Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
30. aug 2008

Nellie veru ten anjelik bol krajší, také žiarivejšie farby tam boli 😉 A neboj, určite tie všetky vecičky nezostanú dlho odložené, lebo ani sa nenazdáš a budeš to všetko pekne krásne vyťahovať a tvoje malé sa s tým bude hrajkať 😵
My chceme tento týždeň aj pripraviť postieľku, už sa vidím ako sa budem pri tom vyžívať a kochať sa 😵 A ešte som teraz večer dožehlila posledné veci pre malú, som ich stále ovoniavala lebo to tak krásne vonia a vyžívala som sa pri tom 😵 No ale ešteže ma nikto nevidel 😀

nellie_
30. aug 2008

A necham si tychto dvoch anjelikov, to vystihuje po com momentalne tuzim... 😵 😵 😵 😵

terezicka
30. aug 2008

Krásni sú tí anjelikovia 🙂 Hej túžite po dvojičkách? 🙂
Kedy ideš k dr?

nellie_
30. aug 2008

hej ja by som brala dvojicky...to je moje sen..a parku to by bol ideal.. 😵 😵 😵

Teraz som od maja u dr nebola, lebo mi odisla do Afriky osetrovat africke zeny.. 😅 ale v septembri by sa mala vratit, tak teraz som mala pauzu od liekov aj od vsetkeho..a teraz asi pojdeme na vsetky vysetrenia, zatial mi este nerobila HP ani manzel este nebol na SPG...aj sa vsetkeho obavam, ale na druhej strane minuly tyzden som zistila ze obidve otcove sestry mali problem ako ja - otocena maternica a nizka sliznica - a obe maju dve deti, ale museli sa liecit, a to mne povedala tiez ze prirodzene asi neotehotniem...tak som zvedava ako to vsetko dopadne... 😔

nellie_
30. aug 2008

Teraz to je vlastne 8-my mesiac co sa snazime...teda neviem ako to mam ratat vlastne lebo v decembri som vysadila HAK a brala som 7 rokov dost silnu co mi uspala vajecniky, tak ja ani neviem od kedy to mam ratat....ale asi mi zacali fungovat az maji, podla sona co mi robila...a posledne 2 mesiace som aj MS dostala bez vyvolavacky a hormonov, tak aj to beriem ako maly uspech... 😅

terezicka
30. aug 2008

Nellie najdôležitejšie je začať s liečbou a byť pri tom aj psychicky v pohode pokiaľ sa dá...A hlavne stále veriť aj keď príde nejaký neúspech, ale treba stále veriť...A dvojičky budeš mať v brušku čo nevidieť 🙂
Inak dvojičky by sa aj mne pozdávali 🙂

nellie_
30. aug 2008

Inak aj na tebe vidim ako to ide vsetko hrozne rychlo..si ta pamatam ako si si sla robit test vo vani..ty si to tusim bola ze?? 😉 😎 😎 a uz sa zberas pomaličky do pôrodnice... 🙂 🙂
Vies co ja som to po prvych neuspechoch brala sem tam aj depresivne ale teraz som na to zacala mat uplne iny pohlad a uz to tak neprezivam ani nestresujem...dokonca som prestala uplne aj sem chodievat v snahe zabudnut na to, ale priznam sa ze ste mi normalne chybali babenky z tejto stranky, tak som obnovila znova svoju ucast.. 😀 😉 🙂

Vam sa po akej dobe podarila Emka?

terezicka
30. aug 2008

Nellie nám sa malá podarila po 16 mesiacoch tak si viem predstaviť ako sa cítiš a čo prežívaš...My sme si tiež čímsi preskákali, ja som chodila 5 mesiacov na folikulometriu, Marek bol na spg a potom zrazu prišiel predsilvestrovský večer a s ním sa v mojom brušku našli tie správne a potrebné "veci" a aha, som v 37tt 🙂 Ale ja som inak vedela v ten deň keď sme malú spravili že sa to podarilo - teda veľmi som v tom dúfala, lebo celé to bolo o inom - myslím tým to milovanie, bolo to oveľa krajšie, proste iné...Tak vtedy som si povedala že ak to teraz nevyšlo tak potom už fakt neviem čo iné by som mala spraviť...A vidíš, vyšlo to a o chvíľu už máme anjelika pri sebe - to je pre mňa úplne neuveriteľné 😵

nellie_
30. aug 2008

Ako si to krásne napísala Terez.. 😵 😵 😵 😵 😵
Budem si z vás brať príklad... 😉 🙂 ale ja si aj vravim, ze my sme s mojim manzelom dost malo spolu, on robi sofera a je podstatnu cast z tyzdna v zahranici...tak aj tym si to vysvetlujem, ze sme mozno len netrafili este ten spravny den... 😅 A tiez sa snazim, nemilovat sa len s tou myslienkou ze prave plodime babo, teda zo zaciatku som to tak brala ale uz mam teraz na to fakt uplne iny pohlad...a viem, proste citim to ze jedneho krasneho dna aj ja najdem tie vytuzene //.. 🙂 😵 😵 😵 ved ja sa nikam neponahlam a ja si na ne pockam...co sa ma stat, to sa stane.. 😵 😵

terezicka
30. aug 2008

Nellie dobre si pamätáš ako som testovala 🙂 A ja si pamätám ako som otvárala dvere na kúpelni potom a keď som videla dve // som myslela že snívam...Inak sranda je tá, že som mala pripravených niekoľko alternatív ako to povedať Marekovi, že pripravím pekný večer, kúpim darček...Ale vtedy v tom momente to bolo jedno že mu pod nos podstrčím ocikaný prúžok 😀 Vtedy mi bolo jedno že ho zobudím, lebo toto bola vec na ktorú sme čakali dlho a ktorá sa pre mňa nedala odložiť aby som mu to nepovedala hneď...A pamätám si ako nechápavo na to pozeral a viem že až poobede keď sme zas spravili test, až vtedy mu to konečne došlo 🙂

terezicka
30. aug 2008

A inak čo s týka toho milovania, my sme to tiež mali niekedy také "mechanické" že ideme spraviť dieťatko a nebrali sme nejako ohľad na naše pocity a na to, že sa milujeme z lásky... 😅 Ale tiež sme potom pochopili že to tak nejde, že to bábätko si nás určite nájde, len do jeho "prípravy" treba vniesť viac lásky...
A Marek tiež robieva kadejako, 4 dni je doma, potom 5 dní je v robote, takže ja som bola aj z toho v strese...
Ale vidíš, všetko to chcelo len svoj čas, ja tvrdím že Boh vie prečo nám zoslal nášho anjelika do bruška až vtedy kedy nám ho zoslal...Aj keď sa priznám že som to predtým vôbec nechápala a bola som z toho nervózna, ale na niektoré veci aby sme pochopili musí dozrieť ten správny čas... 😵

nellie_
30. aug 2008

To je take mile...ano ano, pamatam si to.. 😉 🙂 😵 😵 😵 😵 inak ja som si tiez vzdy predstavovala ako kupim nejake male papučky alebo nieco také a tak to oznamim Lubošovi, ale asi by som urobila presne to iste ako ty a otrčila by som mu tu ocikanu paličku rovno pod nos... 😀 😀 😀 😀

A fakt to vsetko neskutocne preletelo a uz ides rodit, a ved aj Mirka len kedy zistila ze je tehu a aha Rebeka je uz aka velka herečka.. 😵 😵 😵 😵 😵

terezicka
30. aug 2008

Nellie veru ten čas rýchlo letí, si pamätám keď som sa s Mirkou stretla 1x tak brušinko mala úplne maličké, síce sa jej už črtalo ale ešte bolo také drobné...A zrazu sme ju boli pozrieť v pôrodnice 🙂 A teraz je Rebeka už veľká kočka 😉

nellie_
30. aug 2008

A manzelika mas doma Terez?? ten moj siel do Dubnice na fotbal, tak som od 19,00 do nejakej 22,00 sama, aj ma volal s nim, ale nechcelo sa mi do tej zimy a ja nejak fotbal nemusim... 😝 ale ktovie mozno tam boli nejaki fesaci, a mohla som sa pokochat... 😀 😀 😀

terezicka
30. aug 2008

Nellie neni doma, včera išiel do roboty a príde zajtra ráno 😔 Som z toho taká nešťastná že stále takto pracuje, už by som bola rada aby si našiel niečo bližšie pri nás...Teraz musíme len pekne Emmi nahovoriť aby sa chcela narodiť vetdy keď bude Marek doma 😔 Dúfam že nás počúvne... 😀
Ja by som tiež nešla na futbal, by ma tam nikto nedostal...To radšej nech ide Marek sám ale ja sa úspešne vyhýbam všetkým druhom športu 😀

nellie_
30. aug 2008

Terez ja sa tiez tak vyhybam...sporty to veru nie je nic pre mna... 😀 😀 😀 😀
A daleko od vas pracuje??? Neboj Emmi to isto citi a pocka si na tatina, a vyčihne deň, kedy bude aj on doma aby neprepasol najkrajsiu chvilku vo svojom zivote.. 😉 😵 😵 😵 😵

terezicka
30. aug 2008

Nellie Marek robí v Banskej Bystrici, od nás je to autom cca 75 minút , ale minule to Marek zo svadby zvládol za 45 minút 😅 Ale hádam sa naše dieťatko nechá pekne presvedčiť a pekne poslúchne maminku s ockom 😵 Ja chcem vydržať 12 a 13.9. a potom už môžem ísť kľudne rodiť, ale najpozdejšie na svoj termín by som rada rodila a nechcela by som veru prenášať...

nellie_
30. aug 2008

Ved to ti verim, ze to prenasanie je take dost od veci a isto to uz pôsobi aj na psychiku...
Ozaj a kolko uz asi tak teraz váži Emmi?? 🙂 😵 😵 ja si myslim ze do toho 12.9. urcite vydrzite 😉 🙂

terezicka
30. aug 2008

Nellie neviem koľko váži, posledné sono som mala v 31tt a vtedy sme mali 1388g...Čiže podľa knižiek a tak si myslím že by sme mohli mať hádam aj okolo 2500g, lebo teraz vraj tie bábätká priberajú najviac... Idem v utorok do poradne, ale neviem či mi bude robiť aj sono..Aj by som bola veru rada, lebo som ju už dávno nevidela...Ale včera som krásne počula jej srdiečko a to bolo veru úžasné, tak úžasne rýchlo bilo 😵 Ja to chcem vydržať dovtedy kvôli škole, ale aj toho 14.9. by som nedbala keby som išla, elbo 10.10. musím ísť určite do školy a chcela by som sa dovtedy dať čo najviac do poriadku, takže aj za to nechcem prenášať po mojom tp 😕

nellie_
30. aug 2008

Fúha, že do školy...koľký ročník si?? Budes teda dalej pokracovat? a to si dialkovo ze? ale aj tak to budes mat dost s malinkym babenkom.... 😉

To verim, to musi byt nadherne pocut Emminkine srdiečko... 😵 😵 😵 😵

terezicka
30. aug 2008

Nellie teraz idem do 3. ročníka, akurát budem robiť štátnice na Bc na jar, takže to bude asi ťažšie ale nejako to chcem vydržať...Okrem toho aj Marek ide do školy, do 1. ročníka a ja mám z toho trochu obavy ako to budeme zvládať, " ale keď sa chce všetko sa dá " - aspoň dúfam...A ja pokračovať chcem, lebo sa poznám ak by som to prerušila, tak už by som sa len veľmi ťažko vracala späť do školy...

nellie_
30. aug 2008

Ano Terez to mas pravdu s tym prerusenim...ale ved urcite to zvladnete... 😉 🙂 A babky urcite s radostou povaruju malinku, a fakt je aj ten ze ked sa chce tak sa vsetko da... 😉 🙂 😵

Emmi este ani netusi akych ma sikovnych rodicov.. 😉 🙂 🙂

terezicka
30. aug 2008

No len aby si mala pravdu Nellie s tými šikovnými rodičmi 😀
A ty inak ma teraz napadlo že ani neviem či máš aj ty nejakú VŠ...A minule sme sa tu bavili kto má koľko rokov, ty máš hádam nejako ako ja alebo sa pletiem? Alebo máš viac ako ja?

nellie_
30. aug 2008

Hej raz sme mali debat, ze mi prides hrozne mladunka a ja mam 26, ty tusim neviem presne ci 23 alebo 24, ze???
Ja nemam vysku, tiez som bola ten typ co som si po skonceni obchodnej akademie povedala ze si dam rok pauzu a potom pojdem na vysku no a prd makovy...uz je to 8 rokov a na vysku som nesla...ale mam celko dobre zamestnanie,takze mi ani nechyba, teda zatial.. 😅

terezicka
30. aug 2008

Nellie to prvé číslo je správne, lepšie povedané o pár dní budem mať 23 🙂
To poznám o čom píšeš, ja som išla rok po mature na VŠ aj to neviem akým zázrakom ale ak by ma vttdy nezobrali, tak pochybujem že po ďalšom roku by sa mi chcelo ešte ísť... 😅

nellie_
30. aug 2008

no ved to je práve to Terez, ze ked uz vybehnes z toho kolobehu ucenia, tak uz sa nedonutis....a potom mi to aj segra trocha znechutila, ked som videla ako stale beha s knihami a neviem co... 😀 😀 😀 😀 tak ja som si povedala ze chcem zit a kaslala som na to... 😀 😀 😀

Ty budes teda mladulinka mamina... 😉 😵 😵 😵 Ty si bola aj mladulinka nevestička... 😵 😵 😵

terezicka
30. aug 2008

Ty kokso u nás v septembrovkách sa riadne rozrodilo, baby ktoré majú tp v polke septembra už porodili, ale nie všetky samozrejme a dnes porodila jedna čo mala tp 25.9. - o deň skôr ako ja...No bástri už aby som sa fakt začala pripravovať že ma to zachvíľu čaká...

nellie_
30. aug 2008

Fíha, tak uz to začalo...veď hej aj vejinka uz porodila...a este od vas poznam Silwietu a Evitkumaličku tie maju rodit v septembri, ale tie tusim este neporodili, alebo ano..?? 😅

neboj neboj, ved to je indi vindi...ale je to krasne ze o chvilku budete vsetky maminky.... 😵 😵

terezicka
30. aug 2008

Nellie aj Evitka aj Silwi sú ešte 2v1 🙂
A hej keď som sa vydávala tak som mala necelých 21 rokov 😅 Bože to som bola asi decko ešte čo? Ale inak ja som vždy chcela byť mladou mamičkou, mne sa to veľmi páčilo a som rada že sa mi to aj splní 😵

nellie_
30. aug 2008

Ale, nebola si decko...aj ja som sa vydavala z lásky a nie pre to že som sa "musela" jak to zvyknu u nas tetky z dediny vraviet...a ved to je pekne take mlade maminky...moja suseda je mamičkou od 16-tich a teraz ma 29 a jej syn 13 rokov a vypadaju ako surodenci...az taka mlada mamina by som nechcela byt ale je to pekne...
No ja uz nebudem mlada mamina, dufam ze sa mi podari v 27-mičke porodiť prve babo... 😅