Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!
Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀
nooooo mohli by ste... ale vies co nie... ja vas dobehnem to bude lepsie.. hehehehe
ale nie , ja sa uz tesim ze sa to zacina nejako rozbiehat... uz potrebujem nieco robit.. chceme pred IVF skusit nejake IUI tak drzte palce aby sme mali lepsie SPG. marek cely cas papa profertil, a vitaminky, tak som velice zvedava,...snad nebude este horsi... pipi idem v tvojich slapajach, ziadost na IVF uz mam schvalenu ale .......
pahu, bianka: vy pojdete vo varke so mnou a so sarlottou, oki? 😉 a ten cas sa bliiiiiizi 😉
Bianka, ked sa moja mala narodi, vy uz budete v 3.mesiaci. Tomu verte! 🙂 Velmi vam to prajem.
Meliska, bazar som pozerala, ale som nenasla. Pozriem aukcie, dakujem.
meliska, na aukciach som nasla jedno lehatko cosatto iba za 135 501 sk. Rozmyslam, ci ho nekupit. 😀
Nevies nahodou kde presne mam hladat adulinino lehatko?
melis 😀 😀
Ano nasla. Este mi prosim porad co mam robit ak mam zaujem o to lehatko? Treba sa najprv zaregistrovat?
jééééééééééééééééééééééééééééééééžiško, ale som zablúdila.......čavtéééééééééé 😀 😀 😀
ja Vás tu už polku nepznám 😕 ...terezička je ž právoplatná mamina? GRATULKA!!! My už máme 2 zuby, staviame sa na nohy a tak....no radosti 😀 ...vy ako kočky?
asi ano aspon podla toho co som citala, tak sa treba zaregistrovat a potom potvrdit vyvolavaciu cenu a prihodit nejaku ciastku, ktora je nastavena
idem na obedik potom napisem
pahu, pipi: no to bude asi najlepsie 😉
pipi: potom daj vediet, ci to dopadlo uspesne 😉
Ahojte, ja som chora jak taky pes...nemozem dychat nosom a boli ma hrdlo a hlava...Uz len do pol tretej musim vydrzat a potom ficim domov... 🙄
Pekne ranko prajem... Dnes ide terezka domkov aj s Luckou.... Uz sa na teba a na Lucku tesime... 😉

Pipi 26?????? Zabka 25?????? No, mala by som si švihnúť 😀