Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!
Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀
my sme tu, ale ideme von, lebo mala je nervozna a iba by sa nosila na rukach a kedze som ruky nevyhrala v loterii, tak ideme radsej do kocika 🙂 ale pred tym sa napapame
Tak dobrú chuť prajeme Rebeke 🙂
Jejmine baby ja idem zajtra do školy, som tam bola naposledy v júni aj to len odovzdať prácu a teraz sa máme zajtra aj v sobotu už riadne učiť 😅 No to neviem ako zvládnem, nakoľko sa mi vôbec nechce 😅 🙄
Aj ja prajem dobru chut Rebeke... 😉 .. No veru to mas tesne tesne... Mne by sa tiez nechcelo aj to vydrzis cely den tam byt myslis?
Žabka neviem ako to vydržím, zajtra začíname o 13-tej a máme s takou čo presne dodržiava 45 minútovú hodinu, potom 15 minút prestávka...A takýchto blokov robí 4 alebo 5 😅 Ale v sobotu by to malo byť lepšie, to máme s takým super starším docentom - ten je fajn...Len my ideme pozreiť na sobáš a ja mám u tohto docenta písať Bc. prácu, tak som zvedavá ako to budem stíhať 😕
NO veru ale hadam to nejako vydrzite.... Idete na dalsiu svadbu? Ja akurat dokoncujem Bc.pracu a tak sa mi nechce.... 😝
Možno ale teraz mi to nenapadlo...A kedy bdueš mať štátnice? A ideš potom pokraočvať aj ďalej?
No veď to že sa ešte uvidí ako to budeme zvládať popri týchto našich drobcoch 🙂
Idem sa off, lebo ma chytila nejaká upraotvacia mánia, tak idem niečo ešte poriadiť kým budem obedovať 😝 Tak zatiaľ papa
Baby ja idem asi domov, nie je mi moc dobre. Uz som si vybavila odvoz. Myslite na nas, v utorok sa ukazem. Majte sa pekne, papa
ahojte. tak my sme uz stihli prechadzku aj poobedny spanok. teraz ideme vonku umyvat auto cela rodinka, tak sa tesim 😵
Bianka, už som začala špiniť 😉 Super, v Prahe budem lacná defka tento víkend, dám si 2 ibalginy a jednu vodku a budem tancovať až do rána
tak teraz som sa pobavila...hehehehe prepac...
ozaj a nasla si stranku na ten penzion?
Ahojte. Mne prisla uz vcera a tiez som ju cakala. 😝 Akurat rozmyslam, ze je cas prestat drogovat. Dnes uz som voltaren zamenila za panadol ultra, ale tam je kodein, tak teraz neviem... 😒 co je lepsie.

Ste zdrhli teraz všetky? 😕