Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

meliska
9. sep 2008

krasne ranko zabka,
veeelmi sa tesim, ze ste obe v poriadku a konecne si to mozte uzivat naplno... 🙂

meliska
9. sep 2008

a este... gratulujem a dakujem za kusok torticky... a ak mozem tak ja si da to normalne sampanske... 😀 😀

pahu
9. sep 2008

Dobré ránko bambuľky 😀

Žabka, ďalšia babizňa 😀 Tak jej okrem tradičných prianí do vienka prajem, aby nikdy nemusela blúdiť po modrom koníku 😀 😀 😀

zabka
9. sep 2008

Dakujemeeee... a ta torticka s tym sampanom je k mojim dnesnym meninkam dostala som najkrajsi darcek ked mi povedali ze je bambulka zdravucka takze dnes budeme spolu cely den oslavovat s dzusikom 😀 😀

mirka20
9. sep 2008

zabka, gratulujeme k meninkam a strasne sa tesime, ze ste v poriadku. 😵 a ja si poprosim tiez len detske sampanske, kedze kojim 😅

zabka
9. sep 2008

Ahojky dakujem a posielame teda detske aj Rebeke... 😉

pahu
9. sep 2008

Mňam mňam, chlasťošky od rána 😀

pipika
9. sep 2008

Ahojte! 😵
Zabka, vsetko naj naj k meninam. 😵 Tortu si neprosim, dnes som sa vazila a fuuuuha....., ale sampanske by som si dala.

pahu
9. sep 2008

Žabka, nepomýl si ma s Pipikou, ja chcem aj tortu 😀

sharlotta
9. sep 2008

Ahojte,dobre ranko vsetkym. Tak ja mam sampanske v chladnicke a nema ho kto vypit. Poslem vam? 😉

pahu
9. sep 2008

Sharlott, buchni si ho na počesť žabky, čakajú dievčatko a na počesť Žabky po druhý krát, má dnes meninky 😀

meliska
9. sep 2008

zabka teeeeda.....
aj k meninkam zelam len to naj naj naj lepsie 🙂

meliska
9. sep 2008

sharlotta: ako noha? 🙂

bianka30
9. sep 2008

zabka gratulujem.. hlavne ze su vysledky v poriadku a ze to bude dievcatko.... toto bude iny babinec... Pahu, musime sa postarat o tych chlapov..sice budu o nieco mladsi ale na veku a velkosti nikdy nezalezi... hehehehehe

takze mozno este budeme rodinka...cmuuuuk vsetkym

zabka
9. sep 2008

Takze kazdemu co chuti nech si daaaa 😀 😀 😀 ... A pipi tortu si pekne daj to ze nechces ty neznamena ze nechce bambulka 😉 😵 ... 😀

sharlotta
9. sep 2008

Zabka tak gratuulujem k dievcatku, aj k meninam... 😉 Same dievcata sa rodia, zachvilu uz ani chlapi nebudu.... 😀 😝

zabka
9. sep 2008

Este raz dakujeme... a fakt to vyzera tak ze zachvilu ti chlapi nebudu... 😀 😀 ... Baby robte s tym nieco .... 😵

bianka30
9. sep 2008

s pahu to dozenieme neboj...

pipika
9. sep 2008

ok, zabka, posli tortu. 😵

sharlotta
9. sep 2008

Mne vestica povedala, ze budem mat syna, ale nikomu ho nedam... 😀 😝 Budem pytat tucne veno 😀 😀 😀
Mam svalovku uz aj na polke zadku tej zdravej nohy a uz nemozem ani skakat na jednej nohe, lebo dostavam krce do lytka, tak sa aspon trochu pokusam dostupovat na patu tej druhej nohy. V kuchyni mi Roman urobil ranajky a isiel do roboty a ja som zakotvila tu a sa odhodlavam na dalsiu cestu. 😅

terezicka
9. sep 2008

Krásne ránko babuľky a hneď prajem našej oslávenkyni všetko najlepšie k dnešným meninkám 🙂 A ja si prosím aj tortu aj šampanské, kašlať na nadbytočné kilá 😀

zabka
9. sep 2008

To dufam Bianka...... 😀 😀 .. Pipi uz vam leti 😵 ... Sharlot zacinam setrit 😀

zabka
9. sep 2008

Ahojky terez dakujem a posielam...Ty uz mas 39tt ved ty uz kludne mozes ist rodit... 😕

terezicka
9. sep 2008

Baby u nás v septembrovkách sa baby tak rozrodili, už rodia tie čo majú tp okolo 20.9. 😝 Takže sa už pomaly idem asi aj pripravovať a dúfam že nebudem posledná 😀 By som normálne zajtra na poradni aj rada počula že sa začínam už otvárať 😕 Tak som zvedavá či aj dr mi to povie...
No a včera mi Marek prebalil moju tašku do pôrodnice, totiž ja som ju zbalila ale viete ako, "my ženy" sa nevieme dobre zbaliť, lebo máme veľa nevyužitého priestoru v taške...Tak on mi ju prebalil ale ako zapínal jednu vrecko vpredu, tak zipsom potiahol dosť silno a zostal mu v ruke 😀

zabka
9. sep 2008

No veru terez kazdu chvilu ocakavaj.... 😉

pahu
9. sep 2008

Terez, nevadí, z tašky budeš už len vyberať v pôrodnici, vkladať späť už nič nebude treba, len ak Emmi 😀 😀
A pre teba: http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

Bianka, súhlas, dobiehame 😀

terezicka
9. sep 2008

Žabka ďakujem a čakám 🙂
Ale ja by som mala mať ešte len 38tt, až v piatok mi má začať 39tt 😕 Asi som to minule nejako zmenila keď som sa hrala s pasom, idem si to radšej napraviť aby mi to dobre ukazovalo, podľa tehu knižky

sharlotta
9. sep 2008

Jeeeej Terezka uz bude ochvilu mamka naplno 😵 A davas si epi, ci nie? Mas vybaveneho anesteziologa?

Ja som sice uvidela zopar krat hviezdne nebo, ale podarilo sa mi sem k pocitacu "privliest" aj kavu. Najhorsie je prekracovanie prahov. 😖

terezicka
9. sep 2008

Pahu ale už sme sa včera s Marekom dohodli ( a to si predstavte že ja som ustúpila jemu, že malá nebude Emma ale sme vybrali to druhé meno ), tak teraz si musím zvykať a začať ju tak pekne oslovovať aby si aj ona zvykla 🙂
Sharlotta epi som rozhodnutá si nedať, chcem to nechať tak prirodzene, možno si síce budem tĺcť hlavu potom ale 1x to chcem vyskúšať takto...Ale som sa dohodla s mojim dr že mi bude aj pôrodníkom 🙂 A mrzí ma to s tou tvojou nohou, no dúfam že zajtra do tej školy len nejako doskáčeš 😅

meliska
9. sep 2008

sharlotta: hvieznde nebo?? hmmmm... a padali aj hviezdy, lebo by som mala zopar zelani, ak mozem... xi xi
...fuuuj ja som hnusna... ja viem... ale sharlotta ma pozna 😀 😀 😀