Predlžovanie vlasov a vaše skúsenosti

lucia37
28. jún 2012

Baby , silne uvažujem o predĺženi vlasov, máte s tým niektorá skúsenosti? Oplatí sa to? Akou metódou?

daniela106
14. júl 2020

@sonye dakujem pekne za odpoved 🙂 ❤️

emiw
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emiw
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonye
5. okt 2020

@daniela106 👏😉

extension_salon
14. nov 2020

@frzeiovn eurolock sa nikdy nemá dávať na jemné riedke vlasy a veľmi som prekvapená z toho že v niektorých salónoch dávajú každej žene na hlavu eurolock a potom sa čudujú že to padá. Jednoducho taký slabý tenký vlas je veľmi citlivý a najvhodnejšia metóda sú pásky ktoré existujú už aj z ruských vlasov, tie značkové vyrábajú z nekvalitných indických väčšinou. Môže sa použiť aj metóda keratín ale pri takých vlasoch treba aspoň každé 2 mesiace prísť na prepojku lebo majú tendenciu rýchlo sa zamotavat pri korienkoch

sonye
14. nov 2020

@extension_salon presne tak..ak máte jemná vlasy vždy je tam riziko rychleho padania pripojených vlasov..

frzeiovn
16. nov 2020

Ale mne to nepadalo vôbec dolu, ani jeden, ale už po 8 mesiacoch som ich dala radšej dole a idem riadne nadupať moje 2 jemné vlásky...

sedrika123
21. nov 2020

Ahojte baby ako vidim docitala som sa co som chcela..aj mne padaju vlasy predlzene a to co posielala foto ta jedna pani je slaby odvar mne po cesani psdaju strasne a to sa cesem takym riedkym hrebenom pridrziavam vlasy lebo keby kefou nemam nic..po pol roku mam na hlave menej nez polku z toho co som mala..je to uplne vidno ze to boli nekvalitne urobene vyrobou lebo predtym som mala kratsie u nej a bez problemov 2 r vydrzali a nepadali stale su pekne..
Vlasy mam predlzene sitim a normalne uz mam prazdne po krajoch uplne miesta len ta latka snurka tam je..co mna zarazilo je ze ked som to pred 3mes povedala kadernicke ona ze to mi ich musi dat dolu posle na reklamaciu a bud mi ich uzna dodavatel alebo nie..mna skoro piclo..uz teraz pol roka trpim vlady vsade nemozem nosit ani cierne veci hanbim sa za ne a ona mi akoze povie tamto?v inom kadernictve mi povedali zs to je vyrobna chyba mala objednat nove a tieto dat dolu vymenit za nove a reklamaciu vybavovat mimo zakaznicky..ze ved to nestoji 50eur!ze a ked mi vymeni a zas bufu padat nekvalitou yo znovu budem trpiet a zas potom cakat na nove ci uzna reklamaciu..?ake mate skusenosti s reklamaciou?yolke peniaze som za ne dala tesila som sa asi par tyz kym som si nevsimla ako padaju ona pri prepajani nic sa jen nezdalo zeby vypadavali nadmerne tak mi ich zasa dala a teraz po mesiaci od prepajania ja sa uz uplne hanbim von chodit..takze za tie drahe prachy som si kupila stres hanbu a este mam byt aj 2 mes bez nich kym prejde reklamacia no hruza..neviem aky ma problem dat mi nove vlasy a tamtie si potom reklamovat ved to vidi ze to chyba od vyroby..preco ma zakaznicka doplacat na zmu vyrobu?vlady presli kontrolou dodavatela aj kadernicky cize zodpovednost je na nich tak neviem preco mam na ich nezodpovednost doplacat ja..poprosim vase skusenosti s reklamaciou vhyby vyroby vdaka.. pripajam foto po dnesnom cesani ..zanetam byt kazdy dnes a byvam sama a nik ku mne nechodi.toto su vlasy pozametane dnes a to som zametala vecer o polnoci vcera cize toto je za dnesny den..aj kadernicke som to poslala

borabora123456789
24. dec 2020

@ninka0512 aka je cena

borabora123456789
24. dec 2020

Aka je cena

sonye
24. dec 2020

@borabora123456789 čo čo stoji???

aangie
13. máj 2021

@elaela46 ahoj, prosím v akom salóne si bola?

sonye
13. máj 2021

Piešťany kadernictvo Mija.....

beruska570
19. máj 2021

Dobrý mám záujem o predĺženie vlasov nájde sa tu niekto kto mi to vie urobiť takto

ivet213
30. jún 2021

Ahojte dievčatá mam ist na predlzenie vlasov ultrazvukom mate niekto s tm skúsenosti?

lenunik29
28. júl 2021

@adenka94 v Poprade exclusive karednictvo

ninah1486
2. nov 2021

osobnú skúsenost nemam ale zname si to pochvaluju

beahavala
5. nov 2021

clip in alebo micro ring a k tomu kvalitné vlasy

heltuska
1. máj 2022

🙏🙏🙏☝☝☝☝Baby, varujem vsetky!!! Nikdy v zivote Salon IX v Banskej Bystrici.🤮🤮🤮🤮😫ide im len o vase peniaze. Moja osobna skusenost a jednanie s majitelkou Zuzanou Muranskou, cisty grc, ktora mavnutim carovneho prutika a (nasich penazeniek) uziva a zije na Bali🤔asi sa dibre a z lasky vydala🙊🤭🤯 obtiahli ma o peniaze a vlasy tak znicene, ze uz treti mesiac ich davam dokopy. Nebudte rake naivne ako ja. A salon IX obchadzajte velkym oblukom. V Bb, aj v Blave, fuj, jeden hnoj🤢🤮🤢🤮☝☝☝

anatoljevna
15. sep 2022

Nasla som jednu kočku v Prešove. Bola som už na 4 nadpajani vlasov a vidím, že moje vlasy sú fakt silnejšie a veľmi pekne odrastajú, robí keratinove kapsule, vôbec necítim ze mam nadpojené vlasy. Salón sa volá ANA_hair_project
Odporucam

heltuska
13. okt 2022

Ahojte, predam kvalitne ludske vlasy za dobru cenu, aj s certifikatom 150 pramenov s dlzkou cca 60 -65cm

sofkabarbie
1. jan 2023

Ahojte, prosim ako si dat dole vlasy doma? Keratinove spoje
Citala som zehlicku ale to neviem ci chcem riskovat, ci nebude keratin vsade rozpatlany po vlasoch.
Skusala som olej ale mne to nefungovalo
Ten odstranovac keratinu naozaj funguje? Potom sa kliestikmi rozdrvi spoj? Budu tie predlzene pramene este pranene alebo sa spoj uplne znici ? Dakujem

liviahanicova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz