Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!
Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀
Terez, ale ja ho mám také isté keď sa najem, asi by som si aj ja mala zbaliť tašku do pôrodnice 😀
terez: malicka asi bude striktne terminova... xi xi 😉
pipika: motto mam od švejka... 🙂
terez mne by si mohla... jednak sa tam urcite jedneho krasneho dna vyberiem aj ja ale hlavne kamoska je v strese co zobrat so sebou ..
a brusko .... krasaaaaaaa
Mna mala cely den kope, ale iba na jednom mieste a to pod prsiami. Normalne ju musim trocha ja potlacit, lebo to uz boli. 🙂
Bianka, ta tvoja tehu kamoska, s ktorou ste boli za mnou ako znasa tehulkovanie? Ona otehotnela prirodzene?
Terez, cakame sms kazdu chvilu. 😵
Čo to môže byť - od 12-tej v kuse každých 5 minút mi stvrdne bruško a dostanem akoby kŕče alebo tie krámové bolesti...A kríže ma bolia skoro nonstop, raz viac a raz menej...Ale tie bolesti sú vždy do 5 minút... Ja neviem ale môžu to byť riadne kontrakcie? Mne sa len nezdá to, že sú hneď pravidelné 😅
ahojte kocky 🙂
terez, uz je to tu 😉
dnes sme boli v poradni a skoro som odpadla, ked sestricka namerala nasej malej 7kg. a ukazuje sa nam aj prvy zubok. ja som si vsimla bodku cez vikend, ale vsetci vraveli, ze to este asi nie je zubok, ale doktorka na to kukla a hovori, jej, uz mate prvy zubok. a hned vedla o chvilu vyjde dalsi. tak supis. ale moja maminka mi vravela, ze aj ja som mala skoro prve zuby, tak sa niet co cudovat. a este nam doktorka povedala, ze uz mozme zacat s jemnymi prikrmami, kedze sme uz taky velky a aj zubceky nam idu. ale asi pockam, kym ukoncime 4.mesiac a potom pomalicky zacneme so zeleninkou a ovocim.
dnes nas aj preockovavali. juuj, to bolo placu. som ju nevedela utisit. a ked som ju utisila a uvidela sestricku, opat plac. este, ze su na to zvyknuti. ked sa konecne v kociku trochu ukludnila, zaspala a spinkala skoro hodinu. ked sme prisli domov, dala som jej sirupcek proti bolesti a uvidime, co sa bude diat.
Mirka ty si rýchla veď iba teraz sme spolu dovolali 😔 Čakáme doma do 15-tej a ideme. Len bude sranda ak to teraz prejde 😲
TEREZZZZ drz sa .. budem na teba mysliet a vecer budem kuki MK aj ked to doma nezapinam...
pipika, ano , ona mala v januari mimomaternicove, a potom sa jej podarilo hned ako jej lekar povedal ze moze..
znasa.. co ja viem docela dobre az na to ze s nou od vtedy nieje ziadna zabava furt len blije alebo spi...
jej terezka konecne.velmi drzim palce aby si mala porod aky si si vysnivala.(3 hodinovy)
Terezkaaaaa, drzim prstiky.... juuuuuj ako sa tesim.... vecer sem nakuknem.... juuuuj 😀 😀 😀
Mirka nie si tu, čo je s Terezkou? Už sedím na ihlách... nechcem jej volať aby som ju nevyrušovala... 😅
kila: terez chcela 3 hodinovy porod 😀 , to znamena, ze polku uz ma za sebou (?) dufajme 😉
ahojte. tak terezka je uz v porodnici a aj si ju tam uz nechali. neviem nic viac, ked mi volal marek asi o stvrtej, tak mal cakat vonku pol hodinu a potom mu mal prist doktor povedat, co sa bude diat. takze uvidime, mozno uz rodia. 😵
ked budem vediet viac, dam vam vediet 😉
Baby ja ziram, terez drz sa myslim na teba a dajte vediet co a ako priebezne nakuknem ak tu nebudete... 😉
Halooo nikto nema nijake infosky???? Ale to bolo rychle teda, som ani nevedela ze to moze tak prist rychlo z nicoho nic.... 🙂

Bianka no dúfajme 🙂
Idem pridať bruško zo včera, tak potom kuknite 🙂