Prihlásili ste sa v tomto čase do autoškoly?

11. máj 2021

ahojte, chcem sa vás len opýtať, je tu niekto taký, kto sa v tomto období chce prihlásiť do autoškoly? 🙂 konečne som našla odvahu si spraviť vodičák a konečne je na to aj vhodná chvíľa v rámci času a financií. mám len trošku obavy, ako to bude, lebo mi z tej autoškoly aj odpísali, že mám rátať s predlžením kurzu, pretože niektorí z minulej jesene robia jazdy iba teraz. tak sama neviem, ísť naplno do toho? alebo počkať? ďakujem. 🙂

abigail88
11. máj 2021

Ja robim autoskolu uz od minuleho roka - januara :( Ja by som tento rok este pockala, ktovie aka bude jesen, ci zasa nebudu obmedzenia, lockdowny....ja som sa konecne tiez odvazila a vybrala som si najhorsi mozny cas..teoriu som ani nedochodila, potom ked zacali, tak sa bol vobec problem dostat na trenazer, cvicisko...vsetko sa strasne tahalo, ked som sa konecne dostala na jazdy, tak po dvoch - troch jazdach zasa pauza, nakolko sme boli dlho v karantene, potom pred Vianocami mi to konecne islo, aj strach som prekonala a bum...od decembra sme zasa nejazdili az doteraz...uplny strach som mala pred jazdou, cvicisko som cele zabudla, lebo naposledy som tam bola skoro pred rokom....je to tazke pre mna takto, rozjazdis sa a zasa akoby nanovo :( Teraz ma cakaju uz skusky a musim si este dokupovat jazdy, co si vobec nie som ista a cvicisko bolo des dneska, tak aj to musim riadne trenovat...Aj brat si chce robit tento rok, ale po mojich skusenostiach by som do toho nesla, aj ked uz to moze byt lepsie

goblinko1
11. máj 2021

Teraz keď pôjdeš tak podľa mna do septembra októbra máš vodicak.. my sme mali predĺžený lebo boli zimné mesiace a logicky väčšia nákaza kovid, chrípky a podobne.. teraz do toho bez problémov..