Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

zabka
16. sep 2008

Pekne ranko prajem... Terez posielam ti ten mail.... 😉

meliska
16. sep 2008

ahojte 🙂
terezkaaa este ste 2v1? 🙂 vsetky moje septembrove kamosky uz maju babenka pri sebe 😀 tak som na teba cez vikend myslela

zabka
16. sep 2008

Ahojky... Nasa terez sa este drzi... 😉

meliska
16. sep 2008

zabka: 🙂 no ja sa uz velmi tesim na terezkino prekvapenkie.... xi xi

zabka
16. sep 2008

No ved to aj ja.... Hlavne ake vymysleli to meno 😉

meliska
16. sep 2008

no ved to... 🙂 takto nas natahovat? 🙂 a co vy zabulky, uz ste vybrali meno? 🙂

zabka
16. sep 2008

Este nie, este nevieme 😅 ... Mozno nakoniec bude aj po mamicke ale to ja moc nechcem to si praje tatinko 😵

meliska
16. sep 2008

a ty sa ako volas, ak smiem vediet? 🙂

mirka20
16. sep 2008

ahojte 🙂

meliska
16. sep 2008

ahooj Mirka, ako sa mate? 😉

zabka
16. sep 2008

Martina 😉 ... Ahoj mirka...

pahu
16. sep 2008

Ahojte babuľky 😉 Vidím že ste písali aj cez víkendík, ja som bola v tej Prahe, tak Vám posielam jeden veľký Pražský cmuk a idem pracovať

meliska
16. sep 2008

zabka: aj to je pekne meno... to by bolo tiez fajn, ale ani mne sa nepaci, ked maju deticky rovnake meno ako ich rodicia... potom su cele generacie Jozkov 😀

meliska
16. sep 2008

pahu: tak ako bolo na babskej jazde? 🙂

mirka20
16. sep 2008

meliska, mame sa celkom fajn. sme u mojich rodicov, lebo manzel je opat v taliansku, ale nastastie tam siel len na tyzden. minuly tyzden sme mali mensiu laktacnu krizu, ale uz je to fajn, tak sa tesim 😵 a v sobotu sme boli na svadbe a bolo super 😅
pavli, ako bolo v prahe? urcite super, ze?

pahu
16. sep 2008

Meliska? Hmmm, v piatok o.k. a v sobotu tak, že sme na hostel dofrčali o 9,00 hod ráno 😀 A v nedeľu večer supiš, prišiel môj drahý a ostali sme na jednu noc ešte samy dvaja 😀

terezicka
16. sep 2008

Ahojte aj ja som dorazila 😀
Normálne som sa túto noc vyspala úplne super, až sa čudujem že to moje dieťa bralo na mňa taký ohľad 😲 Asi mi tým chce naznačiť že mi dá teraz pár nocí pokojný spánok a potom sa mám na čo tešiť 😀
Inak dnes by mal prísť Marek večer domov na našom "novom" autíčku 😕

meliska
16. sep 2008

pahu: juuuj tak to znie uplne super.... asi si aj celkom unavena 😀

mirka: manzelik Ti robi v talianskej firme, vsak? 🙂 ....a nemas nejake nove Rebekine fotocky zo svadby? Som zvedava ake saticky si jej nakoniec vybrala 🙂

meliska
16. sep 2008

terezka ahoooj 🙂 vy mate nove auticko? 😵 to je supeer

terezicka
16. sep 2008

Žabka tvoj mail som dostala, zoznam som si položila už k počítaču takže už ho len napísať 🙂
Mirka počuj ešte som sa chcela spýtať dve veci: keď budeme mať malú vo vajíčku vzadu tak tiež musí byť proti smeru jazdy otočená? A ten airbag som niekde počula že keď je bábo vpredu tak musí byť vypnutý, nevieš ako je to s tým?
A druhá vec: svetrík malej si obliekla pod dupačky ale na dupačky?

terezicka
16. sep 2008

Meliska ahojky, no ešte nemáme...Ale teda v sobotu sme predali naše a čím skôr sme chceli poriešiť ďalšie lebo teraz bez auta je to o hubu 😅 A Marekom kamarát nám už dávnejšie núkla jeho lebo pre nich je veľké, a my chceme hlavne combi...A v nedeľu bol u nás, slovo dalo slovo, my sme sa včera s Marekom rozhodovali a dnes večer ide si Marek preň, zajtra dáme peniažky a tak...Celkom sa už teším, budem si musieť zvykať, je to diesel - ani jeden z nás na takom aute nechodil ale zvykneme si určite 😉

terezicka
16. sep 2008

A značka je Toyota Avensis a na japonské autá sme počuli samé dobré ohlasy, takže dúfam že budeme aj my spokojní

mirka20
16. sep 2008

mel, fotky pridam, ked pridem domov, lebo manzel zobral fotak. ale saty ma tie, co na fotke v albume. a ano, robi v tal.firme.
pavli, tak to ste sa mali fakt super 😅
terez, ano, vajicko musi byt otocene proti smeru jazdy. s tym airbagom neviem. my ho urcite nevypiname, lebo ani nevieme ako. teda ja urcite nie 😅 a svetrik som dala az na dupacky. kosielka, dupacky a na to svetrik a dala som ju do perinky a prikryla dekou. a samozrejme ciapocka na hlavicku a rukavicky proti poskriabaniu

terezicka
16. sep 2008

Ok Mirka, veď oblečenie mám presne takto nachystané, len toto som chcela vedieť...No veď to že ja tiež nebudem vedieť ako sa vypína airbag, takže ho určite vypínať nebudem...
Mne dnes ráno mamina volala že ako sa cítim, vidno že už sa aj ona obáva a dnes je ešte v BB na školení, Marek je do večera v robote tak sa bojí aj viac kvôli tomu že som sama...A Marek mal ráno tiež obavy lebo malá mi dovolila dlho spať, vstávala som až o 8:15 a to ma už Marek budil lebo bol nervóznejší že prečo mu nevolám...Ale ja ho chápem 😵

terezicka
16. sep 2008

Volal mi Marek pred chvíľou že či som ešte doma 😝 A ja že kde by som bola??? A on že nieže pôjdem bez neho a nedám mu vedieť 😅 veď ja budem asi v takej panike že sama ani krok nespravím potom 😀

zabka
16. sep 2008

No ahojte... Vidim terez ze ty sa uz pomaly pripravujes... 😵

mirka20
16. sep 2008

terez, to je take zlate 🙂 aj ja by som opat chcela zazivat taketo stavy obav od blizkych 😅
to budete mat super auto.
my sme dnes spali az do deviatej, som normalne zasla. malu som si o pol siedmej zobrala do postele, trosku sa napila mliecka a po mensom mrnkani zaspala. to bola paradicka. aj ked som sa zobudila dolamana, lebo nas drobec sa straaaasne roztahuje, ale aspon sme si dlhsie schrupli.
teraz ju moj ocino zobral von, tak si idem vyfukat vlasy a dat trochu do poriadku byt. a este chcem kuknut nejake zimne vecicky na nete. boze, ale mam toho na praci 😅

terezicka
16. sep 2008

Žabka ahojky, no pripravujem a čakám na zázrak že môj pôrod prebehne maxilmálne rýchlo, začne to prvými kontrakciami a o 3 hodiny bude malá na svete 😀 Mirka len mi nepovedz že to tak nebude a nepokaz mi ilúzie 😲

mirka20
16. sep 2008

terez, ked som si to teraz precitala, tak som sa trosku zasmiala. ale len trosku. urcite to tak prebehne 😉

zabka
16. sep 2008

Bozinku a ja musim este tak dlho cakat, a to sa mi uz teraz nechce chodit do prace... 😝