Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!
Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀
ahojte 🙂
som sa stratila, lebo prisiel janko z roboty, tak sme sa rozpravali a potom som sla upratovat kupelku a wc. teraz som malicku ulozila a idem kukat ordinaciu. pridala som fotky, tak kuk.
kila, reka je fakt nadherna. a tie kridelka nemaju vazne chybu 😵
papa zajtra
Mirka ďakujem... 😉 aj vy ste sa krásne vyparádili na svadbu... 😉
Terezka zajtra ti napíšem na čo som prišla... 😀
Ahojky pekne ranko prajem.... Terez aj ja som kukala kalendar a tiez mi tam prisli tak 2 mena co by mohli byt asi... 😉
ahoj mel, ako dneska? u nas take skarede pocasie...ale my sa tesime dnes ideme na 4D ... 😵
jeeej super.... potom hod fotocky aj sa bude dat.... u nas je tiez mrzko 😒
...ja som dnes uplne dopletena, vsetkych som presvedcila, ze idem dnes k lekarke a potom som zistila, ze to az zajtra 😅 🙂
Jasne supnem sem, aj ostatne ako brusko uz je poriadne vidiet ze som tehu... 😉 😵 ...A co si chora?
no uz sa tesim na fotocky 🙂 , nie som chora, len mi idu robit testy na alergiu... 😉 lebo som zmenila alergologicku 🙂
Ahaaaa, uz som sa zlakla ze si chorucka.... Ja idem zajtra na poradnu ale az poobede, tak piatok mame volno...aspon si pospinkam 🙂 😵 Aj teraz som nejako unavena asi z toho pocasia
nuz to ti verim, to musis byt unavena dvojnasobne, lebo ja som z toho dazda tiez K.O. Akurat som pozrela von oknom a zistila som, ze ten dazd ani nevyzera, ze by mal prestat... 😒 A ozaj uz ste vybrali nejake meno? 😉
Este nie, este sme sa nerozhodli .... Hadam si vyberieme do kedy pojdem rodit... 😀
Ahojte! 🙂
terez ma dnes poradnu, mozno tam uz hned ostane. 😵
Pozerali ste vecer ten dokum. film o porode? Na stv2 davali.
ahojte 🙂
my sme dnes s hodinovou prestavkou spali az do deviatej, ale ja som sa moc nevyspala, lebo malicka sa casto budila a nariekala a zaspala len tak, ze mi lezala na ruke a mne samoska, ze trpla 😝
za chvilu ideme do poradne, tak som zvedava, kolko vazime, lebo posledne 2 tyzdne papame pomenej(mam mrchu), teda len cez den, v noci je to lepsie, sa napapa a tyzden sme mali mensiu lakt.krizu, tak dufam sa to neodrzkadli na vahe a malej toho mliecka stacilo.
kila, aj ja mam mrchu, len s tym rozdielom, ze sice je slabucka, ale mam ju uz od 8.9. a zatial vobec nekonci, tak som zvedava, ze co sa bude diat a kedy si zmysli, ze skonci 😖 ja som uz prvu mrchu dostala v juli, bola dvojtyzdnova, v auguste si dala pauzu a teraz mam uz treti tyzden 😝
terez este nepisala, ze by vobec sla do porodnice, takze este urcite nerodi. teda dufam, ze to na nu neprislo ako blesk z jasneho neba a nestihla mi napisat, ze uz idu do porodnice.
pipika: ja som pozerala prve dva diely a bolo to super... vcera som na to zabudla.... nevies nahodou kedy to reprizuju?
Meliska, myslim, ze dnes je repriza, ale nie som si ista. Ja som ani nevedela, ze to davaju, len som sa hrala s ovladacom. 🙂
he he no ja som na to prisla tiez len nahodou, ked som sa konecne dostala k ovladacu, ked bol MM v sprche 😀
Ahojte, už mám po poradni...Takže dr vravel že to môže teraz prísť už každú chvíľu aj kvôli tomu že včera mi tvrdlo bruško celý deň a mala som aj bolesti ale hocikedy. Pozeral ma odpodu, dnes trochu viac ako inokedy a že krčok už mám úplne zmäknutý 😅 Aspoň dačo také tuším vravel 😅 A mám o 1,5kg menej ako pred týždňom 😕

Kila študuj ale keď sa aj trafíš tak ti to neprezradím 😀 Ja sa o chvíľu tiež offnem, lebo sme chceli ísť ešte von s Marekom...Možno večer dobehnem ale nesľubujem