Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

zabka
9. nov 2008

AHojky pahu, dnes sa tu akosi miname... 😉

zabka
10. nov 2008

Pekne ranko prajem, dufam ze sem dnes aj niekto nakukne.... 😉

meliska
10. nov 2008

Ahojky zabka,

jeeeej ty uz mas 31tt waw... ti tak strasne leti 😉 Ako sa dnes mate?

zabka
10. nov 2008

Ahojky mel, celkom to ujde.... 😉

pipika
10. nov 2008

Ahojte!
Ja som bola dnes na kontrole s cukrovkou. Myslela som si, ze som v norme, ale tie hodnoty co mam nie su dobre. Dal mi este tyzden a ak sa to neznizi budem musiet si pichat inzulin. ☹ 😢

zabka
10. nov 2008

ahojky pipi, to mi je luto, vidim ze kazda mame nejaky problem, ty s cukrovkou, my s prietokami, nech uz su malicke na svete a v poriadku, som uz z toho dost nervozna... ☹

terezicka
10. nov 2008

Ahojte, jejda Pipika ale týždeň je niekedy dlhá doba a môže sa naozaj veľa zmeniť za ten čas, takže verme tomu že o týždeň na kontrole budeš mať výsledky v poriadku a žiadny inzulín si nebudeš musieť pichať...
Ja sa snažím teraz uspávať Lucku, chcela som aby si trochu pospala tu dnuka lebo ja mám trochu robotu a vonku by som ju musela chodiť stále kontrolovať a takto je dnuka a je mi to lepšie. Ale nejako iba zadrieme, potom sa preberie, zamrnká...No teraz som jej pustila z mobilu pesničku od Ledeckého a je vtedy tichučko keď jej to hrá, tak sa jej asi páči 🙂

zabka
10. nov 2008

Ahojky terez 😉

pahu
10. nov 2008

Ahojte maminy a skoro maminy a Meliska 😀 Ako sa máte? Mne končí mrcha, tak sa celkom teším 😉

zabka
10. nov 2008

Ahojky pahu, takze zacina novy maraton, coooo 😉 😵

terezicka
10. nov 2008

Baby naša Lucka je ticho keď počuje Ledeckého spievať, hneď ako pesnička skončí tak sa začne mrviť a pomrnkávať 😅

mirka20
10. nov 2008

ahojte kocky 🙂
pavlinka, co tie vysledky z prahy? 😕
pipika, neboj, urcite bude vsetko ok a ziadny inzulin si nebudes musiet pichat 😉
terez, my to kresielko teraz vyuzivame maximalne, kedze uz aj papame prikrmy, tak ju dam do toho a v tom je. a urcite pozri nieco cez net, je to ovela lacnejsie. ak ti mozem poradit, pozeraj si to aj s tou hrazdickou, to je dobra vec, mala sa s tym zabavi. nase stalo okolo 900,- a je znacky l.rossi a som s nim spokojna

pahu
10. nov 2008

Zabka, keby len maratón 😀 grécko-rímske zápasy to budú 😉

terez, takže speváčka? 😵

Mirka, stále nič, ale dnes by som tam chcela cinknúť, či mi nevedia zistiť kedy a komu to poslali 😀

mirka20
10. nov 2008

nase noci sa vobec nezmenili, skor zhorsili sa mi zda. takze od soboty aj kasickujeme, tak snad to zaberie. aj ked noc zo soboty na nedelu bola celkom ok, tato noc opat nic moc, dokonca asi hodinu sme boli hore. neviem, ci ju trapilo brusko alebo co 😕 a teraz drobec dohana, co v noci nespala. uz sme spolu spali 2 hodky a teraz sme boli na prechadzke a opat zaspala a teraz pekne spinka vonku. dufam, ze to nezakriknem a bude spat, kym sa naobedujem 🙂
ozik, terez, kojene deti nemusia kakat aj 2 tyzdne, tak urcite nepanikar, ked nebude dlhsie kakat 😉

pahu
10. nov 2008

Mirka, tak potom nejaká barová tanečnica z nej bude, ak sa jej v noci páči vrtieť sa 😀

zabka
10. nov 2008

pahu 😀 😀 😀 .. No a z terezkine Lucky bude spevacka ked rada pocuva hudbu 😉

mirka20
10. nov 2008

pahu, dufam, ze nie. este ak tak niekde na brodway moze tancovat, ale po baroch nie 😀
a uz sme hore. presne ako som dopisala, tak sa zobudila. ale zatial sa pekne hra na posteli, tak mozem papat moje cestoviny s makom

pahu
10. nov 2008

Baby, letím do centra k dokimu, ozvem sa poobede 😀

babulka123
10. nov 2008

pahu mne potom zavolaj lebo budem na MK az vecer a dovtedy by som nevedela co je s tebou .. cmuuuk

zabka
10. nov 2008

Pahu potom sa ozvi co a ako... 😉 . .. To by som si aj dala tie cestoviny s makom 😵

mirka20
10. nov 2008

zabka, dojdi, mam ich dost. som nejak neodhadla mnozstvo 😀
idem dat papat aj rebeke, zatial papa

zabka
10. nov 2008

Uz som na ceste 😀 .... dobru chut a papa 😉

meliska
10. nov 2008

pahu: som sa z chuti zasmiala, ze som samostatna kategoria... 😀 😀 😀

meliska
10. nov 2008

o a ahojte babuly a babuliatka 😀
mirka: a zostanu aj mne tie cestoviny s makom, lebo ja som taky makoman 😀

mirka20
10. nov 2008

mel, jasne. len pridi, maku aj cestovin je dost 😉
tak my sme napapani, len spat sa nam akosi nechce. davam jej este 15 minut, nech sa pohra a potom vyskusame opat ulozenie sa na spanok

marcaradko
10. nov 2008

ahojte
pahu ty uz domrskuvavas?ved ja som este nedostala a to minuly mesiac si ty dostala neak po mne 😕 😲
pozdravujem vsetky talentovane deticky 😵
aj ja by som si dala neake tie makove variacie,ale co na to moj zaludok 😅 😖

terezicka
10. nov 2008

Jej tu sa jedli jedlá z maku? ja by som si tiež rada dala, ale vraj teraz nemôžem...Ale Mirkinej makovej štrúdli by som určite neodolala 😉 Ozaj Mirka a to cesto ako robíš na ňu?
Lucku sme pred chvíľou uložili spinkať a keď som sa bola po pár minútach na ňu pozrieť, tak už napoly spinkala. Dneska cez deň dosť málo spala, tak dúfam že v noci si potiahne pekne dlhšie 🙂
Idem pozrieť nejaké tie lehátka na nete a keď niečo vyberiem tak zavolám aj Mareka a rozhodneme sa

terezicka
10. nov 2008

Ozaj a prvý sexík po pôrode už mám za sebou 😀 A nič ma nebolelo, len na začiatku trochu akoby štiplo a potom to bolo už len super 😀

zabka
11. nov 2008

Pekne ranko prajem... Terez 😀

mirka20
11. nov 2008

dobre ranko 🙂
my sme hore uz od pol siedmej. vcera nasa princezna od jednej nespala, takze vecer zaspala raz dva. uz vo vani vraj driemala, mi hovoril manzel. a v noci krasne spinkala, len 2krat hore, takze som sa fajne vyspala 😵
terez, super, ze sexik bol fajn. na kontrole po sestonedeli si bola? a mak preco nemozes? ja ho normalne jem 😉