Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

zabka
12. nov 2008

AHaaaaaaaa no teda, takze mala si moze vyberat kedy sa narodi, tak ja jej dohovorim ze ked sa bude ponahlat tak 10. a ked sa jej nebude chciet tak nech to necha uz na 21. dohodleeee 😉 😀 😵

meliska
12. nov 2008

zabka... si kamoska... 😉 ale nie nech si babula vyberie ten najspravnejsi termin podla seba, ona sama vie kolko potrebuje byt v brusku 😉
danka24: 🙂

zabka
12. nov 2008

No ved ano.... 😉 .. Zajtra ideme k dokimu som zvedava co nam povie ako sme na tom s prietokami...

zabka
12. nov 2008

Dani a ako pokracuje snazilkovanie? 😉

meliska
12. nov 2008

juuuj tak drzime prsteky, povedz bambulke, nech sa zajtra nehra so snurkou, lebo potom pan doktor vidi cudne veci 😉

zabka
12. nov 2008

Mel 😀 😀 😀 odkazem.... 😵

danka24
12. nov 2008

zabka ako pokracujeme?tažko povedat podla doktora som mala ovulku pred tyzdnom cez vikend ale ovulka este nebola snad vcera alebo dnes takze taky je moj doki slepoch a na dalsi mesiac mi nasadil clostil.od 5-9dc tak som zvedava ci zaberie..
tak sa drzkajte a nech ste v poriadku zajtra 😉

meliska
12. nov 2008

jo a este vyhlasujem patranie po sharlotte 😀 a samoska aj po pahu, lebo potrebujem niekoho z BA a nejake referencie na dobreho gynekologa, lebo ten moj rusi ordinaciu, tak musim prejst inam 😒

zabka
12. nov 2008

Dakujeme... A drzkame ti palceky nech cim skor mas drobceka v brusku 😉 😵 ... Tak patrame s tebou mel... 🙂

meliska
12. nov 2008

Dr. Watson uz ste nasli nejake stopy? 😎 😀

danka24
12. nov 2008

zabka aj my dakujeme pekne 😵 pahu nema cas je strasne zaneprazdnena pracou 😀

meliska
12. nov 2008

no pahu je sefka, to je jasne ze nestiha, ale mohla by sa stavit aspon na pismenko... 😉 no nie?

danka24
12. nov 2008

pahu mohla by sa zastavit uz mi vola 3 den 😀

terezicka
12. nov 2008

Ahojte babuľky, Lucka mi spinká v kočíku na dvore, ja pripravujem obed lebo Marek o 12-tej ide preč tak chcem aby sa stihol naobedovať kým odíde. Lucka včera zas pekne zaspinkala večer, potom sa zobudila pred 3 a keď sa napapala tak si ešte polhodinu rozprávala v postieľke...O pol 6 už bola hore ale Marek jej dal cumeľ a ešte na hodinku zaspala. 🙂

zabka
12. nov 2008

Jeeej ta tvoja Lucka je take dobre dietatko, po kom to asi ma... 😉 ... Ja tu normalne zaspavam za stolom, to je hrozne, ja uz normalne nevladzem... 😖

meliska
12. nov 2008

zabik, sak normalne si schrupni 🙂 zatvor oci ruku daj do pozicie "na myslitela" a na chvilku zalom... xi xi

zabka
12. nov 2008

NO len ja by som fakt dokazala zaspat.... 😅 .. Inak nezvladam sa ucit ani otazky, ked pridem domov tak za polhodinku pri citani sme mrtve, spime ze nevieme o sebe.... Uz to vyzera tak ze to ani nestihnem vsetko... To bude hanba ked to nespravim 😔

danka24
12. nov 2008

zabka a čo študuješ?

zabka
12. nov 2008

Uz nic, uz ukoncujem... Ale inak Manazerstvo kvality produkcie....

danka24
12. nov 2008

fiha z teba bude manažerka 😉

zabka
12. nov 2008

To je este otazne... 😅

terezicka
12. nov 2008

Žabka neboj určite zvládneš štátnice, ja ti verím 😉
Ja som si včera ku TV tiež zobrala poznámky na piatkovú skúšku, dala som si ich vedľa sebe a čakala kedy mi to naskáče do hlavy 😅 Ale dnes pri kojení som sa naučila aspoň prvú stranu, ešteže kojíme 30 minút tak aspoň niečo vtedy môžem robiť 😀

danka24
12. nov 2008

ale spravis to ocaris ich svojim šarmom a svojou krasou a bruskom tak sa neboj 😉

terezicka
12. nov 2008

Mirka tak sa môžme dohodnúť až na ten ďalší týždeň, Marek je v robote 24. a 25.11., to je pondelok a utorok, takže jeden z tých dvoch dní by mohol byť...A mne príde okolo 15-teho materská takže hor sa na nákupy 😀 A kde budeme troviť toľko veľa peňazí? V LC alebo vo VK?

meliska
12. nov 2008

zabik neboj.... je to tazke a je to stres, ale ber to tak, stihnes, co stihnes a zbytok skusis obkecat.... nam hovorili pred statnicami, hlavne aby sme neostali ticho a nieco zacali... pomaly ale zacali... 😀 fakt, oni Ta potom stopnu, ze dakujeme, otazka zodpovedana.... 😀

terezicka
12. nov 2008

Ozaj naša Lucka má už svoju obľúbenú pesničku - od Ledeckého Proklínam 😉 Včera sme jej ju púšťali a Marek sa smial že keď spieva tak Lucka je ticho ale keď prestane tak spustí krik. A včera som jej ho pustila a bolo dobre a keď dohral tak začala plakť, tak som pustila pre zmenu Bočeliho a ona revala stále. tak som sa vrátila k Ledeckému a ona stíchla 😲

terezicka
12. nov 2008

No kočky idem ja dokončiť obed aby mu mužík neodišiel hladný preč...Ak sa bude dať ozvem sa neskôr

zabka
12. nov 2008

Baby tak na to by som sa veru nespoliehala 😅 😀 .... No terez hovorim ze to bude spevacka 😉

meliska
12. nov 2008

nuz zabik aj ja som vsetkych pripravila na to, ze to nespravim... ale nikto mi neveril, lebo som im to vraj vravela aj pred kazdou skuskou.... 😅

zabka
12. nov 2008

Oki, pockame ta, a co dobre varis terez?