Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

zaza_na
3. sep 2008

ahojte 😉
zabka, to vazne si ma videla? ty si bola v ziline? 😝 a ako sa mate? 😉 len si pekne uzivaj tehu. ja velmi rada spominam na to obdobie. na pripravy, pohyby miminka... 😵
ahoj nellie 😉 a vam sa ako dari?
ako ste vsetco prazdninovali? 😀

zaza_na
3. sep 2008

dakujem nellie 😵 veru, ten cas leti strasne rychlo. staci, ze sa tu nejaky cas neukazem a kolko sa tu toho zatial udeje. vsak terezka uz onedlho rodi 😲

zabka
3. sep 2008

Hej boli sme v Ziline v Carefoure, este som sa aj otacala ale spoznala som ta, len ste sa tak ponahlali aj s malickou... 😉 ...Mame sa fajn, malicke kopka, hmyri sa takze sranda... Uz len cakam na vysledky z odberu a dufam ze vsetko bude ok, tak si zacnem naplno uzivat tehu... Lili je uz krasna velka slecna kukala som foto 😵 😵

zaza_na
3. sep 2008

dakujem aj tebe zabka 😵
a preco si musela ist vlastne na odber plodovej vody 😲
skoda, ze som si aj ja nevsimla teba... asi by som ta aj tak nespoznala 😅 mam dost mizernu pamat na tvare 🙄

zabka
3. sep 2008

Mame podozrenie na Dawn.syndrom, tak preto sme museli ist... 😔

zaza_na
3. sep 2008

ach joj. to mam este zivo v pamati, ked sme aj my tym prechadzali 😔 je to velmi stresujuce. to poznam... a kedy budu vysledky? my sme nakoniec na amnio nesli, ale to cakanie musi byt teda hrozne. to si viem predstavit 😒
hlavne sa treba snazit mysliet pozitivne. mne to az tak dobre neslo... 😖

zabka
3. sep 2008

NO ved to, ale v pondelok uz ideme pre vysledok tak zacinam byt dost nervozna.... 😖 ... Ale dufam ze vsetko dobre dopadne 😵

zaza_na
3. sep 2008

drzim palce zabka 😉 ja verim, ze to dopadne dobre 😵
a este neviete co cakate? ci xcete prekvapko? chystate sa aj na 3D? a mate vybrate mena?
som citala, ze terezka bude asi menit miminku meno 😀

zabka
3. sep 2008

Este nevieme ale vsak v pondelok nam povedia na 100%... NO chystam sa aj na to 3D len cakam na tie vysledky a hned sa objednavam a mena este nemame az potom ked budeme vediet co to bude 😉
No vyzera to tak ze Terez meno bude menit takze sa nechame prekvapit co nakoniec vyberu...

zaza_na
3. sep 2008

tak to som uz zvedava 😀
a ako idu pripravy? budes rodit v Trencine? 😉

zabka
3. sep 2008

Aj ja 😀 ... No tak pomalsie naplno zacnu az po vysledkoch 😉 .. hej budem rodit v Trencine ak sa dovtedy nieco nezmeni ale nema co... 😵

nellie_
3. sep 2008

Zabka nebojkaj urcite testy dobre dopadnu... 😉 🙂 😵 😵 😵 poznam strasne vela pripadov, kedy zbytocne tehulky vyplasili... 😠 😠 😠

Ja som momentalne 39DC, a zasa mam ten debilny dlhy cyklus...ale uz konecne moja doktora prisla z tej Afriky kde bola 2 mesiace tak sa tam chystam nech nas poposiela na vysetrenia..uz ma nebavi cakat. 🙄

pahu
3. sep 2008

Zabka, my sme mysleli pozitívne za Zazku a vidíš akú babu krásnu majú 😀 😀

Ahojte 😉

nellie_
3. sep 2008

ahoj Pahu... 🙂 🙂 🙂
ano presne tak tiez sa na to pamatam ako ju vyplasili... 😒 ale hlavne je ze vsetko dopadlo dobre...a vlastne ju vyplasili len preto ze Lili ma taky chutnučky malinky noštek... 😉 🙂

zaza_na
3. sep 2008

zabka, tak si tie pripravy pekne uzivaj 😝 co som ja stravila pocas nich hodin na internete! normalne mi to zacina aj chybat 😝 😀
nellie, to je teda poriadne dlhy cyklus. ja som vzdy mavala kratke. uvidime, ci to ostane take iste aj teraz. zatial som este stale nedostala mrchu 😝

zaza_na
3. sep 2008

ahoj pahu 😉 veru, dobre ste na nas mysleli. nostek ma mala ako maminka pahu 😀

pahu
3. sep 2008

eNellie asi tak, chutnučký malilinký a aj som jej poslala foto mojej maminy, lebo tá má noštek ešte menší 😀

zaza_na
3. sep 2008

😵
pahu a vam sa ako dari? 😕

pahu
3. sep 2008

Zazi, nijako... Po neúspešnom IVF a vyhodených 30.000,- nemáme žiadnych mrazáčikov, neviem či vinou centra ale aspoň čiastočne áno... Zistili sme že v inom centre v BA sa dopláca na lieky a IVF cca 4.000,- Vraj nechcú žiť zo zúfalých slovenských pacientiek, žijú z Rakúšaniek... V októbri ideme na imunitu, tak uvidíme ako dopadneme tam a potom budeme riešiť čo ďalej, Sily nám poriadne ubudlo, takže by som sa chcela zotaviť 😀

A ináč sa máme dobre. Už sme presťahovaní v novom bytíku s terasou, mám konečne novú sekretárku, ktorá vyzerá normálne 😉 A ja vie pracovať 😀

zaza_na
3. sep 2008

no pahu, vidim, ze niektore stresy pominuli (sekretarka 😀 ) a nieco sa zlepsilo a niektore ostali 😔
boli ste aj niekde na dovolenke? ci vy ste aj tak boli asi dost zaneprazdneni novym bytom 😝 tak to musi byt super, byvat si v novom a vo svojom 😵
drzim palce, nech to druhe centrum vyjde. natrapite sa veru poriadne ale ja verim, ze to bude nakoniec uspesne 😵 😵 😵

pahu
3. sep 2008

Zazik, boli sme v Grecku 😉 Síce nám neostali žiadne peniažky navyše, ale rozhodli sme sa po neúspechu z IVF že musíme niekam vypadnúť a ver mi, že najväčší liek bol, že sme boli s kamoškou a jej manželo a sú tehotní a pocítili sme tam prvé pohyby miminka. Jasné že som sa aj vyplakala, ale je to normálne 😀 Teraz je už fajn a život ide ďalej 😀 A vy ako stojí s vlastným bývaním? Vy ste v tom prenájme, však? 😀

zaza_na
3. sep 2008

tak to ste dobre spravili, ze ste niekam vypadli vypnut 🙂
hej, my sme v podnajme. xceli sme zacat stavat toto leto, ale leto pomaly uz za nami a my este stale len vybavujeme 😖 cakame na statika. a to sme jedneho uz vymenili, lebo ten prvy sa vobec necinil, len mal trapne kecy. za co xcu ti ludia vlastne nase peniaze? 😠
snad sa k nejakemustavaniu tento rok este dostaneme 😔

pahu
3. sep 2008

Zazka prepáč, bola som na meetingu pre budget 2009 😉
A neboj sa, aj vy budete čoskoro vo svojom 😀

zaza_na
3. sep 2008

pahu, dik 😉
neboj, budem trpezliva, ako len viem 😀
Lili sa mi medzitym zobudila a uz sme sa aj napapali. asi pojdeme von. tak pa zatial a som rada, ze som s vami zase skecla 😝

pahu
3. sep 2008

Zazi, pekné popoludnie 😀

terezicka
3. sep 2008

Ahojte, tak už sme konečne doma z tej Nitry...No poviem vám ráno mi hneď bolo v aute zle, som čakala kedy budeme prudko brzdiť aby som stihla vybehnúť z auta a šabliť niekam do kríkov 😅 Našťastie som to celkom vydržala a zápis trval iba hodinku, takže sme sa tam aj zbytočne trepali - mohli prísť radšej oni za nami...
Inak nové asi nemám nič, včera sme poskladali postieľku, Marek namontoval aj kolotoč a tak sa z neho vytešoval ako malé decko 😀 A ráno keď som si ja umývala zuby, tak ho natočil najviac ako sa dalo a potom sme počúvali melódiu čo hrá 😀

terezicka
3. sep 2008

Jaj Pahu ako vám závidím že máte samostatné bývanie 😅 My sme dnes ráno odchádzali a Marek kričal svojej mame že ideme preč a ona hneď či do mesta...Tak Marek vraví že nie a ona že kde ideme...A ja som si zašomrala že preč, lebo mi idú na nervy tieto otázky...Len Marek jej potom povedal že do Nitry a zas ďalšie otázky že načo a prečo a podobne...Potom sa ma Marek pýtal či nemôžme jeho mame povedať kde ideme...Tak som mu vysvetlila že môžme, ale nemôžme zároveň spraviť ani krok bez toho aby sme jej ho nevysvetlili a nepovedali kde sme a čo sme...Už mi to ide strašne na nervy, ale zas Marek uzná aspoň to, že kebyže bývame u našich tak tá situácia by bola taká istá, len v mojej situácií by sa ocitol vlastne Marek... A ja si stále pripadám ako keby som mala 15 rokov a musela skladať účty mojim rodičom že kde som bola a kedy sa vrátim a načo tam idem...Takýto život mi už dosť ide na nervy a neviem si predstaviť keď sa malá narodí čo bude vtedy 😅

zabka
3. sep 2008

Si tu este terez?

terezicka
3. sep 2008

Žabka ešte hej...Ale neviem ako dlho lebo Marek príde isto dnuka a zas povie že som závislá na vás... 😝

zabka
3. sep 2008

Hihihi aspon ze som ta zastihla 😉 ... Tak ty si dnes mala takyto narocny dnik ale zvladla si to... A s tou svokrou, to ja znaaaaaaaaaaaaaaaam.... 😀 😀 😀