Prepadnutá platobná karta

veaaa
1. feb 2017

Baby ked je expiry date 2/17 to znamena co v preklade,nepamatam sa...ze kartu este v 2.mes mozem pouzivat+posle mi banka novu ci mam ist na pobocku,konkret.VUB

janci05
1. feb 2017

@veaaa Ano, do konca februára ti platí stará karta, ale za pár dní ti príde nová z banky. Nemusíš nikam chodiť.

janka54321
1. feb 2017

@janci05 zavisi ako ma nastavenie dorucenie karty...moze to mat nastavene tak, ze jej ju poslu domov, alebo si ju bude musiet prevziat na pobocke...

77nelinka
2. feb 2017

@janka54321 Ale keby si ju mala prevziať na pobočke, tak by jej mal prísť list, že tam má kartu. Aspoň mne vždy prišiel. Ale asi aj záleží od banky

dominika6
2. feb 2017

@veaaa karta platí do konca mesiaca,chod do banky sa opýtať,ale kartu vždy posielajú poštou domov dva týždne pred koncom

miriam11
2. feb 2017

@veaaa chod kludne do banky, ak uz tam bude daju Ti ju tam aj osobne, staru znehodnotia. Podpises len prevzatie.

janka54321
2. feb 2017

@77nelinka moze jej prist aj sms...le az v druhej polovici mesiaca, v ktorom karta expiruje...takze stale moze prist info

janci05
2. feb 2017

No v každom prípade, buď príde rovno nová karta domov a nemusí nikam chodiť, alebo príde oznámenie o vyzdvihnutí novej karty v pobočke banky. Nemusí sa teda báť, že jej nová karta nepríde. Ja som mala aj vo VUB a teraz mám v Slov. Sporiteľni a vždy mi domov prišla nová. Niekedy som ani nevedela, že mi končí platnosť až kým som nedostala novú kartu. Banka to vždy načas oznámi.

lorela
2. feb 2017

Mám VÚB a pred 2 mesiacmi mi bola poštou doručená nová karta, nikde som nemusela chodiť.