Pripojenie Magio

denisa2828
16. jún 2016

Ahojte. Vie mi niekto poradiť ohladom pripojenia mágia na druhe TV? Vo obyvacke máme pripojenie už istý čas a teraz som si objednala druhý box do detskej izby. To mi dorucil kurier a ze vraj to len strcim zapnem a pojde to. A neide,už mam nervy z toho.

sissy27
16. jún 2016

@denisa2828 čo tak zavolať na technickú podporu telekomu?? Budú ťa navigovať krok po kroku, od toho tam sú...

miskondro
16. jún 2016

My to máme. Mali by ste mať taký malý box a ešte kábel s takou malou krabicou a na nej je tlačidlo. Aj na boxe je tlačidlo vzadu. Zapnite obidve tlačidlá, chvíľu to bude štartovať , budú blikať 2 zelené svetielka, potom budú svietiť 2 , jedno zelené a jedno oranžové a vtedy zapnite televízor, objavi sa T a o chviľu nabehne obraz . U nás to tak funguje 🙂

denisa2828
autor
18. jún 2016

Už sa mi to podarilo spojazdniť. Instalovalo sa to dosť dlho, zo zaciatku ukazovalo cerveny krížik na TV , ale už to ide konečne. :D

snehuliacik29
4. nov 2016

Chcem sa informovat mam zaujem o tv magio aj internet volala som tam a bolo mi povedane ze ok da sa to ze spracuju objednavku a potom mi volali spat ze za aktivaciu treba 180 e zaplatit. Stretli ste sa stym niekto?