Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

zabka
20. aug 2008

Jak nezvycajne 😉 😀

terezicka
20. aug 2008

Žabka myslíš šok pre nás ak by sa nám narodil chlapček? Ale asi ani nie, aj na túto možnosť sme nejako pripravení 😉 Akurát by sme nevedeli aké meno vybrať, ale hádam by nám dali v pôrodnici trochu času na rozmyslenie 😀
Pahu tak ružové vecičky by sme odložili pre druhé, ale ak by si veľmi chcela tak by som ti niečo mohla potom poslať 🙂

zabka
20. aug 2008

To vazne myslis ze by si nebola prekvapana keby sa s Emmi stane chlapcek? No teda 😉 😵

pahu
20. aug 2008

Terez, Emu? To by bola sranda, volal by sa ako ten pštros-vták 😀

pahu
20. aug 2008

Zabka, tým nezvyčajné, že nemám nikoho v mojom okolí s takým menom 😀

terezicka
20. aug 2008

Pahu tak Emu ani Emo by nebol určite 😀
Žabka asi ani nie, nejako to tak berieme s Marekom že kým to dieťatko neuvidíš tak naozaj neni isté jeho pohlavie 🙂

terezicka
20. aug 2008

Hoci ja som od začiatku nejak presvedčená že to bude dievčatko, ale nejak ma ľudia zneisťujú v poslednej dobe... 😅 Ale dôležité je nech sme zdraví a čo viac ti treba? 🙂 Ale zas nikde neni napísané že pri dievčatku žena nemôže opeknieť, no nie? Aj moja triedna zo strednej tak doslova onádhernela počas tehu, všetci sme si mysleli že bude chlapček a mala dievčatko 🙂 A bola úplne iná cez tehu, naozaj bola nádherná 🙂

zabka
20. aug 2008

No to je pravda, kym nevidis neuveris 😉 ... No ved to je dobre ze nie je vela takych mien aspon budeme niecim vynimocny 😀 😀

pahu
20. aug 2008

Zabka jasnačka 😀

terez, tak už aby si bola tehu zase 😀 Alebo aby ti to ostalo, taká rozžiarenosť 😀

mirka20
20. aug 2008

ahojte 🙂 boli sme pozriet moje kolegyne a pochvalit sa ake sme velke, tak som prisla na net az teraz.
malicka lezka na posteli a hra sa s hrazdou, tak ja mam na vas chvilu cas. uz som vas stihla aj precitat a pozriet terezkine foto.
pavli, super, ze sa uz stahujete do noveho a na tu terasku by som sa hned dala pozvat 😅
terez, co by si chcela zajtra na obed? na co mas chut? krasne brusinko mas. ja som vsetkym hovorila, ze si uz ozajstna tehulka 😵
zabka, pekne mena mate vybrate

terezicka
20. aug 2008

Pahu no to môj Marek trepol keď som načrtla tému že ako si budeme dávať pozor aby som neotehotnela hneď...A on že načo pozor, že on niekde čítal že žena je po šestonedelí najplodnejšie tak že to zas ideme hneď potom skúsiť otehotnieť 😲 Som skoro infarkt dostala keď som to počula 😲 Tak to radšej nech mi zostane rozžiarenosť 😀 A na druhom bábätku začnem pracovať potom...
Žabka mne sa niektoré také "iné" mená páčia, ale tiež si treba vedieť dobre vybrať, lebo niekedy sa to preháňa až príliš... Ja by som tiež nebola proti "iným" menám, ale s Marekom sa v tomto nezhodneme vôbec...

zabka
20. aug 2008

Ozaj da si niekto jablckovu strudlu, akurat ju do seba tlacim.. 😉

zabka
20. aug 2008

Mirka to nemame este vybrate to sa iba mne pacia zatial tieto mena, ved nakoniec to moze byt este dievcatko, 😵 😵 .. Do dvoch tyzdnov budeme vediet na 100% co to bude ked nam pridu vysledky z odberu...
Terez vidim ze Marek by chcel dalsie mimco hned po sebe 😵 ...Ozaj pahu tak kedy robis tu party na teraske 😀 😀 😀

terezicka
20. aug 2008

Pahu na párty idem aj ja, tak kedy sme pozvané? 😀
Mirka ozaj kukla som teh bus čo je vo VK o 11:25 a posledná zastávka je písaná Vk stred, tak to by mohlo byť asi aj pri Bille. Ale spýtam sa hneď pri nástupe uja šoféra a potom ti pisnem sms-ku že čo mi poradil kde mi je najlepšie vystúpiť...
Žabka ja by som si skôr takú makovú dala 😕 Takú nemáš?

mirka20
20. aug 2008

terez, ok, budem cakat na sms. a co ten obed? co si das, teda okrem makovej strudle? ale aj tu by som mohla spravit, ak mas na nu velku chut, ale bola by bezlepkova, ak by ti to nevadilo

zabka
20. aug 2008

Nie taku nemam iba jablckovu.... 😉 .... No pahu tak kedy? 😀

terezicka
20. aug 2008

Mirka ty si s obedom starosti nerob, veď ja k vám nejdem obedovať, ja idem na návštevu 🙂 A ani so štrúdľou sa netráp, teraz som objavila ešte v chladničke zo svadby, Marek ju zabudol zjesť 😀 Tak ju jem ja 😀 A inak vďaka že ma všade už pekne dávaš za tehuľku, teda že tam pekne o mne hovoríš 😵

mirka20
20. aug 2008

terez, ale vsak ta hadam hladnu nenecham. ved teraz papas za dvoch. a ak nechces ty, tak sa spytaj malej emky co si da. a ak stihnem, tak tu strudlu urobim, lebo ste mi narobili chute 😵

pahu
20. aug 2008

Zabka, Mirka, Terez, tak teda posledný septembrový víkend? 😀

zabka
20. aug 2008

Moze byt to uz hadam stihne aj Terez.... 😀 😀 😀

mirka20
20. aug 2008

pahu, vtedy nemam nic, takze s nami mozes ratat 😀

mirka20
20. aug 2008

pridala som nove fotky, tak ak chcete,tak kuk

terezicka
20. aug 2008

Pahu posledný septembrový víkend? To nemyslíš vážne??? 😲 A keby tak posledný augustový víkend? 😅
Inak 26.9. je vo ZV Pľuščenko ja by som tak strašne chcela naňho ísť, ale presne vtedy mám termín 😔
Mirka spýtam sa Emmi a keď mi povie tak ti dám vedieť 🙂 A ozaj moja vy máte radi varenú kukuricu? Idem kuknúť fotky 🙂

terezicka
20. aug 2008

Inak už som kukla fotky a Rebeka je zlatučká 🙂 A teším sa že zajtra ju uvidím, môžem si doniesť aj foťák Mirka? Teda ak nezabudnem 😅

mirka20
20. aug 2008

terez, kukuricku mame moc radi, len jej teraz vela nejem, lebo malicka od toho riadne prdka. ale nevyzera, ze by ju brusko bolelo, tak si skoro kazdy den doprajem. ale len tak jednu- dve 😅
s tym pluscenkom je to take, ze si budes musiet vybrat, bud on, alebo porod 😀

zabka
20. aug 2008

Aj ja som uz kukla fotecky, Rebeka je krasavica velika... 😉 😵

mirka20
20. aug 2008

terez, zabka, dakujem
a jasne, ze si mozes doniest fotak, sa pofotime

terezicka
20. aug 2008

Mirka tak vám donesiem aj trochu kukurice aj foťák 😀 A už som si vybrala, Pľuščenko bdue musieť počkať, radšej pôjdem rodiť...A na ten obed len niečo jednoduché aby si nemala veľa starostí, ja mám rada aj zemiaky s cibuľkou napríklad 🙂 Alebo s petržlenovou vňaťkou a s mliekom 🙂

mirka20
20. aug 2008

no, tak si myslim, ze si si dobre vybrala, aj ked porod bude viac boliet ako pohlad na pluscenka. ale zasa ten vysledok 😉 nad tym obedom este porozmyslam. a nemas chut na nieco, co doma nerobis, lebo to nema rad marek? ze by sme pravili to. napis, co mas rada ty a marek nie a ja si z toho vyberiem, dobre? alebo aj tie zemiaky mozu byt, ak mas na ne chut. mlieko sladke, alebo kysle?

terezicka
20. aug 2008

Ozaj Žabka práve som si skontrolovala apoznámkový blok mám pripravený v taške 🙂
Mirka no ja mám rada napr. aj fliačky s kapustou - ale to asi ty nemôžeš tie fliačky... Mám rada ryžový nákyp ale nejako práve teraz naň extra chuť nemám...Palacinky som mala minule takže to nemusí byť. A ja mám veľmi rada knedlík, mäso a kapustu ale to je príliš hrdý obed na týždeň... A mlieko mám rada sladké, ja kyslé vôbec nepijem