Prasacia chrípka

loginka
29. apr 2009

Radsej by sa to malo volat mexicka - ten gramaticky tvar mi vadi 😠
Akurat zajtra letim do Ameriky - sice na Kubu, tam to zatial nehlasia
Este ze sme si nevybrali Mexiko...

deina
14. jan 2010

Uz sa asi chystaju ockovat aj ostatne skupiny nielen zdravotnikov. Minule som bola v poradni s mladsim synom a sestricka hned zacala s tym, ze dostali zoznam deti, ktore je potrebne zaockovat proti prasacej chripke a moj starsi na zozname je (ma trochu slabsiu imunitu napriek tomu, ze ani chory nebyva). 😨 Ze ci ho chcem dat zaockovat alebo nie. Tak som odmietla a lekarka povedala, ze na mojom mieste by odmietla tiez, aj ked by to hovorit nemala (lebo vraj oni by ockovanie mali podporovat). Dali mi aj nejake vyhlasenie podpisat, ze to odmietam. To akoze vsetci, co maju nieco s imunitou, su rizikova skupina?

leniciatko
14. jan 2010

......a potom budú oslovovať všetkých ostatných,lebo máme vakcíny nakúpenej aj na 100rokov dopredu, a treba ju 😀 niekomu vypichať...... a na koniec sa aj tak pošle niekam do rozvojových krajín,a tým to bude aj tak jedno,čo im dajú.....

miriamkac
14. jan 2010

deina.....ten zoznam mi pripada ako "pocitac hladaj" podla mna to je nahodny vyber....lebo ja mam doma tri deti, na zozname je len jedno z nich a ten bol najmenej chory (za cely svoj kratky zivot bral 2x ATB a asi 2x mal nejaku virozu bez liekov.) 😝 😝 😝 😝
Zdielam tiez tvoj nazor. 😀

deina
14. jan 2010

Miriamka, presne, moj krpec bol vaznejsie chory len raz (ale odvtedy chodime na imunologiu 😝 ), teraz bol trosku chory druhykrat - sopliky, nic vazne. Doktorka len pozerala, ze to co je za zoznam, ze vacsina tych deti nema ziadne problemy a zase deti, ktore ich maju, tie tam nie su vobec, ze nechape, podla coho ich vyberali.

petot
14. jan 2010

V maďarskej obci Bakonyoszlop sa v detskom domove nakazilo "prasacou" chrípkou A/H1N1 zatiaľ 19 detí z 50. Boli proti nej ešte v novembri očkované.
http://www.rozhlas.sk/inetportal/web/index.php?...