Práčky LG a dĺžka pracieho cyklu

ingrid16
29. apr 2017

Ahojte , vcera som si objednala pracku LG WD60J6WY1W, maju mi ju doniest v nedelu. Celkom som sa tesila , kym som si na nete nenasla dlzku pracieho cyklu. 222 minut. myslela som, ze to je nejaky najdlhsi program ale je to Cyklus Bavlna+ 40°C (½ náplň) 222 minút . tak teraz som trochu v soku, to budem prat 4 hodiny pri polovicnej naplni? tak potom pri 60° plnej budem prat 6 hodin ? a to uz ani nehovorim, co pri 95°.
mama ma tiez LG ale iny model WD10396ND a pri tej pisu Cyklus Bavlna+ 40°C (½ náplň) 72 minút . to je obrovsky rozdiel.
neviem, co robit , ci zrusit objednavku, nemate niekto taku pracku??? dakujem za akekolvek info

lilyianka
29. apr 2017

@ingrid16 podla mna to je blbost...skus skocit do nejakeho obch.domu kde predavaju pracky a spytat sa....ja sice nemam LG,ale Beko na 9kg pradla a bezne periem 50min.pri 40stupnoch....najkratsi cyklus mi perie 15-20min a ano najdlhsi 3hodiny,ale to nepouzivam....

ingrid16
autor
29. apr 2017

@lilyianka tak ja som si vcera o obchode citala, ze je to dlhy cyklus ale nebolo tam uvedene, ze je to len na 40° a na polovicnej naplni. myslela som, ze je to nejaky najdlhsi program , pri 95°. a ked som sa na to pytala, tak mi povedali, ze ta dlzka sa da upravit, no len teraz neviem. volala som aj do LG , samozrejme dnes nerobia ☹(((

fefe123
30. apr 2017

Ja mám LG, mám tak na 40 stupňov programy od 30 minút.... moja si riadi čas od množstva prádlo, čím menej, tým kratší čas, ale rozdiel len pár minút a netýka sa to toho 30 minútového.... podľa mna tam budú aj iné programy, veď keď nebude prádlo veľmi špinavé, môže sa dať aj na kratší program, načo ho tam vrtiet toľko minút...

emma12345
10. júl 2018

@ingrid16 ahoj kupili ste tu pracku nakoniec? Presne z tej dlzky pracieho cyklu som zhrozena aj ja..