Prax na stavebnom úrade

kika_9
2. jún 2020

Ahojte,

moja dcéra mala mať v tomto období prax zo strednej školy obchodnej na stavebnom úrade. Prax sa im v tejto situácií neuskutočnila. Preto má každý žiak napísať čo by robil na praxi na tri strany, ale momentálne je úrad zavretí a na internete moc informácií sme nenašli, preto by som sa Vás chcela spýtať ak ste niekto pracoval, alebo pracujete na stavebnom úrade čo je Vaša náplň práce.

Ďakujem za všetky odpovede🙂

slawka2208
2. jún 2020

potrebuješ to obšírnejšie? alebo len v skratke.

kika_9
autor
2. jún 2020

@slawka2208 nemusí to byť úplne obšírne ale aspoň aká je tam náplň práce (dcéra by si to už rozpísala)

slawka2208
2. jún 2020

@kika_9 ked večer malú uspím tak napišem.

kika_9
autor
2. jún 2020

@slawka2208 Ďakujem 🙂

otazka1
2. jún 2020

Ja som na praxi od rana do obeda len peciatkovala spisy, vypisovala obalky, prefocovala co bolo treba. U nas teraz praktikanti ukladaju spisy do archivu napr, pomahaju roznasat a zbierat postu po oddeleniach. Toto sa zvacsa zvykne robit takmer vsade, ak by jej dosli napady 😊

barbora01
3. jún 2020

Je toho vela, tazko v skratke odpisat. Vo vseobecnosti stavebny urad vydava uzemne rozhodnutia, stavebne povolenia, resp. oznamenia k ohlaseniu drobnej stavby /stavebnych uprav/, kolaudacne rozhodnutia, dodatocne stavebne povolenia, rozhodnutia o odstraneni stavby, zmeny ucelu uzivania stavby a este ovela viac. Pozri zakon 50/1976 Zb. zakonov, je to narocna praca, ale tak ako pise otazka1 v skutocnosti by na praxi len peciatkovala vykresy

marca12
28. máj 2021

@slawka2208 prosim ta,robis na stavebnom urade?