Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!
Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀
tak ved to nieje daleko je to v nitre.tak pridite budem rada.nedelu je tam agrokomlex tak mozme ist aj na obed
aj ryby mozem... 😝 Ja mam rada takmer vsetko. Okrem niektorych vnutornosti... 😖
ved aj ja som poriadne nieco idem uvarit.tak pridi kumne ja nieco dobre uvarim.
ozaj vcera ste videli Gejsu
Chcela som to pozerat, ale ten moj zavelil, ze je to blbost a ze na to nema naladu, tak sme pozerali Kamenak 😠
baby jak vas citam, tak som aj hladna.... 🙂 idem sa ja nachrumat.... tak zatial...
😉 😉
my sme mali v jedalni buchty na para... 😒 malo lekvaru, chutilo to ako knedla 😀 ale co uz
Preco musis? Ja mam v mrazaku buchty plnene makom...ale neviem, co na nich...ci ich zjem len tak? Ani maslo nemam... 😒
kuspitka: ja by som zjedla aj kupenske slize, hlevne, ze by boli s makom.... xi xi ja som v poslednej dobe makomanka 😀
mnam, a mak s kakaom ide dokopy? som rozmyslala nad struhankou, ale nemam preskovy cukor, ani maslo

Meliska aj mäsko budem mať, nie len zážitok 😀 Ja som pažroško 😀