Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pahu
19. sep 2008

Aj ja ľúbim štrúdličky 😀

Marca, ja som o tvojom probléme nevedela, no nie je to bih vie čo... Koľko ešte musíš brať tie ATB? 😕

meliska
19. sep 2008

terez: v Tisovci byvaju, ale je to skoro cestou...
...a co si... neurazila som sa... ale na moju maminu zdaleka nemam... aj ked ona vzdy vravela, ze nerada pecie a ze to nevie a nema na to nervy, ale ked nieco upiekla tak to bolo take fajne, ze aj zo zeme by sme to zjedli.....
xi xi
...no najblizsie mam na plane vyskusat marlenku, co som nasla recept na nete a vyzera to spicovo... 😀 tak potom ked by som sla do tych koncin, tak Ti donesiem... 😉

meliska
19. sep 2008

pahu: ahoooj 🙂

pahu
19. sep 2008

Meliska ahoooj 😉

mirka20
19. sep 2008

ahojte kocky 🙂
tak my sme uz z mesta doma. malu zobral teraz moj ocino trochu na prechadzku, tak si idem trochu uzivat volnost. teda, uzivat ani moc nie, lebo musim ist oskrabat zemiaky a dat ich varit.
strudle su celkom fajn, len mi tvarohova praskla 😒 ale chutovo je supis.
mel, ja robim bezlepkove, nakolko mam celiakiu a teda lepkove nemozem.

pahu
19. sep 2008

Mirka, ja mám rada prasknutú štrúdlu, tak sa nešker... a dones mi ju pekne do Bratislavy 😀

meliska
19. sep 2008

mirka: ja co som ochutnala bezlepkove pecivo, tak bolo v celku fajn, ale ako hovorim ja som zrut celozrnny, takze mne rozne chute peciva problem nerobia... takze ta strudla musi byt suprova tak ci tak 😀

meliska
19. sep 2008

pahu 😀 mirka a ked uz budes v Blave tak aj ja si prosim 🙂

meliska
19. sep 2008

jeeej pahu ked dobre pozeram, vy budete mat vyrocie svadby zachvilku 🙂

mirka20
19. sep 2008

tak dobre. nakojim malu a ideme do blavy 😀

meliska
19. sep 2008

supeeeer uz sa tesime... 🙂 🙂 🙂

pahu
19. sep 2008

Meliska, presne tak... 23.9.2008 budeme oficiálne svoji 2 roky a 18.10.2008 sa budeme ľúbiť už 12 rokov 😀 Jeee, tak dlho? Ale stále ma vzrušuje, takže zrejme je všetko tak ako má byť 😀

Mirka, šup šup 😀

meliska
19. sep 2008

pahu: tak kraaaaaasne si to napisala 😵 😵 😵
a mate krasnu svadobnu fotku v albume

pahu
19. sep 2008

Meliska ˇˇdakujem 😀 A áno, fotečky sa nám podarili a to sme nemali ani svadobného fotografa, ale len chalana amatéra, ktorý fotí krajinky 😉 Ale môžem ho odporučiť, cena supiš, fotky supiš, milý... 😉

meliska
19. sep 2008

pahu mas niekde na nete svadobny album?

pahu
19. sep 2008

Meliska, nemám... Ale idem sa mrknúť či si ho tam náhodou nespravím 😀

mirka20
19. sep 2008

rebeka nakojena, zemiaky v trube, sadame do auta a mozme ist. tak kam budu tie strudle? 😀

mirka20
19. sep 2008

idem sa venovat malej, lebo mrnci. ozvem sa neskor

meliska
19. sep 2008

mirka: pre mna staci niekde na prievoz alebo aj k auparku v pohodicke 😀 😀 😀 proste kde ti je lepsie... 😀

meliska
19. sep 2008

pahu no sprav sprav nech popasieme trochu oci... 🙂 a pospominame... he he

terezicka
19. sep 2008

Tak som zas prišla vás kuknúť 🙂
Mirka ešte mám na teba otázočku ohľadne kontrakcií - keď sa mi už spravidelnia pod 10 minút , tak po akej dobe keď budú takto pravidelné mám ísť do pôrodnice?

bianka30
19. sep 2008

terez a uz ides? uz mas alebo len sondujes?

terezicka
19. sep 2008

Bianka ešte nejdem 🙄 Zatiaľ len sondujem aby som vedela...A mám totálne nepravidelné kontrakcie a tie môžu trvať ešte pekných pár dní, hoci by som bola rada keby sa v priebehu pár hodín pekne spravidelnili 😉

bianka30
19. sep 2008

neboj urcite ked pride cas tak spravia co maju...
kleslo ti trosku brusko?
maminka mi hovorila ze ked cakala mna, a chcela ma porodit skor(aby sme boli so sestrou narovnako len s 2 rocny odstupom) robila vsetko moze a aj tak som si spravila po svojom a narodila sa o 3 dni neskor...(sestra je 5.6. a ja 8.6.)
takze podla mna nema zmysel cokolvek robit ked to pride tak to pride...
ale mozno to co si pisala sexik, horuca vana... schody... ale skus vydrzat... uz sa ale tesim kedy nam napises ze je mala je vonku a hlavne ako sa bude volat...

terezicka
19. sep 2008

Bianka hej bruško mi kleslo, všimli si to viacerí a aj sestrička na cvičení mi ho chytala a potvrdila to tiež - ona má skúsené ruky takže jej verím najviac 🙂 A to máš pravdu, ja môžem robiť čo chcem ale či ma to moje dieťa poslúchne tak to fakt neviem...No veď uvidíme 🙂

bianka30
19. sep 2008

no co ti budem hovorit je to osobnost a este ani vonku nieje aj tak si robi co chce... hehehehe

terezicka
19. sep 2008

Bianka ak bude tvrdohlavá ako jej maminka tak môžem snívať že ma poslúchne 😀 Ale zas ja som niekedy aj poslúchala, tak aj moje dieťa by ma mohlo hneď na začiatku poslúchnuť a potom stále by mohlo poslúchať 😀

bianka30
19. sep 2008

hehehe opytaj sa svojej maminky aka si bola.. hehehe

niekedy ked ma teraz ta moja maminka vytaca (v dobrom...hehehe) tak sa jej pytam ze ci sa mi snazi vratit vsetko co som jej ja spravila... tak sa len chechce... takze ... asi je to o tom hesle : co nehces aby robili ini tebe nerob to ty im.. ci ako je to ..

terezicka
19. sep 2008

Bianka mamina vravela že som bola v bruchu veľmi aktívna - ako aj to moje dieťa sa nedá zastaviť celé dni a len kope a tak mi naťahuje to bruško až neverím že je to možné 😀 A že ja som sa narodila presne na termín, ale napr. moja mamina cítila pohyby so mnou neskoršie ako som ja cítila prvé pohyby... Ale že ako bábätko som bola veľmi dobrá 🙂 A isto som aj dodnes veľmi dobrá 😀

bianka30
19. sep 2008

hehehe urciteeeeeee... ja tomu verim...

ozaj neviete co je s pipikou dlho sa neozvala..