Prečo ma ľudia ignorujú?

30. apr 2023

Ahojte víkend čo víkend pozerám po fb,insta tak ľudia niekde chodíš či už po diskotékach,turistikach,grilovackach a ja stále sedím doma,snažila som sa nadviazať kontakt s veľa ľuďmi ale nikoho nemám takého bližšieho aby som mnou ti ľudia chceli tráviť čas a pritom nijako ľuďom neublížijem chcela by som vedieť vaš nazor že prečo sa mi môžu ľudia tak straniť ?

viestta
30. apr 2023

Prihlas sa do turistickeho klubu, budu mat turu pojdes s nimi. Tam sa stretavaju ludia, ktori su si uplne cudzi al casom aj nadviazu priatelstva

levandula7
30. apr 2023

keď sa ti stránia tak kašli na nich a urob si program sama. na túru môžeš ísť sama, do kina, do divadla, do sauny, na peknú večeru, bicyklovať, behať, korčulovať.. na nejaký kurz, trebárs maľovanie.. nebudeš sedieť doma a na 100% sa s niekým zoznámiš 🙂

zmrzlinka2021
30. apr 2023

Na FB napíš že hľadáš partacku na turistiku

lindous
30. apr 2023

Nemyslím si, že to nutne znamená, že sa ťa stránia, len jednoducho majú vytvorené svoje sociálne väzby, nenapadne im ťa zavolať, majú svoju pravidelnú partu... ako si skúšala nadviazať ten kontakt? aj si aktívne niekoho na spoločnú aktivitu zavolala a odmietli alebo len čakáš?

reanda
30. apr 2023

mozno si prilis vynimocna a specialna, aby si sadla kazdemu.. musis si pockat, az stretnes niekoho kompatibilneho..