Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!
Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀
ahooj zabka blahozelaaaaaaaaaaam k Nikolke prajem vam vela zdravia stastia lasky a aby ste pekne rastli 😵 a vela radosti 😵
Ahoj dani, dakujeme velmi pekne... A my tebe prajeme aby si coskoro mala aj ty takeho drobceka... 😵 😵
Ahojte, tak naša Lucka využila to že Marek neni doma a v noci sa zobudila pre istotu 2x 🙄 A dnes cez deň mi spala dokopy 1,5 hod...takže super...No na to všetko bola ešte celkom ok, podvečer mi ju strážila svokra lebo ja som išla do kostola. A potom nám prišla neplánovaná návšteva, ale zdržali sa asi iba hodinku takže v pohode.
Dobré ránko, babenky 🙂
Teda Lucka mala asi krásne sníčky, tak preto tak dobre spinkala 🙂
Jej Annavi, ahoj teba som tu teda poriadne dlho nevidela. Ako sa ti darí?
Ja sa mám celkom fajn akurát som prechladnutá
ano janka dlho som tu nebola..ale sem tam som vas prisla kuki..hoci som nenapisala........
ja ako??no v pomalinky v robotke....snazit sa uz tak moc nesnazime...mali sme dost vybavovaciek okolo stavby a uz len cakame kedy zmizne sneh a mozme stavat..........
nasla som si novu Dr...tuto poblíz v TN.......predpisala mi Duphaston, centrum maternu a este nejake vitaminky...tak od vcerajska papame a uvidime co to bude..................
Hm, tak okolo stavby je toho fakt veľa, ale zvládnete to 😉 A vitamínky papkaj a dúfam že sa zadarí 😀
Ahojky, no my sa musime tiez pochvalit nasa malicka dnes v noci spinkala 6 hodin v kuse, tak aj maminka sa trosku vyspinkala 😅 ...
no janka ja neviem...uvidime...nechavame tomu vsetkemu teraz volny priebeh...snad ten Duphaston zaberie a aspon sami cyklus upravi...
no to by som ti vedela rozpravat kolko je vybavovaciek okolo stavby...jaaaj ..na nervy uz vsetko...ale hadam uz v marci zacne firma stavat...dufajme...a ty ako janka???snazilkujete??
jeej zabka...krasna je NIkuška...........boze ako ten cas leti..uz ste maminky vsetky..zabka terka...hmm...
Pri stavbe treba pevné nervy, áno my snažilkujeme 😅
Zabka jej to je super že malinká si tak dobre pospinkala
ahojte.
janka, ann, som vas tu dlllho nevidela. prajem vam do noveho roka, nech mate najprv male fazulky v bruskach a potom velkych drobcov v naruci.
terez, tak to mas paradne, ako ti pekne mala spala, my noc opat brutal a to uz od vcerajsieho poobedia nemame horucku. no, snad uz tie hrozne zubky vyjdu nam sa opat vrati to nase male zlate dievcatko 😒
ale musime sa pochvalit. od soboty uz lozime po styroch. aspon nieco pekne za tento vikend.
Aha a ako sa ta dedinka vola ak to nie je tajomstvo 😉 .. Teeeda rebeka je ale sikulka zachvilu uz bude aj bezkat.. 😵 😵
no ja som taka hladnaaaa.idem sa napapat...ma bolelo brusko trosicku ale uz je oka....snad nejde mrcha..je este priskoro...alebo asi aj z toho Duphastonu mi sisi 😖
Ahojte som rada že tu vidím staré známe tváre - Ann a Janku 🙂
Ann aj ja som brala Duphaston 🙄
ajoooj terka...no moja ja som ho zacala brat...aale dnes mam taky pocit na mrchu....tak neviem...a to som len 18DCale moznoze sa mi cyklus upravi a zadari sa... 😵

No teda tak vy ste chorucky, dufam ze to rebeke coskoro prejde... posielame jej boztek na uzdravenie... 😵 😵