Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pribratie do nôh alebo ide o naliatie v 27tt?

28. apr 2021

Ahojteee, som v 27t a chcem sa spýtať ci je bežné ze uz v tomto týždni sa nalejú nohy? Stehná lýtka...nie ze by boli opuchnuté,ale su viditeľné silnejšie. Alebo som ozaj tak nečakane rychlo pribrala tuk do stehien? Zväčšili sa aj v cm.. pribrala som samozrejme uz 10kil ale všetko šlo do bruška az pred pár dňami som si všimla ze aj nohy uz mam akési tucnejsie. moze to byť naliatim alebo prirodzene priberanie? Myslim si totiž ze opuchaju az na konci pred pôrodom a po pôrode , vtedy sa mi neskutočne zväčšili.

e1i
28. apr 2021

opuchnut mozes aj skor ak sa rozvija preeklampsia.

lius
28. apr 2021

myslim si, ze ak si v 27tt pribrala 10kil, tak isto neslo vsetko len do brucha, podla mna to moze byt kludne tuk. Inak opuchat ti mozu aj skor, vsimaj si nohy rano a vecer, ci vidis rozdiel. Ak je to opuch a nemas problem s vysokym krvnym tlakom, tak by mohlo stacit cvicenie, cievna gymnastika, sprchovanie noh striedavo studenou, teplou a vykladat si ich co najviac v priebehu dna. No a samozrejmost je zdrava pestra strava a dodrzat pitny rezim

c_est_la_vie
28. apr 2021

Ja som v 27 pribrala menej, ale fakt skoro všetko do zadku a stehien. Stále lepšie než preeklamsia.
Po šestonedelí som mala skoro ploché bruško, ale stehná zostalli. Do 4 m zmizli ;)