Predlžovanie vlasov

ivaonsky
17. nov 2013

ahoj, ma niekto skusenost z predlzenim vlasov- hladam kadernictvo v brattislave

sissy27
17. nov 2013

@ivaonsky osobnú nie, stačilo mi vidieť, ako dopadli všetky tie kočky, čo si to dali robiť po cca pol roku - roku, niektoré aj skôr 😝 škoda, že také fotky nezverejní nikde žiadna z tých, čo to robí, každá len ako to vyzerá tesne po...

ivaonsky
autor
17. nov 2013

no sak prave toho sa bojim, viem ze to treba posuvat kazde 4 mesiace ale....

sissy27
17. nov 2013

@ivaonsky vytrhá a zničí ti to tvoje vlasy - nenávratne... je úplne jedno, aký spôsob, či lepenie keratínom alebo tými kovovými sponami, ak máš jemné vlasy, tak neunesú váhu tých umelých a doslova ti to vyšklbe, pri kovových sponách musia byť tak silno zacvaknuté, že to tvoje vlasy udusí a vypadnú... moja kaderníčka to robí, a keďže je kamoška, tak rovno mi povedala, nech nad tým ani neuvažujem... že ak už, tak mi odporúča clip-in vlasy, efekt rovnaký, akurát sa vlasom nič nestane...len to treba dávať na noc dole, čo je trošku otravné, takže skôr sa to hodí na príležitostné nosenie... a nakoniec, chlapa s tým aj tak neoblbneš, len raz ti zájde rukou do vlasov a ostane prekvapený, prípadne keď ťa uvidí s mokrými vlasmi 😅

ivaonsky
autor
17. nov 2013

no presne to si myslim aj ja , lenze ja krava som sa dala ostrihat a z lasou po pas mam vlasy pd ramena a vadi mi to-strasne

evelynm
18. nov 2013

@ivaonsky , pockaj, kym ti prirodzene dorastu.

sissy27
18. nov 2013

@ivaonsky máš dve možnosti - buď si počkáš, kým ti dorastú tvoje, alebo už nikdy svoje normálne mať nebudeš, a vlastne vyhodíš kopec prachov za zničenie vlasov... alebo vyskúšaj tie clip-in vlasy, je to podstatne lacnejšie a neškodné 🙂

lubena00
18. nov 2013

ja som kadernicka ,je to pekne moznomesiac,a osobne by som si to teda nedala,chlpi sa to rozcesat sa to neda,ted sama to nezvladnes najlepsie je s tym ist kadernicke a nech ro umyje a rozcese al aj kazda jedna kadernicka ti vytrha kopu vlasov,a su potom ked to das dolu oslabene znicene ....no ako aj nechty umele ked das dolu po par mesiacoch tak isto su na tom aj vlasi.ale je vela zin co si to dava 🙂 . a teda clin in vlASI S TYM JE OSTARA TIEZ SA STRASNE CHLPIA TAZKO SA DAJU ROZCESAT KED SI ICH DAS DOLU AJ KED SU RAVE SO SIVYCH 🙂 VLASOV TREBA SA ONE STARAT,ALE CO SA TYKA TVOJICH VLASOV TIE CI TI NEZNICI,CLIPY SU PODLA MNA SKOR LEN PRILEZITOSTNE NIE NA KAZDODENNE NOSNIE ALE TO JE LEN MOJ NAZOR 😉

ivaonsky
autor
18. nov 2013

dakujem babi takze usetrim 1000e 😀