Predĺžovanie - zahusťovanie mihalníc v Prešove

evuliceeek
16. máj 2017

Prosím Vás máte niektorá maminka dobré skúsenosti s predĺžovaním alebo zahusťovaním mihalníc konkrétne v Prešove? Nejaké typy na konkrétne mihalničiarky ( ospravedlňujem sa, ak to nie je úplne najsprávnejšie označenie profesie 🙂 ) ? info o cene? Vaše pocity, názory, ich trvácnosť a praktickosť? Vďaka 🙂

juliakocka
16. máj 2017

ja mám veľmi dobrú skúsenosť s Andreou Goboňovou, ona robí doma nové 40 E, doplňačka 15 -20 E podľa stavu vypadaných mihalníc

evuliceeek
autor
16. máj 2017

@juliakocka ........ a čo sa týka praktickej stránky? Aký je s nimi život pri bežných činnostiach - spanie, umývanie? Možno sú to smiešne otázky, ale nemám o tom ani páru. Uvažujem nad nimi, no nemám o tom absolútne žiadne informácie

juliakocka
16. máj 2017

tak ja spím na bruchu úplne ponorená s očami vo vankúši a vôbec mi to nevadí ani nevypádavajú, čo sa týka líčenia, tiene ti stačia, špirálu na nich nedávam, aby dlhšie vydržali, umývam normálne pod tečúcou vodou, ako bežné, čo sa týka svrbenia oka, škrabem sa opatrne aby som ich nevyťahala....čo sa týka dopĺňania mne treba každé 3 - 4 týždne, ale ja mám slabé svoje mihalnice preto mi vypadnú skôr , kto má kvalitnejšie svoje, tomu vydržia aj 6-7 týždňov, ja ich vrelo odporúčam na leto, lebo nemusíš sa líčiť k vode a máš zvodné oči,

evuliceeek
autor
16. máj 2017

potešila si ma, ja ich chcem hlavne preto, aby som vypustila z líčenia špirálu, tak ďakujem za info a kde v Prešove býva tá tvoja známa? je prípadne na facebooku?

lucykelly
16. máj 2017

ahoj, ja som mala 3D mihalničky rok a 8 mesiacov ... vyzerali veľmi prirodzene, oko bolo krásne a nemusela som sa maľovať ... čo sa týka bežného fungovania, nebol problém, ten nastal, keď som si ich po dlhej dobe nechala vypadať ... moje riasy boli úplne zničené, krátke, vyzerali ako obhorené, no čisté zúfalstvo ... trvalo cca 3 týždne, kým sa dali dokopy

evuliceeek
autor
16. máj 2017

@lucykelly nepomyslela som vôbec na to, aké by to mohlo zanechať následky na mihalniciach

juliakocka
17. máj 2017

@evuliceeek .....žiadne následky to nezanecháva, riasy prirodzene vypadajú aj samé a keď rastú tak jasné že sú kratšie, ale nevadí, tak ako vypadajú, tak sa aj obnovia....nemusíš sa báť...ja už niekoľko rokov si dávam predlžovať a je super žiť v dobe kedy sa dá žena takto skrášliť :D