Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
11. nov 2008

Krásne ránko prajem aj ja 🙂 Naša Lucka bola túto noc úplne suprová, lebo zaspala večer o 20-tej a zobudila sa až o 5 a potom ešte zaspala do 8 🙂 Takže tiež sme mali dobrú noc a sme vyspatí 🙂
Mirka mne Luckina dr vravela že mak nemôžem jesť a ani orechy, ale tým ja odolať neviem, no radšej sa ich ale neprejedám.Ale jem aj orechové koláče a minule som jedla aj orechovú tortu a myslím že s Luckou to nič nerobí, lebo ani vyrážky potom nemá a ani bruško ju nebolí...

terezicka
11. nov 2008

Mirka na kontrolu idem dnes, len chcem ešte zavolať sestričke a poprosiť ju aby ma zobrala skôr, teda hneď keď prídem. Lebo ide aj Marek s Luckou so mnou a potom ešte Marek ide vybavovať za auto nejaké papiere, tak aby sme sa veľmi nezdržovali...

terezicka
11. nov 2008

Idem pridať nejaké fotky, tak potom môžte kuknúť 😉

zabka
11. nov 2008

No rychlo pridaj uz sa teskam...

terezicka
11. nov 2008

Už som pridala žabka 🙂
A ty kedy pridáš nové bruško a vecičky ktoré už máte?

zabka
11. nov 2008

No idem kuknut... 😉 .. Snad ked uz budem na MD tak popridavam... 🙂

terezicka
11. nov 2008

No moja tak to sa teším a kedy nastupuješ na MD?

zabka
11. nov 2008

Mala by som od prveho decembra, teda dufam 🙂 .. Fotecky su krasnucke a tam kde strazi ocina je na spapanie... 😵

mirka20
11. nov 2008

tak mi uz mame prvy spanok za sebou.teraz sa ideme trochu poprechadzat, kym neprsi.
terez, mala je strasne zlatucka 😵

mirka20
11. nov 2008

jaaj, terez, k tym orechom a maku. ja viem len o orechoch, ze su alergeny, tym som sa ja vyhybala, ale omaku som nepocula. ono fakt treba len skusat, co mozeme a co nie

terezicka
11. nov 2008

Ahojte takže kontrola po šestonedelí je za mnou, všetko je v poriadku, som zahojená takže môžem ísť rodiť ďalšie 😀 Ale nie, to sa zatiaľ teda nechystám... 😉
Lucka bola s nami v meste lebo sme nevedeli koľko sa zdržíme ale sa aj zobudila, no našťastie som ju mohla ísť k mamine do roboty nakojiť a moja mamina bola celá šťastná, tak sa z nej vytešovala a ukazovala ju všetkým kolegyniam 😝

terezicka
11. nov 2008

Mirka orechy Lucke nič nerobia to už viem, tak ten mak asi tiež vyskúšam, ale zatiaľ iba tak trochu. A ešte by som chcela do Vianoc spraviť kapustnicu a trochu si z nej dať aby som vedela čo si môžem dovoliť na vianoce potom, lebo nechcem aby nás potom bolelo bruško...A postupne začnem možno aj nejaké džúsy skúšať a tak...

pahu
11. nov 2008

Ahoj Terez 😉 Tak šup šup do snažilkovania o druhé 😀 Ja budem snažilkovať s tebou 😀 😀 😀 😀

terezicka
11. nov 2008

Pahu tak snažilkuj ty a ja ťa budem veľmi podporovať 😀 Snažilkovať o druhé začneme keď bude mať Lucka asi tak rok, možno trochu neskoršie...Ale to sa ešte uvidí...
Teraz tu zaspala pri mne vo vajíčku, taká je zlatučká 😵

zabka
11. nov 2008

Teeeeeeda este sa len jedno narodi a uz chces aby snazilkovali o druhe, teeeeeda pahu, teraz si na rade a uz cakame na teba.... Ozaj ako dopadli tie vysledky? 😵

mirka20
11. nov 2008

terez, super, ze si ok 😵
idem pridat fotky nasho drobca, tak kuk ak chcete 😉

mirka20
11. nov 2008

pavli, je tam aj fotka so zubkami, ako si si zelala 😉

terezicka
11. nov 2008

Ahojky, Mirka ešte si tu alebo už kukáš Ordináciu?

terezicka
11. nov 2008

Inak tá fotka s tou postieľkou je ohromná, som volala aj Mareka nech sa ide pozrieť tak sa smial 😀

terezicka
11. nov 2008

Tak nič, idem ja k Marekovi do obyvky a v piatok mám skúšku tak by sa mi patrilo aj sa niečo na ňu naučiť, no nie? 😅 Ale keď mne sa tak strašne nechce a už teraz sa mi zatvárajú oči... 😝
Ozík Mirka a kedy hodíme stretko a pôjdeme pokukať po nejakých darčekoch? 😕

zabka
12. nov 2008

Ahojky pekne ranko prajem.... Mirka ta fotka v postielke fakt nema chybu... 😀 😀 😀

meliska
12. nov 2008

Aaaaahojteee 🙂

Mirka: vy uz maaate zuuubyyy 😀 to je super.... a ta fotka toho bobrika, co papa postielku je skvela 😵
zabka: ako sa mate? ako stojite s bytikom, podarilo sa nieco?

mirka20
12. nov 2008

ahojte 🙂
ta fotka s postielkou vznikla tento vikend u nasich. nasej rebeke uz nestacia hryzatka, tak obhryza vsetko tvrde co je po ruke 😀
terez, co tak buduci tyzden alebo ten dalsi? ja si zatial spisem, co komu kupit a pride mi aj rodicovsky prispevok, celych 4560,-, takze sa budem moct rozsupnut 😀 😝
my ideme dnes do poradne, tak som zvedava, kolko sme pribrali

zabka
12. nov 2008

AHojte bambule... meliska, zatial mame jeden vybraty, za dobru cenu len ho musime prerobit, ale aj ked sa prerobi este to dobre vychadza... Do konca tyzdna sa uz musime pre nejaky rozhodnut... Tak som zvedava... 😉

danka24
12. nov 2008

ahoj zabka tak mala je krasna som pozerala na fotecky take male stvorenie juuj drzkam palceky aby ste boli zdravucky a dufam že sa narodi 10.januara nie 15 😀

meliska
12. nov 2008

zabi: mate uz aj uverovy prislub, lebo som pocula, ze teraz robia riadne caviky okolo toho 😒 drzim prstiky nech sa rozhodnete co najlepsie 😉

mirka: to rodicovsky prispevok je len 4500 Sk?????? 😨 😖 😢

zabka
12. nov 2008

Dani dakujemeeeeeeeee a preco 10? 😕 ... Ano uver uz mame vybaveny mame prist ked najdeme nehnutelnost...Ozaj potom mi mozte poradit nejake napady ako prerobit byt, ked sa rozhodneme pre ten neprerobeny, ak mate niektora velkuuuu fantaziu.... 😉 😀

danka24
12. nov 2008

zabka lebo ja som sa narodila 10.januara 😉

meliska
12. nov 2008

zabka> samoska, ze Ti poradime 😉 a mimochodom, ak by si chcela s bambulkou v brusku pockat do 21.1. tak sa potom budem usmievat ja 😀 budem mat kamosku na zurky 😉

danka24
12. nov 2008

meliska ale male žabiatko sa skor narodi 10.januara 😀 😉