Prezidentské voľby - Koho idete voliť?

radsej_knihu
4. mar 2019

Ahojte zienky a dievcata, chystate sa ist volit o dva tyzdne? Ak ano, koho a preco? Sama som zatial nerozhodnuta, sondujem v okoli a zaujimaju ma vase nazory.

pribinak
4. mar 2019

@sintra nieeeeeee, je lepsie ak su deti v decakoch a rôznych ústavoch. Kde žijú v umelo vytvorených skupinách. Este to tak, aby sa o ne starali 2 zeny ci 2 muži a dali im lasku a tvorili rodinu

radsej_knihu
autor
4. mar 2019

@pribinak @sintra Tato debata nema cenu. To chce minimalne aby im deti raz oznamili, ze su bi/gay/lesby a potom mozno zmenia nazor. Ked niekto riesi pohlavie dvoch dospelych svojpravnych ludi ktori sa maju radi, a z nejakeho dovodu mu vadi ak je rovnake, takeho cloveka tazko presvedcite racionalnymi argumentami.

Detto tema vychovy deti, ak by tieto anti-LGBT zenusky tusili, ako vyzeraju decaky na slovensku, a aj potom vam tvrdili, ze je to pre tie deti lepsie ako adopcie LGBT, tak skratka su uplne mimo, to sa neda vyargumentovat.

klaudia126
4. mar 2019

@sintra a mne to vadi.

sintra
4. mar 2019

@pribinak ze? 😀 mna fascinuje logika, ze sa im viac paci skorumpovany priatel mafianov, alebo babka zlodejov, ako slusna rozumna zena s rozumnymi nazormi, len preto, ze nevedie kampan voci gayom a lesbam.

sintra
4. mar 2019

@klaudia126 ved v poriadku, tak ju nevol.

sintra
4. mar 2019

@radsej_knihu ano, mas pravdu.

pribinak
4. mar 2019

Kotleba ani neobhájil miesto župana v Banskobystrickom kraji. Ludia mali možnosť vidiet a zažiť jeho pracu. A stačilo im az az

klaudia126
4. mar 2019

@pribinak pozri sa poznam dvoch vysokoskolav z bb kraja a obidvaja volili znova kotlebu.niekto ho chvali niekto nie.

klaudia126
4. mar 2019

pozri ja som krestanka.ja s tym nikdy nebudem suhladit

oli18
4. mar 2019

@hettinka Nechcem ťa uraziť, ani ovplyvniť, ale škoda tvojho hlasu. Táto stará štruktúra je bez šancí.

jamimka
4. mar 2019

Ja Caputovu, len preto, ze je to jedina zena. Iný argument nemam prezident u nas nema ziadne slovo.

pribinak
4. mar 2019

@klaudia126 super 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

dskjhfdlkdjhl
4. mar 2019

@klaudia126 a Harabin Ti ako krestanke vyhovuje?

renatka100
4. mar 2019

@pribinak ale to tak nefunguje - dieta si nechju vynosit filipinkou - potom jej ho zoberu - a ako ho uz dvaja buzeranti mozu vychovat?

oli18
4. mar 2019

@lubik87 Každý bol na začiatku neznámy. Pôjdem voliť Čaputovú, aj keď viem o nej len toľko, koľko každý. Volím, ako vždy, menšie zlo. Z ostatných kandidátov, ktorí sú už známi, nie je pre mňa nikto priateľny. Práve preto že o nich veľa viem.

radsej_knihu
autor
4. mar 2019

@klaudia126 neviem presne, co ma toto spolocne s krestanstvom. Neviem o tom, ze by Jezis alebo Boh niekedy boli proti adopciam LGBT. Niektori obmedzeni farari mozno, ale v poslednom case je ich nastastie coraz menej.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hettinka
4. mar 2019

@oli18 no neviem... zaregistrovala som viacero mojich FB priateľov, že ho plánujú voliť. Prieskumom neverím, to je iba marketing a realita môže byt úplne ina. Nenechám sa zmanipulovať tým, že niekto “nemá šancu”, lebo prieskumy.... Aby sme neboli všetci prekvapení.

sintra
4. mar 2019

@renatka100 nerada pouzivam tento argument, ale ako vychovaju dieta dvaja alkaci? Ci staci, ze su hetero a automaticky su dobri rodicia? Asi nepoznas ziadnych normalnych homosexualov, ked sa o nich takto vyjadrujes.

oli18
4. mar 2019

@renatka100 tomu sa neubrániš, je to vývoj spoločnosti. Ona sa na tú tému veľmi dobre vyjadrila. Ja som stará škola, ale súhlasím s ňou. Možno ak sa homosexualita dotkne niekoho z tvojich blízkych, zmeníš názor.

radka2010
4. mar 2019

Volit pojdem - prazdny volebny listok...

beky1813
4. mar 2019

@radka2010 áno? A to ma aky zmysel?

pribinak
4. mar 2019

@renatka100 urcite ho vychovajú lepsie ako rodicia matka a otec, ktori su kazdy den v sebe, hádajú sa a bijú, obaja si riesia svoje, decko viacej bite ako sýte. Ak nie je mater spita na mol, tak zháňa chlapov, on vecne v krčme, opitý, prehra aj gate.
Toto nie je vymyslený pribeh, to je spolužiak môjho syna. Ucitelka mu nosí desiate, niektori rodicia mu platíme obedy. Socialka to sice riesi, oni dvaja sa vzdy na nejaky ten mesiac “zobudia” a staraju sa. Zial je to velmi malo.
Co z toho chlapca vyrastie?

pribinak
4. mar 2019

@radka2010 to komu pomoze?

mikadooo
4. mar 2019

Čaputovú. Pre dieťa je podľa mňa tiež najdôležitejšie aby vyrastalo v milujúcom prostredí, lepšie ako decák. A či tie dve osoby spolu sexujú, hmm vaše deti o tom vedia že doma sexujete? Povedzte im to a opýtajte sa ich čo si o tom myslia, zaručujem že pre 99% to bude fuuuuuuj 😉. Rodič je pre dieťa totiž asexuálna bytosť, minimálne do puberty, ak nie aj dlhšie (predstavte si svojich rodičov pri sexe). A homosexuáli si dieťa môžu kľudne adoptovať už aj dnes, len nie ako pár, ale len jednotlivec. Takže nechápem celkom prečo taký humbuk, keby aj oficiálne dvojica adoptovala dieťa - aspoň môže s ním ísť aj druhá osoba k lekárovi a riešiť veci ako jeho zákonný zástupca.

renatka100
4. mar 2019

@oli18 nie je to len o homosexualite - uznavas preobenych ludi, ktori vychovavaju deti? Ved uz sme ako v dobe sci fi...

salome123
4. mar 2019

Caputovu....aj keby som nesúhlasila s jej liberalnymi názormi aj ak by som ju volila, je len malo takých charizmatickych, rozumných a rozhľadených zien

renatka100
4. mar 2019

@salome123 cela caputova je len marketingova postavicka vymyslena davno pred tymito volbami - bol to dobre pripravovany projekt, ktory ma zasiahnut prave takych a hlavne aj zeny, ktore sa konecne tesia, ze by bola aj zena vo vysokej politike, nech je to ktokolvek...

radka2010
4. mar 2019

@beky1813
@pribinak
statistika? percenta?

belllinka
4. mar 2019

@klaudia126 a cim vas Harabin tak ocaril? Si nic necitala o tych jeho kauzach? Ci je ti to jedno, hlavne ze je za heterorodinu?
@kianka5