Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

meliska
17. sep 2008

bianka: podla toho co vcera pisala, tak dnes bola v poradni a poobede mala mat cvicenie, ci ako.... takze je len niekde zatulana v meste 🙂 Mirka by nam isto dala vediet...
...zlate ako tu vsetky nedockavo cakame spolu s Terezkou... 🙂

mirka20
17. sep 2008

mel, ano, vodnarica ako vysita 😀 krasna, mudra, inteligentna
terezka sa neozvala, takze isto este nerodi, len sa tula po meste a cvici 😵

terezicka
17. sep 2008

Ahojte kočky, takže som po ďalšej poradni, normálne si predstavte že mám +9kg 😀 A dr sa so mnou lúčil s tým, že možno na ďalšiu poradňu už ani nestihem prísť 😲 Že už každým dňom môžem očakávať pôrod 🙂 Aj som si číslo od neho vypýtala, takže mám istotu vo vrecku...A okrem toho mi spadlo bruško, viacerí si to všimli a sestrička na cvičení mi ho aj chytala a kontrolovala a tiež to potvrdila...A tiež ešte nahráva to, že pohyby malej sa v poslednej dobe dosť ustálili, je oveľa kľudnejšia ako bývala...A dnes som bola 1x aj na pásoch 🙂

terezicka
17. sep 2008

A ďakujem že ste na mňa cez deň mysleli 🙂
Mirka no bola by som veru rada keby som ti stihla zajtra a v kútiku duše aj dúfam že malá mi bude chcieť spraviť radosť, ale konečné rozhodnutie je aj tak len na nej 😵 Takže zajtra budeme definitívne vedieť ako sa rozhodne 😵

zabka
17. sep 2008

Ahojky sme sa tu stretli... 😉

terezicka
17. sep 2008

A keby ste videli môjho Mareka ako sa bojí a aký je už nervózny, no taký je zlatučký 😵 Išiel dnes do školy tak sa mu tak ťažko odchádzalo, teraz iba dumá že či nebude v robote alebo v škole keď to na mňa príde...A keď som mu povedala že mám číslo na dr, tak že aj on si ho uloží do telefónu keby som ja nemohla volať a chce mať istotu aby mal aj on to číslo 😵

zabka
17. sep 2008

NO terez tak uz s tebou pomaly ocakavam prichod malickej...A to je zlatucke ze sa boji, ved chce byt pri tebe ked to na teba pride... 😉

terezicka
17. sep 2008

Ahoj Žabka aj ja som rada že to Marek tak prežíva 🙂 Taký je milučký, naozaj veľmi zlatý je 🙂
No ja som už netrpezlivá, sama neviem čo ma vlastne čaká, do čoho idem, ale sa teším na to všetko 😵
Ozaj Mirka dnes mal tvoj dr službu, síce nebol dolu na sone ale sestričky vraveli že je tam hore na oddelení

terezicka
17. sep 2008

A dnes som išla aj na našom novom autíčku z mesta domov a nič som nezrazila 😀 Zato moja mamina ráno zrazila psa, ale že ešte žil lebo brat ho videl ako utekal. Tak si Marek robil srandu z mojej maminy, že či jej nevolali náhodou z ochrany zvierat 😀 😲

zabka
17. sep 2008

Terez a zatial ziadne prejavy alebo naznaky na prichadzajuci porod? Uz zacinam to prezivat s tebou teda s tvojim Marekom.. 😉

terezicka
17. sep 2008

Žabka ani nie, okrem občasného tvrdnutia bruška a bolestí v podbrušku...Dr vravel že to je teraz už úplne normálne...Že to sú už tie falošné kontrakcie

zabka
17. sep 2008

Aha, no som strasne zvedava kedy to bude, kedy bude sa malicka rozhodne ist von... 🙂 🙂 ..Potom daj isto vediet, ked nie tu aspon posli sms...Ze uz ides rodit...aj o polnoci... 😉

terezicka
17. sep 2008

Žabka neboj len aby som vnímala písmenká na mobile 😀 Čiže ak ti príde aj nerzumiteľná správa odo mňa, tak si to môžeš preložiť ako že rodím 😀
Idem sa offnúť a spraviť Marekovi večeru, tak papa zajtra 🙂

zabka
17. sep 2008

Terez 😀 ... Dohodnute ja uz budem vediet... Oki tak papa zajtra... 😉

zabka
18. sep 2008

Pekne ranko prajem... 😉

zabka
18. sep 2008

Co tu nikto nie je?

pahu
18. sep 2008

Ahojte 😉
Jeeej, tak Terezka to už má len za pár drobných 😀

zabka
18. sep 2008

Ahojky pahu ako? 😉

pahu
18. sep 2008

Zabka, stále rovnako 😀 Stále čakám kedy budem tehuľka, užívame si nový bytík a včera sme boli u urológa večer na Kramároch po známosti, a trochu sa nám uľavilo, lebo manžel bol už 2 krát v nemocnici pre ladvinovú koliku. Robili mu sono a skontrolovali moč, vyzerá to dobre, nemusíme sa obávať ďalších pár mesiacov 😉 A ja mám na neho číslo, keby ma náhodou zase začal bolieť močový mechúr, mám mu cinknúť a prišla by som za ním rovno do nemocnice... Konečne by sa mohlo prísť na to, prečo sa mi bolesť mechúra vracia každé cca 2 mesiace 😀 Takže spokojnosť 😀 A vy ako sa máte?

terezicka
18. sep 2008

Krásne ránko prajem aj ja 🙂 Ako sa máme?
Ja som túto noc viac prebdela ako prespala a to si predstavte že náš drobec bol hore len necelú hodinku 😅 A ja som zaspala až okolo 5 a o 6:30 som sa zobudila na budík, lebo Marek išiel do školy 😔
Inak ma zas fajne boleli kríže, potom začalo aj brucho a teraz to vyzerá tak že to bude pokračovať...Som bola aj vo vani, tak uvidíme ako to bude pokračovať 😝

mirka20
18. sep 2008

dobre ranko 🙂
nasa princezna dnes vstavala uz o siedmej, takze to u mna az take rano nie je.
ja som tiez v noci moc nenaspala, kazdu chvilu som bola hore a kontrolovala mobil, ci som nahodou neprepocula sms 😀
terez, ozaj, marekovi povedz, ze ono ten porod nepride ako blesk z jasneho neba. ak sa ti spusti kontrakciami, tak to bude trvat hodnu chvilu, kym sa spravidelnia na 5-10minut. a ak ti odtecie plodova voda, tak tiez nemusite hned ist do nemocnice, aby ste tam zbytocne dlho necakali na samotny porod. takze urcite bude mat dost casu prist domov, ci uz zo skoly alebo z roboty.
a ozaj, pamatam si dobre, ze si dnes oslavenec? 😕 ak hej, tak vsetko len to naaaaaaj a teraz hlavne rychly pohodovy porod, vela mliecka a zdravicko tebe aj malickej princeznej

terezicka
18. sep 2008

Ahoj Mirka dobre si pamätáš a ďakujem veľmi pekne 🙂 Veď môžme buchnúť aj fľašu detského šampusu, čo ty na to? Počkáme kým príde ostatné baby a ide sa na oslavu 😀
Ozaj Miruš, môžem dať Marekovi tvoje číslo? Lebo včera si ho pýtal že aby ti dal vedieť keď už budem v nemocke a aby si ty dala vedieť potom ostatným babám na MK 😀

terezicka
18. sep 2008

Mirka ale ty si asi zabudla že môj pôrod bude počnúc prvými kontrakciami až po samotný pôrod trvať len cca 3 hodinky??? 😀 Takže to si bude musieť Marek švihnúť aby to stihol 😀

mirka20
18. sep 2008

terez, jasne, daj ho marekovi a budem cakat sms. ale daj mi vediet aj ked uz budes odchadzat do porodnice, ved za 3 hodiny uz bude mala na svete 😅
uz cakam sampaaano 😵

terezicka
18. sep 2008

Mirka nemaj boja, isto ti napíšem keď pôjdem do nemocky 🙂 A buchnem ho zatiaľ len pre nás alebo počkáme aj na ostatné baby? 😎

pahu
18. sep 2008

Aj ja si dám šampáňo 🙂 😀

bianka30
18. sep 2008

no no no treba cakat... aj ja si dam...jahody zozeniem...

jankabelka
18. sep 2008

Ahojte babuľky,
ako sa tu mávate? dlho som tu nebola, ale akosi sa nedalo.
Terezka želám Ti všetko krásne k narodeninám 🙂

terezicka
18. sep 2008

jani ahojky no to je pravda že si tu dlho nebola...A ďakujem 🙂
Baby a akú príhuť chcete? 🙂

mirka20
18. sep 2008

baby, musim si rychlo strngnut, lebo ideme s malou von. potom sa vam ozvem.
NA ZDRAVIE Terezke 😵