aug 2019

@ellieellie ja osobne nemám ale chcela by som osobitne ale brat ma a aj znamy..brat ma spolu a nadava ze to trvá pranie aj susenie vyše 3 hodín a stále to nieje suche a v osobitne čo majú známy tak pranie p9dla cyklus susenie cca hodina max hodina a pol a prádlo suche

anjelik195
12. jan 2020

my sme si teraz kupili whirpool8/6, ale uz som aj olutovala..,ci ju nevratim spat. Operie za hodinku, ale susi 3.5 hod. a veci su vobec neni suche, miestami mokré.., este zajtra vyskusam dat najprv oprat posteľné a pustiť len sušenie 3.5 hod. Spotreba 5.44 kwh na jeden cyklus.