Predškolská a elementárna pedagogika Trnava

simusha251
12. mar 2014

Ahojte! Chcem sa opýtať, či niekto z vás študuje predškolskú a element. pedagogiku v Trnave - externe? Že aké to tam je, či sa to dá zvládať popri robote, či sú povinné prednášky a tak 🙂 ďakovala

ceruzka_24
16. apr 2014

Ahoj§ Aj ty sa chystas studovat predskolsku pedagogiku do trnavy -externe? ja som sa tam prihlasila a prijali ma a teba?

jajaa4
13. aug 2014

ahojte dievčence máte nejaké info o tomto odbore? Ja tam idem ale na denné a chcem vedieť niečo o tom 🙂 vďaka

shellka
13. aug 2014

Ahojte,ja idem na predskolsku do Trnavy externe,vraj 6.9.je prva prednaska,vie niekto nieco viac?Vobec neviem,co mam cakat,ci to zvladnem ako budem zhanat materialy,mam z toho obavy.Ak uz ma niekto prvy rok za sebou poradte prosim,budem vdacna 🙂 🙂

monikad77
12. okt 2014

@shellka @ceruzka_24 ahoj...chcela by som sa spýtať že aký bol štart, ako to vyzerá či sa to dá zvládať už keď ste tam..... a ako ste sa pripravovalaina prijímacie skúšky? ja už som dlho od strednej školy preč teraz momentálne na materskej no rozmýšľam že budúci rok by som išla na to ale mala by som sa pomaličky pripravovať len vôbec neviem čo a ako...stránka kde by som sa mohla dozvedieť je vraj v rekonštrukcii..poradíte mi prosím?

mina96
13. jan 2015

ahojte chcela by som sa opytat na predskolsku a elementarnu pedagogiku v trnave aka je uroven tohto studia , ak by to vedell niekto porovnat aj s BB🙂

lenocka12345
24. jan 2015

Ahojte. Ja som skončila predškolskú v Po - denne. Poviem Vám že niektoré skúšky boli brutálne. Ale myslím že všetko sa dá zvládnuť 🙂 hlavne teda Po sa považuje za najťahšiu 🙂 teraz pokračujem ďalej - primárny stupeň - 1.-4. , všeobecne sa to dá zvládnuť , len sa treba učiť 🙂 ako všade inde 🙂

ninoc76
24. feb 2015

ahojte 🙂 ja by som tiež chcela študovať predškolskú a elementárnu pedagogiku v Trnave, ak by sa niekto podelil s akýmikoľvek informáciami, budem rada. Vďaka 😉

kakaovyrez
29. jún 2015

@ceruzka_24 Ahoj! Mohla by si dat nejake info, ako prebieha to externe studium? Prednasky su povinne? Piatky, soboty kazdy tyzden? Skusky su v pohode? Uz aj pracujes v tomto odbore?

kakaovyrez
29. jún 2015

@shellka Ahoj! Mohla by si dat nejake info, ako prebieha to externe studium? Prednasky su povinne? Piatky, soboty kazdy tyzden? Skusky su v pohode? Uz aj pracujes v tomto odbore?

matakernikova00
12. okt 2015

Pomooooc vie mi niekto poradit s predmetom Profesijna etika?

minnie30
26. feb 2016

@matakernikova00 ahoj, prešla si skúškou u pani Daniškovej?

minnie30
26. feb 2016

@kakaovyrez neviem, či už študuješ, ak nie, tak sa ozvi , ak áno, daj vedieť, možno sme spolužiačky 🙂