Predaj bytu kvôli situácií na Slovensku
15. mar 2021
Uvayuje niekto, že bude musieť predať byt a kupit mensi alebo ist byvať k rodine, kvôli corona situacii na Slovensku - strate práce, príjmu, zly zdravotný stav, nemoznosti pracovať kvôli opatreniam. Vsetky moznosti vycerpane a ziadne vychodisko.
Asi by som byt nepredavala, ale ak mate moznost ist byvat k rodine, tak dajte byt do prenajmu, bude to ako by ste mali 1 mensi prijem kazdy mesiac.... lebo neviem teda v akej lokalite byvate, ale ked si pozriem tu moju, tak predat dajme tomu 3 izbovy byt a kupit za to 2izbovy, tak rozdiel tam je nejakych par tisic €... a potom čo...

čo chceš lacno kúpiť byt? predaj bytu je tá posledná možnosť keďže človek príde o strechu nad hlavou...