Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pri záchvate hnevu rýchlo dýcham

katkahascakova
23. dec 2017

Ahojte.
Myslíte, že je normálne keď pri záchvate hnevu začnem strašne rychlo dýchať, tlačia sa mi slzy do oči a nedokážem to zastaviť ani za nič? Občas mám pocit, ako keby ma vtedy aj pichalo pri srdci...

lindusss2016
23. dec 2017

@katkahascakova
Myslim, ze je to normalne 😂 snad z toho nechces spravit nejaku diagnozu? Skus sa viac ovladat a krotit svoje emocie

lilyianka
24. dec 2017

@katkahascakova myslim, ze je to normalne....ale snad tieto zachvaty hnevu nemas casto a riesis ich s lekarom....

katkahascakova
autor
25. dec 2017

@lindusss2016 Nerobím z toho žiadnu diagnózu, len som sa pýtala, či je to normálne a stáva sa to aj ostatným alebo nie. 🙂 Lenže ja v tom záchvate svoje emócie krotiť nedokážem 😉

katkahascakova
autor
25. dec 2017

@lilyianka Kedysi sa mi to stávalo len zriedka, ale teraz sa to začína stávať častejšie. S lekárom som to zatiaľ neriešila, ale ak sa to bude ešte opakovať, tak za nim pôjdem.

lindusss2016
25. dec 2017

@katkahascakova
Navstiv psychologa, nie je to hanba a pomoze ti. Ak mavas take zachvaty casto, skodis sama sebe. Emocie mas krotit skor, aby k tomu zachvatu ani nedoslo

lindusss2016
25. dec 2017

@katkahascakova
A kvoli comu to vznika? Mas nejake vazne dovody alebo malickosti?

katkahascakova
autor
25. dec 2017

@lindusss2016 Áno, máš pravdu, vyhľadam radšej psychológa.
Ja svoje emócie krotiť nedokážem vôbec a stáva sa mi to aj keď ide o nejakú maličkosť. Netreba na to vážny dôvod.

pupava36
29. dec 2017

Myslím si ze je to normálne. Netreba k tomu psychologa

lindusss2016
29. dec 2017

@pupava36
No podla mna nie je normalne, ked sama puse, ze sa jej to stava aj pre malickosti...

drimonna
7. dec 2018

@katkahascakova Ja a hnev? Nespomínaj... Ja to mám hrozné, tak sa viem nasrať, že hádžem veci.......

Ja ten ako keby záchvat, mám pri panikarčený takom poriadnom... Vtedy na bolí srdce a rýchlo dýcham....To máš ty určite... Atď ...pocity... RAZ SA moja sestra dusila a nechcite vedieť , že čo som robila...To sa báli skôr o mňa ako onu... 😶😶😶