Prečo sa neviem opiť?

30. dec 2021

Ahojte, mozno cudna otazka, ale dlhsi cas pozorujem, ze ked sme na oslave, alebo nejakej party, necitim v sebe alkohol ako kedysi, tym nechcem povedat ze sa ozieram, alebo chcem ozierat, ale ked nieco oslavujem a vypijeme si, tak sa vobec neuvolnim, nezabavim, necitim sa opita ani po 8 poldecakoch ma nechytá, cim to moze byt? Nemala som to tak, a pijem fakt prilezitostne cize nie som zvyknutá

roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
30. dec 2021

@cocolino234 jasne ze na zabavu alkohol nepotrebujem, ale vtedy pride cloveku viac vitpno, smiesno, urcite chapes co som myslela,
A co sa tamteho tyka, nemyslim si ze nejako pomaly a zasa 4 naraz do seba hodit nechcem

emm_i
30. dec 2021

logni si do pravej aj do ľavej na čerstvom vzduchu a vstúp do poriadne vykúrenej miestnosti. myslím, že to zaberie.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diewcatqoo
30. dec 2021

Ja som to takto mala, ked som bola mlada. Vsetci okolo mna vzdy mrtvi a mne sa akurat zacinala dobra nalada. Stale do mna podpichovali, ze som vytrenovana.. ale alkohol som vazne nepila casto, len na mna nejako neucinkoval asi alebo co.
Po tridsiatke sa to otocilo - ak si dam obcas dva panaky, hned sa mi mota hlava a druhy den prgrciam.

bloger
30. dec 2021

Dá sa zabaviť aj bez alkoholu. Potom sa to zvykne zvrtnúť na rôzne nedaj Bože násilnosti a potom to už nemá nič spoločné so zábavou. Ale to čo píšeš je normálne. Sú baby ktoré môžeš namočiť aj do suda s vínom a nič im nebude. Neopijú sa.

danyelia
30. dec 2021

Ahoj, ani ja sa nedokážem opiť, aj keď by som toho vypila viac, ja si myslím, že je to psychikou, alebo takou akousi vnútornou kontrolou a sebadisciplínou, keď sa človek podvedome veľmi kontroluje...

derdia
30. dec 2021

Ahoj to iste mam aj ja. Mozem pit, aj 6 poldecakov napr. a nic. Si ockovana? Len tak zo srandy. Ja som. Ale napr mozno je to aj spolocnostou ja napr sa neviem uvolnit pred ludmi ktorym nedoverujem...pred vyzvedacmi a pred tymi ktorych uprimne nemam rada... Volakedy mi to bolo jedno teraz uz som ostrazita

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sylvester01
30. dec 2021

@roobett 72 to je tak len na slepotu domaca na zahori je len 52

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sylvester01
30. dec 2021

no mas
@viestta mas to nastudovane ale ze 40ctky sa mi moze zalepit akurat stolica, ale s 52ky ne,ked je palena v palenici.ne doma z holinek

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
30. dec 2021

@viestta ty o com tocis? Musis byt na silu mudra? Kde som povedala ze sa neviem zabavit bez alkoholu a potrebujem liter chlastu? Nasilu rypat to ti ide, radsej si daj ty jedneho lebo si akasa nabrusena

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
30. dec 2021

A prečo sa chceš vedieť opiť?

autor
30. dec 2021

@viestta myslim si ze kazdy pochopil ako som to myslela len ty potrebujes chytat za slovicka

autor
30. dec 2021

@sense nepotrebujem sa vyslovene ze opit, len taka ta mierna nálada ked sa nieco oslavuje, myslim si ze na tom nie je nic zle

sense
30. dec 2021

Nie je, ja som mala za mlada tiež veľkú výdrž... Ale nikdy som sa nezamyslala nad txm prečo sa neviem opiť... Bud som mala náladu sa baviť a nepotrebovala som áno kvapku aleno som náladu nemala a vtedy mi ani alkohol nepomohol