Predškolská a elementárna pedagogika v Trnave 2016

nejla
14. jún 2016

Ahojte 🙂 Táto diskusia vzniká najmä pre študentky odboru Predškolská a elementárna pedagogika v Trnave začínajúce v 2016, aby sme si mohli navzájom pomáhať a podporovať sa.

mazula
14. jún 2016

Ahoj,super nápad😃teším sa na spoluprácu😃

silviasisa
14. jún 2016

Ahojte.perfektne.a uz mate potvrdenie o prijati? 🙂

mazula
14. jún 2016

@silviasisa stále nemám,uz by aj poslať mohli

silviasisa
14. jún 2016

Veru aj ja stale pozeram do schranky ci uz

mazula
14. jún 2016

@silviasisa
@nejla a baby akú máte školu,pokracujete v pedagogike?ja mám hotelku,a 13rokov po mature som sa dala na výšku,chcela by som robiť a deťmi😃

katka7236
14. jún 2016

Zdravim, vsetky ideme na externu formu? 🙂

silviasisa
14. jún 2016

Ja mam marketing cestovneho ruchu takze tiez od veci.ale mam dceru tak viem ze by ma to bavilo

silviasisa
14. jún 2016

@katka7236 asi ano.ja urcite 🙂

mazula
14. jún 2016

@silviasisa tak to máme podobné😃ja som až časom na to prišla a celkovo sa na mňa decká vždy lepili😃aj ja som externe,tusim aj písala v tomto maily že aký odbor?už ani neviem 😃ja mám 2 chalanov,7 a 3

masama
14. jún 2016

tak to som rada, ze nie som sama, co nema pedagogicku, aj ked som vzdy chcela robit s detmi, tak teraz si to konecne splnim 🙂

domini251
14. jún 2016

Ahojtee🙂

domini251
14. jún 2016

Ja mam pedagogicku v modre maturovala som v roku 2013 a uz od roku 2013 pracujem v skolke ☺

lenka41289
14. jún 2016

Ahojte 🙂 vidim ze su to rozne odbory 🙂 🙂 🙂

lenka41289
14. jún 2016

a co tak urobit aj nejaku skupinu aj na facebooku 🙂 myslim ze tam je tiez vacsina 🙂

katka7236
14. jún 2016

Ja som studovala animator volneho casu- praxovala som s detmi v druzine a robila v skole rozne akcie pre deticky 🙂

zdenkaja
14. jún 2016

Ahojte. Ja mám OA a pred 2 rokmi Turčianske Teplice. Učím 4 roky. Som zo Žiliny. Deti 8 a 13 rokov

atika11
14. jún 2016

baby a z čoho ste robili prijímacie skúšky,boli ťažké?Potom budete môcť učiť aj prvý stupeň,či len v mš?Robím v zdravotníctve a už dlhšie uvažujem zmeniť smer.Práca s deťmi by bola super. 🙂 Držím vám palce.

zdenkaja
14. jún 2016

Ja som išla bez prijímačiek, len na základe vysvedčení. Ale to asi všetky dievčatá. A potrebovala som aj potvrdenie od zamestnávateľa, že mám prax, keď chceš ísť externe, ale neviem či je to naozaj nutné. Učiť môžeš, len v MŠ a keď skončíš Bc potom môžeš zmeniť smer na 1-4. Kto ide Externe?

dasa1977
14. jún 2016

Ahojte. Super nápad. Budem rada ,ak sa budeme navzájom podporovať. Čo sa týka prijímačiek , som to mala presne ako Zdenka. Ja idem externe

atika11
14. jún 2016

Dievčatá a nechceli ste si spraviť externe len maturitu učiteľstvo a vychovávateľstvo v mš?Lebo nad tým som uvažovala ja.Trvá to len dva roky,ale nie je žiadny titul,je to len stredná pedagogická škola.Musí mať učiteľka v mš titul Bc?

nikuskag
14. jún 2016

Ahojte 🙂 Ja idem tiež externe, prijímačky som nemusela robiť 🙂 a chodila som do BA na polygrafickú, odbor grafik digitálnych médií a maturovala som pred dvoma rokmi, normálne by som maturovala v roku 2013, ale pretože som prestupovala z gymnázia na odbornú školu a prvý ročník som začala na druhej škole odznova, tak som kvôli tomu stratila jeden rok 🙂 deti ešte nemám, ani zatiaľ neplánujem a takisto ma baví práca s deťmi, mám 6 ročného brata, 5, 9, 11 a 16 ročných bratrancov a 11 ročnú sesternicu 🙂 čiže skúsenosti s opatrovaním detí mám :D a pracujem v administratíve, v školstve som ešte nepracovala 🙂

zdenkaja
14. jún 2016

Ja mám externú maturitu učiteľstvo a vychovávateľstvo. Prijímačky boli z telesnej, výtvarnej, hudobnej a literárnej. Zatiaľ učiteľka nemusí mať titul, ale v súčasnosti už majú dievčatá v MŠ aj Mgr. titul. Tak do boja!

zdenkaja
14. jún 2016

Bola teda povinná na externé štúdium prax minimálne 1 rok?

gabrielajus
14. jún 2016

Ahojte dievčatá, ja som na PEP na Truni ukončila 2. ročník, ak máte nejaké otázky pokojne sa pýtajte 🙂

katkadredka
14. jún 2016

Ahojte, super napad🙂 ja robim v skolke kratko, ale mala by som mat maturitu na pedagogickej z ucitelstva alebo Bc. z predskolskej a elementárnej pedagogiky, tak som tu...inak mam pedagogicku v modre, ale iny odbor animator volneho casu a to nestaci...maturovala som v roku 2004 ak tam niekto vtedy chodil🙂 Rocnu prax som posielala s prihlaskou, ale neviem ci to bolo podmienkou prijatia...pekny vecer este..

katkadredka
14. jún 2016

@atika11 ja som tiez uvazovala, ale nasa riaditelka v ms ma presvedčila, že truni je jednoduchšia a perspektívnejšia🙂

umicka
15. jún 2016

ahojte , naozaj skvelý nápad toto 🙂 ja sa k Vám pridávam prijímačky som nerobila , a nemám ani prax
ale tak zobrali ma a idem študovať po dlhšom čase a teším sa na Vás 🙂

cibulka007
15. jún 2016

Ahojte, super napad tato skupina. Ja som z Hlohovca a mam o dva tyzdne 6 rocnu dcerku.

nejla
autor
15. jún 2016

Babulky, pozerám, že tu ste hojne zareagovali. Ale prosím napíšte mi aj údaje na mail, čo som Vám posielala. Zatiaľ mám len od ôsmich báb. A podľa prijímacieho mailu z Truni, nás je 80!

nejla
autor
15. jún 2016

@silviasisa - budeme mať spoločnú cestu 🙂