Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

meliska
19. dec 2008

babulka: ty si šiši... ze slonik... 😀 pozrela som fotocky, kraaasna fazulka, veeelmi velmi sa tesim s tebou... 😵 😵

meliska
19. dec 2008

marse s tymto Ti neviem poradit, ale kedze PM bola 7.11. tak ja by som na Tvojom mieste uz testovala, kedze kojenie nie je antikoncepcia, tak je dost mozne, ze Vas bude viac 😉 😵

zabka
19. dec 2008

Ahojky tu sa asi vypeka a pripravuje na vianoce, ked tu nikto nie je... 😉

zabka
20. dec 2008

Asi tu budem sama co? 😉

terezicka
21. dec 2008

Krásnu nedeľu vám prajem 🙂 Tak my sme teraz u našich, Lucka to znášľa dosť v pohode, hoci vo štvrtok keď sme prišli ku mojej starkej tak sa dosť rozplakala a kukala všade naokolo že kde je. Ale potom už bolo dobre, moji súrodenci z nej majú radosť že sme tu, sa predbiehajú že kto si ju zoberie odgrgnúť 😀 A mne je tiež dobre keď mám pomoc, hoci mi aj trochu chýba keď ju oni zoberú a chovajú, prebaľujú ju...Ale keď budem zas sama tak mi bude chýbať tá pomoc...

terezicka
21. dec 2008

A inak v piatok sme boli u Mirky a Rebeky, no naša Lucka mohla na Rebeke aj oči nechať, asi ju veľmi zaujali tie prudké pohyby ktoré už vie Rebeka robiť 😀 A Rebeka sa po Lucke usmievala odkedy sme prišli, chytala ju, no bolo to super vidieť tie dve naše baby,že Mirka? 😉 A inak Lucka spravila u Mirky rekord, lebo vydržala bez prestávky spať dnuka hodinu a pol a to v Rebekinej postieľke 😕 No a Rebeka potom musela spať na posteli, keďže naša Lucka jej obsadila postieľku...
A celý deň sme boli ale dnuka lebo pršalo a nedalo sa vôbec nikam ísť...
Mirka inak Lucka to lehátko v pohode berie, sa kukala na tie hračky a už si v ňom dokonca vyskúšala aj ako sa spinká 🙂 A keď prídem domov tak potom pridám fotky našich dvoch krásnych kočiek 😵

zabka
21. dec 2008

No ahojky... Teeeda tak vy ste boli na navsteve, vidim ze Lucka s Rebekou su uz velke kamosky 😉 .. Inak pisala mi pipika, ze monitor jej ukazal ze ma bolesti, ale poslali ju domov lezat, tak cakaju ako sa to vyvinie, ale ze by chcela aspon do konca roka vydrzat... 😉 😵

mirka20
22. dec 2008

ma asi uchyti.prave som dopisala dlhocizny prispevok o vsetkom a mi to nepridalo 😠 lebo som ho pisala dlho(medzitym tu bol postovy kurier a doniesol nam stolicku pre rebeku)
tak len v skratke:
-prvykrat nam vcera mala spadla z postele, ale nastastie je v poriadku
-nestiham, lebo mame doma sidlo a medzitym este peciem, upratujem
-terez, zabudla som ti ukazat saty, ale do svadby este spolu urcite budeme
- tu chceme chodit po novom roku www.babylook.sk
letim, lebo mala uz place. papa zatial

terezicka
22. dec 2008

Mirka v LC sa dá chodiť na plávanie? Ja by som tiež šla s malou, som nevedela že je to možné...Švagriná tiež chodila so svojou dcérou a veľmi si to chválila...Si pozriem o tom viac a možno by som sa na to s Luckou tiež dala 😉
Dnes som inak bola so sestrou v meste tak to bolo niečo hrozné, sa nedalo poriadne ani pešo chodiť nie to ešte autom...Ale už zajtra isto nepôjdem, v žiadnom prípade ani keby neviem čo bolo...
A zajtra máme aj tak doma dosť riadenia, možno niečo spravím už dnes večer keď prídem a malá mi zaspí...A zajtra ešte aj tak pôjdeme s Marekom pozerať jeden dom a odniesť bratrancovi darček čo chcel aby sme mu kúpili, takže program máme...

terezicka
22. dec 2008

Teda ten kurz je pekná pálka za 4 týždne, ale švagriná vo ZV platila tiež tak podobne...
Jejmine už som si pozerala rozvrh na LS, no katastrofa a koľko je tých predmetov veľa,už teraz sa mi tam nechce chodiť a ešte som ani čiarku do Bc. práce nenapísala 😅 No už je najvyšší čas ale začať 😝

terezicka
23. dec 2008

Ahojte aj u vás tak pekne svieti slniečko ako u nás? Malú som ale nechala spať dnuka lebo ja som si potrebovala riadiť, no ale ona dnuka spáva dosť zle - spala hodinku a od 13:20 mrnká a zadrieme, a dookola to isté...Ale už ju asi zoberiem, napapá sa ,lebo o 15-tej máme dohodnuté jedno stretko a potom ešte musímš ísť k našim, odniesť kamarátom klobásu do kapustnice...

mirka20
23. dec 2008

ahojte. tak mne chlapi zobrali malu a sli este na posledne nakupy, tak ja som sem prisla len na skok, lebo este ma caka dost prace. 😝
chcem vam popriat krasne sviatky a hlavne vela pohody 😵

vejinka
23. dec 2008

pekne vianoce 😉

adulina
autor
23. dec 2008

Prajeme Vám krásne vianoce, vela darčekov pod stromčekom, aby deturence boli vytešené a ich očká krásne žiarili pri ich prvom stromčeku.
a tie co cakajú na ten krasny maly zazrak, nech sa rýchlo dočkajú 😉 a sú z nich štastné maminy
krasne sviatky, plne pohody a lasky 🙂

adulina
autor
23. dec 2008

Terez za to plavanie sa ti 1900,- zdá vela, my platime 4000,-, taku cenu by som brala vsetkymi desiatimi 😉

mirka20
24. dec 2008

krasne sviatky 🙂

zabka
24. dec 2008

Krasne Vianoce prajeme... 😉 🙂

pipika
24. dec 2008

Ahojte! 🙂
Aj ja vam prajem prekrasne sviatky! 😵

zabka
25. dec 2008

Ahojky tak ako prebiehali vcera u vas vianoce, ako to prezivali vase bambulky? 😉

zabka
26. dec 2008

No teda cez sviatky sa tu nikto z vas ani neukaze....Len ja... 😉

kila
26. dec 2008

Ahojte! Kuk naše vianočné fotky! 😵

terezicka
26. dec 2008

Ahojte , krásny vianočný čas ešte prajeme 🙂 Som vám chcela ešte 24 napísať, ale nejako už nebolo času. Ešte večer 23 nám prišla jedna návšteva pozrieť našu Lucku a potom bolo zrazu 24 veľa roboty a včera sme išli ku našim a tam sa nedalo nejako nájsť čas aby som prišla...
No my sme Vianoce prežili super, aspoň podľa mňa 😵 Večerali sme sami ako rodinka bez svokrovcov, Lucka nám dala pekný darček lebo od 23.12. začala sama držať hlavičku čo dovtedy vôbec nehrozilo...Neudrží ju ešte veľmi dlho ale aspoň chvíľku. Keď sme večerali tak bola samozrejme pri nás, pri darčekoch sme jej všetky ukázali čo dostala ona a aj my. Na stromček kukala ale ešte to tak nejako veľmi nevnímala...Ale nevadí, naše prvé Vianoce boli úplne nádherné 😵
Keď budem mať viac času tak pridám aj fotky 😉

terezicka
26. dec 2008

Kila máte krásne fotky, Réka je riadne veľká slečna 😉
Adulka veď hej, ale tu sú ceny podstatne nižšie vo väčšine vecí ako máte vy v Blave...Ale som sa teraz rozprávala so švagrinou o tom a povedala že aby som počkala aspoň kým Lucka bude mať 6 mesiacov a až potom sa tam prihlásila. Lebo napr. oni mali také že detičky už mali vedieť samé sedkať keď tam začala chodiť

kila
26. dec 2008

Ahoj! Ďakujeme! 😉 Aj my sme uvažovali o tom, že by sme chodili na plávanie s Rékou, ale u nás to stojí 3500,- Sk na mesiac! tak to si nemôžeme dovoliť... 😝 v tej cene je aj sauna pre malú aj masáž, ale je to pre nás aj tak priveľa. Sauna je po plávaní povinná, pretože vraj voda nie je príliž teplá a deti po plávaní treba zohriať... 😕 tak to sa mi už vôbec nepáči, najmä teraz v zime a najmä preto že Réka má raz - dva nádchu aj tak. Aj teraz. ☹ Na 24. nás prekvapila strašnou nádchou, celé noci zase nespím, bojujeme... 😖

kila
26. dec 2008

Naposledy keď sme boli na poradni tak nám kázala doktorka priniesť rannú moč. Čiže sme sa trápili pred vianocami ešte aj s nočníkom. Každé ráno pol hodiny som s ňou hrala na nočníku, najprv plakala, potom sa hrala, potom sa vykakala... už som to chcela práve vzdať, keď sa na 5. deň konečne vyčúrala. 🙂 A ešte sme museli doktorke odovzdať moč do 8. hodiny ráno. Mali sme šťastie že manžel je doma a tak išiel k doktorke on. Ale neviem čo budú skúmať, dúfam, že nič nenájdu. 😒

zabka
27. dec 2008

Ahojky pekny dnik prajem konecne ze ste sa tu aj ukazali 😉 🙂 ...Kila kukla som fotecky Reka je uz veru velka slecna 😵 ... Terez pridaj aj ty fotecky nech vidim ako Lucka vyrastla 😉

terezicka
27. dec 2008

Ahojte babenky no naša Lucka je dnes ako čert, lebo nespala poriadne celý deň, dnuka spala strašne prerušovane cca 2 hod, ale budila sa každých 15 minút takže hrôza. A vonku spala asi 20 minút takže od 17 nerobíme nič iné len vreštíme ako pavián 🙄 Už sme s ňou skúšali všetko možné aj nemožné, som si k nej ľahla, už má aj tmu...Nakoneic som jej začala capkať po plienke a ju to natriasanie asi uspalo, len uvidíme dokedy. Som taká šťastná že konečne aspoň drieme, potom ju rýchlo okúpeme a šup spinkať pekne do postieľky aspoň do rána 😝

terezicka
27. dec 2008

Žabka fotky určite pridám len si musím nájsť čas...Ale zajtra alebo v pondelok by mali prísť sem na prázdniny moje dve sestry, tak keď sa budú zabávať s Luckou tak sa posnažím doplniť album 😉

zabka
27. dec 2008

Dobre sa uz sa velmi tesim, ved tie deticky rastu ako z vody....A co dostala Lucka pod stromcek? U nas dostala mala viac veciciek pod stromcek ako my dvaja dokopy 😀

zabka
27. dec 2008

Inak v januarovkach sa uz rodi o 106 😕 ... Som zvedava kedy to chyti nas... 😵