Preliaty sukulent, preliala som ho!

tyrkysova_kobyla
19. máj 2019

Ahojte, najdu sa tu nejake pestovatelky? Preliala som sukulent Senecio Himalaya (nazyvany aj starcek, vid foto) a vyzera, ze umiera, da sa to nejako zvratit, prosim? Dakujem 😊

galioska
19. máj 2019

@tyrkysova_kobyla skús nepolievat a zmeniť miesto, možno kupelku do okna

tyrkysova_kobyla
autor
19. máj 2019

@galioska najblizsi mesiac vodu isto nedostane 😁 v kupelni okno nemam, zatial som ho dala do tiena na balkon

galioska
19. máj 2019

@tyrkysova_kobyla neviem či tam nebude vadiť prievan, ťažko s nimi naj posadiť a nechať tach keď sa moc staráš skapinaju

tyrkysova_kobyla
autor
19. máj 2019

@galioska ahaa, ja som myslela, ze vzduch bude prospesny 🤔 ved prave, sukulenty treba mierne ignorovat 😁

xima
19. máj 2019

Ach ja som prečítala že "prekliaty sukulent", tak som klikla že čo to 😄 nič už idem radšej spať, únava robí svoje 😁

bluka2
19. máj 2019

Zaujala ma téma, lebo som si prečítala "prekliaty špekulant" :D tak nič...

rybkoava
19. máj 2019

Skúste vymeniť hlinu ak je moc prekliaty.

lenca3
19. máj 2019

My sme rychlo presadili aloe vera ked muz prelial a zije 😃

tyrkysova_kobyla
autor
20. máj 2019

@xima, @bluka2 pobavili ste 😂😂😂
ADMINI, preco ste zase pokazili nazov temy? Vo na nom nebolo dost jasne? 😂

xima
20. máj 2019

@tyrkysova_kobyla hej uz zmenili nazov, ja vcera ked som to citala tak ze ci autorka dostala nejaky prekliaty sukulent a teraz jej nosi smolu alebo co 😃

simca06022011
20. máj 2019

Nič, spamätá sa, kvetináč má s 'odtokmi"? Aby mu tam voda nestála a čím skôr vyschol. Ak je veľmi zle, neviem ako dlho v tej vode je, skúste vymeniť zeminu. Nepolievat. Ja mám kaktus ktorý som zabudla na poličke vyše roka a žije 😂

saja1
20. máj 2019

@tyrkysova_kobyla prosim ta aky bol povodny nazov temy?

tyrkysova_kobyla
autor
20. máj 2019

@saja1 bez toho dodatku za ciarkou 😁

saja1
20. máj 2019