Predala som ohrádku v super stave, ale na pošte sa poškodila

beatrice28
14. dec 2012

Ohrádka bola v 100 % stave, ale kupujúcej došiel poškodený. Zhodli sme sa na tom, že sa to muselo poškodiť počas doručenia, bola narazená niekam a molitan sa natrhol, ako teraz postupovať, kto má na to doplatiť, mám vrátiť polovicu peňazí alebo ako. Žiaľ som ohrádku nemala poistenú.

soldi
14. dec 2012

@beatrice28 ak sa to poskodilo pocas dorucenia, tak je bohuzial chyba na Tvojej strane, ze si ju zle zabalila.
ak by si ju mala aj poskodenu, tak toto na poste nevyreklamujes (vlastna skusenost)

beatrice28
autor
14. dec 2012

@soldi ale kupujúca pani trvrdí, že obal v čom bol zabalený bol nepoškodený, tak tomu nechápem, ale manžel tvrdí, že na fotke jasne vidieť, že s tým niekam narazili.

pupendo5
14. dec 2012

Tak je to naozaj blbá situácia, no možno si ju mohla lepšie zabalit...

soldi
14. dec 2012

@beatrice28 ak bol obal neposkodeny, tak za to posta predsa nemoze.

nic proti Tvojmu manzelovi, ale podobne usudky na zaklade fotky, nie su moc spolahlive

nikuska4
14. dec 2012

ja mám totálne zlé skúsenosti so slovenskou poštou,ešte ked je balík menší tak v pohode,ale ak je večší,vždy je poškodený obal,aj ked je tam nálepka krehké.Nechápem ako s tým tí prepravcovia robia,asi to hádžu ako im príde....a dalšia vec je ten nústretový prístup našich pracovníčiek na pošte,čo si ja nezistím,nič neporadia.A balíky boli perfektne zabalené....škoda reči 😠

marianka23
14. dec 2012

mne sa raz na poste poskodil balicek a hned na poste spisali protokol ze sa to poskodilo pocas prepravy. s reklamaciou nebol problem, ale ked to v tvojom pripade dotycna zistila az po prebrati tak to asi nedokazes kedy a kde sa to poskodilo 😒

nikuska4
15. dec 2012

@marianka23 z toho mi vyplýva ,že vždy treba otvárat balíky na pošte ,aby bola svedkom poštárka,že je to poškodené a potom spísat protokol .....a to aj ked balík nieje poškodený ,preistotu!!!!Lebo potom doma čo už!!Mne tu jedna pani písala,že do 24hodín sa može balík raklamovat,ale to sa mi zdá čudné,lebo kto mi potom uverí,že som to ja nepoškodila 😖
@beatrice28 neviem,čo by som robila na tvojom mieste,ked vieš,že to bolo v poriadku posielané a teraz toto!!!Vlastne ty za to nemožeš....Manžel kedysi posielal nejakému pánovi do bratislavy balík ,no a on mu potom volal,že to prišlo úplne rosypané rozhádzané,ale on sa vlastne len postažoval,nežiadal naspet peniaze,lebo veril,že sa to stalo prepravou.