Prekliatie

sunshineka
5. apr 2015

Poznate niekoho,kto sa zaobera touto problematikou?

sunshineka
autor
5. apr 2015

Nestretli ste sa s prekliatim?

latvia
6. apr 2015

@sunshineka myslis urieknutie? mas nejaky zdravotny problem?

natalym
6. apr 2015

Niekto Ťa preklial? Nemám s týmto konkrétne skúsenosti, ale mám s nenávisťou. Záleží kvôli čomu Ťa preklial a ako to vnímaš? Myslíš, že mal pravdu, alebo to nebola pravda?
Tú osobu čo Ťa prekliala aký máš s ňou vzťah? Aké máš z toho následky?
V prvom rade Ty musíš tomu človeku odpustiť, nemôžeš byť na neho nahnevaná, akúkoľvek negatívnu emóciu daj preč. To je najťažšie. Ak je to vec, ktorú môžeš poľahky vyriešiť tak ju vyrieš. Ak je to vec, ktorá sa nedá vyriešiť, alebo je z Tvojho hľadiska správna, alebo neexistuje a preklínajúci si ju vymyslel, tak ju skrátka zahoď a daj všetky pozitívne emócie smerom k tomu človeku, lásku,mier, ústretovosť.
Ak sa vieš modli, modli sa ruženec oslobodenia za dotyčnú osobu aj za seba.

sunshineka
autor
6. apr 2015

@latvia od urciteho casu sa mi v nicom nedari.nie som to ja.nikdy som neverila na energie,magiu ani podobne veci,no po poslednom zazitku,co sa mi stalo na jednej veci,na ktoru som sa svedomito pripravovala a zbabrala som to tym,ze som nevedela vyslovit jednu suvislu vetu,zacala som uvazovat,ci ma niekto nepreklial.mam podozrenie na dve neprajne osoby

natalym
6. apr 2015

@sunshineka Každá zlá vec, ktorá sa Ti stala, je pre Teba dobrom. Ber to tak a neskôr to uvidíš, že vlastne to zlé čo sa stalo sa v budúcnosti ukáže ako veľmi pozitívne. Neprajné osoby pozvi na kávu a buď k nim milá a vieš čo predstav si, že celebrity majú vieš koľko neprajníkov...... 😀

luvika
6. apr 2015

@sunshineka ja mam tiez divne obdobie...vzdy to bolo fajn, dobri ludia a priatelia, a v decemri pri nakupe, kedy som fakt nestihala, ma zastavila jedna bezdomovkyna, ale fakt ked pozries na cloveka,vidis asi o aky typ ide, ziadna pokora ci cosi mile v tvari.Vyhukla na mna, nech jej dam peniaze (v ten den tusim uz stvrty clovek) a vo mne to uz vrelo, tym predoslym som prispela. No uz som nemala chut sa dalsou zaoberat a povedala som,ze nech sa nehneva,ze inokedy, tiez mam dve deti atd. No tak ta zacala,nadavala mi vulgarne a ze ona je bezdomovkyna, na to som povedala,ze ja za to nemozem ze je. A vtedy ma hnusne prekkiala, slovami ze bodaj by som ja aj moje deti stastie nemali atd. Ja neviem,ci to je nahoda, ale odvtedy mam tak malo energie,ze uz sa budim uplne vycerpana, ochorela som, syncek schytal hnusny rotavirus, ja na to vodu v kolene, par dni na to zomrel moj ocko tak prihluplym sposobom, ze este tu mohol byt, som bez nalady...cele zle :/ tak neviem, ci fakt len zly rok, alebo co sa deje.

sunshineka
autor
6. apr 2015

@luvika och to mi je luto.presne takto sa citim vycerpana bez energie,vkuse nervozna a okrem toho vsetko,coho sa chytim mi nevyjde,ba co viac strapnim sa.stalo sa mi davnejsie,ze mi jedna osoba priala hnusne veci od chorych deti cez zleho muza,financne problemy a kopu inych veci.zasmiala som sa vtedy nadtym,no pred tyzdnom,ked uz toho bolo prilis vela som si spomenula na tie slova.

luvika
6. apr 2015

@sunshineka no presne ako u mna...ale ci to naozaj je tym, ja si hovorim, ze si to nebudem pripustat a ze urcite bude uz dobre a zakazdym, ked si to poviem, pride este cosi horsie...uz neviem co si o tom mysliet, ako to zmenit.

latvia
6. apr 2015

@sunshineka ja na prekliatie neverim.pre mna ma Boh vacsiu moc ako cokolvek zle na svete a to,ze sa mi nedari neposuvam na pricinu magii...je na tebe,aby si sa zlepsivala a veci,ktore sa ti deju a nie su po tvojej chuti nie vzdy zmenis....ked sa cloveku dari,tak to je o tom,ze pozitivna magia,stastie,nahoda? Alevi ti niekto nqopak velmi praje? Mozes chodit za babicami a odriekavat zarieknutia...ja sa drzim toho,ze vesmir ti posle len to,co si sama pritiahnes...tazko sa to vysvetluje nadialku,skus kazu myslienku obracat pizirivnym smerom,nenechaj nic ani len v malinkej pochybnosti

terezka1947
6. apr 2015

@latvia suhlasim...velka vaha sa priklada vesteniam,zaklinaniam,prekliatiu za posl.dobu 😒
zivna poda pre kadejake sikovne zienky,kt.potom nazufalstve ludi ryzuju peniaze

zlo ma velku moc,ale ked mu "uverime"a nechame sa este zatahovat do kolobehu odklinania,zaklinania...tak je to zacarovany kruh

sunshineka
autor
6. apr 2015

@latvia ver tomu,ze ani ja som nikdy neverila a smiala sa takym ludom.no bohuzial stretla som cloveka,ktory je velmi neprajny a neda sa mu vyhybat,robime spolu a koli tomu menim pracu.ten clovek je nestastny zo zivota a praje vsade naokolo len zle,je zavistlivy a nezvlada uspech inych ludi.tato osoba este aj rakovinu nasej sefke zavidela,pochopis to?zevraj ako dobre sa ma,je doma,nemusi chodit do prace,ludia ju lutuju,no komu lepsie...zo zaciatku som si nevsimala,no po dvoch rokoch mam tejto osoby plne zuby.neverila by si ako ona vie vysat energiu a ako vie preklinat a nepriat.verim v Boha a preto by som to chcela vyriesit cestou cez vieru.nehadzem svoje neuspechy na inych ludi,ale taketo veci sa mi skutocne nikdy nediali a takto zle som sa este necitila.a zaujimave,ze zle sa citim len v spolocnosti tejto osoby.nemam zaujem ist k nejakemu sarlatanovi,ktory na mne zarobi,len som chcela vediet,ci sa niekto s tymto stretol a ci casom tieto tazoby pominuli.bezne neuspechy nie su prekliatim,to ja dobre viem.

sunshineka
autor
6. apr 2015

@terezka1947 na vestenia ani odklinania neverim,mne je uz divna aj cervena stuzka,ale ked tomu niekto veri a pomoze mu to aspon psychoefektom,preco nie.

terezka1947
7. apr 2015

@sunshineka ..hovori sa,resp.ak si v stave posvacujucej milosti,"zlo" ti ublizit nemoze...zlo ako nieco ine,nez bezne a negativne situacie a problemy v kazdodennom zivote
pretoze ak si veriaca,tak vies,ze Boh je nad vsetkym..takze aj nad tym Zlym-nastastie 😉
a preto sa niekedy cudujem ludom,ked sa ütiekaju ku kadejakym casto samozvanym vestcom,atd...a este sa do toho celeho iba zamotavaju,lebo si neuvedomuju,ze sice sa naoko moze nieco poriesit...ale ono v inej oblasti nastane problem a nemusi sa ukazat hned 😒
ale bohuzila,dnes je modernejsie verit kadekomu,len nie tomu Hore
ti,co mu veria su nemoderni,hlupi atd,atd...prip.zaslepene ovce ☹
mozno prave preto je v dnesnej dobe tolko zla