Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pipika
26. aug 2008

Terez, tvoja Emka nebude nahodou futbalista? Privela kope.
Kazdy vecer lezim na posteli a cakam kedy moje dieta kopne, ale zatial nic. Vobec si neviem predstavit ake to moze byt ked ta ani spat nenecha s tymi kopancami. 🙂

zabka
26. aug 2008

No uz som tu... Co hovorite na ten kocik, to som fotila tie v Polsku, farbu neviem aku by som este vybrala.. 😉 Aj mna drobuliatko vecer aj v noci kopkalo, a zvlast nema rado ked si nahodou prilahnem brusko... 😵 Ale veeeeeeeelke kopance su to este neni, ale pomalicky citit viac...

zabka
26. aug 2008

Neviem terez kolko som pribrala lebo som sa dlho nevazila ale dnes sa odvazim lebo stvrtok idem na poradnu, potom ti poviem... 😉

terezicka
26. aug 2008

Pipika neboj dočkáš sa, zatiaľ si užívaj že nemáš silné kopance 🙂 Ono to vlastne teraz ani nie sú kopance, teraz je to to, že sa pretáča v brušku aj ona si hľadá vhodnú polohu, naťahuje ručičky do bokov a vtedy ti vlastne natiahne celé bruško 😉 A keď cítiš nožičky pod rebrami tak to je teda niečo 😀 Ale v rámci normy samozrejme, no naša Emmi asi zabudla koľko by mala byť denná norma 😅 Ale čo už, vydržíme 😵 A ja som takéto silné naťahovanie začala pociťovať pred 30tt, dovtedy to boli fakt kopance a dovtedy som sa aj vyspať vedela...Takže ešte si chvíľu užívaj kým len kope 😀
Inak presne o mesiac mám termín 😲

terezicka
26. aug 2008

Žabka ten kočík je super, ale zistím ti jeden link na jeden obchod v Pezinku tam predávajú kočíky a za dobrý peniaz, myslím že sú veľmi podobné tomu tvojmu...Ale dnes to asi nebude, lebo o 10-tej odchádzam, idem za Marekom do BB - ideme si spraviť výlet 😀 Ak by som náhodou zabudla tak mi to kľudne pripomeň 😉

pahu
26. aug 2008

Čaute 😀
Žabka, kukla som foto 😉 Bruško máš asi také veľké ako ja keď sa napapkám 😀

P.S. Sesternica mi písala, je zase tehuľka 😉 Strašne sa s ňou teším, ale pociťujem aj také pichanie pri srdiečku, pretože už jedno miminko má, malý má 1 a 1/2 roka a pred dvoma mesiacmi sa začali snažiť o druhé a aj to už má v brušku... ☹ A ja nič... Mamina moja sa mi skoro rozplakala... 😔

terezicka
26. aug 2008

Pahu ahojky, moja nebud smutná, asi to tak má byť...A počkaj keď ty otehotnieš a budeš čakať štvorčatá, to vtedy bude maminka plakať ale od šťastia 😀

pahu
26. aug 2008

Terez, ďakujem 😀 To by plakala, ale od zúfalstva, že bude musieť s nami bývať aby mi pomohla 😀

pipika
26. aug 2008

Terez, dnes mam uzv o 4tej.
Pahu, moja, dockas sa aj ty. 😉 Drz sa, prosim!

terezicka
26. aug 2008

Pahu ja som to aj sprvoti myslela ale nechcela som tot ak napísať 😀 Ale určite by bola aj šťastná 😵
No nič babenky idem ja tatata, ozvem sa večerom aspoň na chvíľku ak budem stíhať 🙂 Majte sa krásne a prajem pekný dník 🙂

zabka
26. aug 2008

Oki terez len napis, budem rada... 😉 Tak ty ides na vyletik, pekne si ho uzite a davajte na seba pozor... 😵 ... Pahuuuu 😀

zabka
26. aug 2008

Pahu len pockaj ved na teba cakaju hned z fleku dvojcatka a vybavis to jednym vrzom.... A uz cochvila, tak hlavu hore 😉

pahu
26. aug 2008

Babuľky, som strašne rada že Vás mám... Fakt je, že aj ja si myslím že budeme mať dvojičky 😀 Však som taká nahoprmónovaná, že až 😀 Ale teraz mám očistu, ani som u lekára po neúspešnom IVF neboola 😀

zabka
26. aug 2008

A kedy teraz ides najblizsie na nejake vysetrenie alebo nieco take....

pipika
26. aug 2008

Pahu, aj my ta mame radi. 😵

pahu
26. aug 2008

Zabka, viem že by som mala zabehnúť do centra, ale nemám veľmi chuť... 😒 Zatiaľ som sa objednala do Prahy na vyšetrenie reprodukčnej imunológie, tam zisťujú, či náhodou moje telo netvorí protilátky na manželove spermie, alebo niektoré z ranných štádií embrya... Budeme si to platiť sami, stojí to cca 5.000,- Czk, ale čo by sme neurobili pre mimi 😉

Pipi 😀

zabka
26. aug 2008

No ved ano a tam mate kedy ist?

pipika
26. aug 2008

Zabka, myslim ide koncom sept. spolu s Biankou. Maju spolocny termin.

zabka
26. aug 2008

Aha no tak to je uz zachvilocku... 😉

zabka
26. aug 2008

Akurat rozmyslam nad tou sadou od Aventu, Novorodenecka startovacia sada..... 😵

pipika
26. aug 2008

Zabka, ja mam z aventu 2 flasky, 2 cumliky a dozu na mlieko. Moja svagrina je pediatricka a ked chodi na konferencie vraj im tam razdavaju avent veci. Vraj je jedna z najlepsich znaciek. 😉

zabka
26. aug 2008

Hej to som rada, nasla som dobru internetovu lekaren kde su lacnejsie veci ako normalne, aj vyrobky kozmetika a tak, tu sadu tam maju za 850,- inak stoji okollo 1000,- tak este kukam co sa tam da vsetko objednat a objednam to potom naraz aspon budem mat postovne zadara... 😉

zabka
26. aug 2008

Ktora znacka detskej kozmetiky je taka najlepsia,hm? Rozmyslam nad Niveou, ale nasla som tam aj nejake Bubchen ci co... 😵

zabka
26. aug 2008

Inak aj Avent ma detsku kozmetiku len je dost draha....

pipika
26. aug 2008

Ktora to je ta int.lekaren? Detsku kozm.znacku chvalia aj Babylove (DM). Ja asi zostanem pri klasike - Nivea.

zabka
26. aug 2008
zabka
26. aug 2008

ta lekaren je www.docsimon.sk

pipika
26. aug 2008

Prekrasne. 😵
a kde si nasla ten startovaci balik?

zabka
26. aug 2008

Oni maju vsetky vyrobky od Aventu ale pockaj hodim ti sem link

pipika
26. aug 2008

Ano, nasla som ich,len ten balik nie.