Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

zabka
18. jan 2009

No teda tak vy ste chorucky, dufam ze to rebeke coskoro prejde... posielame jej boztek na uzdravenie... 😵 😵

danka24
18. jan 2009

ahooj zabka blahozelaaaaaaaaaaam k Nikolke prajem vam vela zdravia stastia lasky a aby ste pekne rastli 😵 a vela radosti 😵

zabka
18. jan 2009

Ahoj dani, dakujeme velmi pekne... A my tebe prajeme aby si coskoro mala aj ty takeho drobceka... 😵 😵

terezicka
18. jan 2009

Ahojte, tak naša Lucka využila to že Marek neni doma a v noci sa zobudila pre istotu 2x 🙄 A dnes cez deň mi spala dokopy 1,5 hod...takže super...No na to všetko bola ešte celkom ok, podvečer mi ju strážila svokra lebo ja som išla do kostola. A potom nám prišla neplánovaná návšteva, ale zdržali sa asi iba hodinku takže v pohode.

danka24
18. jan 2009

dakujem zabka 😵

terezicka
19. jan 2009

Baby mne Lucka túto noc spala od 19:45 do 06:45 😀

jankabelka
19. jan 2009

Dobré ránko, babenky 🙂
Teda Lucka mala asi krásne sníčky, tak preto tak dobre spinkala 🙂

annavi
19. jan 2009

ahojte babulky...co mate nove??ako sa mi mavate??

jankabelka
19. jan 2009

Jej Annavi, ahoj teba som tu teda poriadne dlho nevidela. Ako sa ti darí?
Ja sa mám celkom fajn akurát som prechladnutá

annavi
19. jan 2009

ano janka dlho som tu nebola..ale sem tam som vas prisla kuki..hoci som nenapisala........
ja ako??no v pomalinky v robotke....snazit sa uz tak moc nesnazime...mali sme dost vybavovaciek okolo stavby a uz len cakame kedy zmizne sneh a mozme stavat..........
nasla som si novu Dr...tuto poblíz v TN.......predpisala mi Duphaston, centrum maternu a este nejake vitaminky...tak od vcerajska papame a uvidime co to bude..................

jankabelka
19. jan 2009

Hm, tak okolo stavby je toho fakt veľa, ale zvládnete to 😉 A vitamínky papkaj a dúfam že sa zadarí 😀

zabka
19. jan 2009

Ahojky, no my sa musime tiez pochvalit nasa malicka dnes v noci spinkala 6 hodin v kuse, tak aj maminka sa trosku vyspinkala 😅 ...

annavi
19. jan 2009

no janka ja neviem...uvidime...nechavame tomu vsetkemu teraz volny priebeh...snad ten Duphaston zaberie a aspon sami cyklus upravi...
no to by som ti vedela rozpravat kolko je vybavovaciek okolo stavby...jaaaj ..na nervy uz vsetko...ale hadam uz v marci zacne firma stavat...dufajme...a ty ako janka???snazilkujete??
jeej zabka...krasna je NIkuška...........boze ako ten cas leti..uz ste maminky vsetky..zabka terka...hmm...

jankabelka
19. jan 2009

Pri stavbe treba pevné nervy, áno my snažilkujeme 😅
Zabka jej to je super že malinká si tak dobre pospinkala

annavi
19. jan 2009

a ako to s vami vyzera??

zabka
19. jan 2009

Dakujeme Ann, a kde idete stavat?

annavi
19. jan 2009

kde???pri TN....v jednej malej dedinke...

mirka20
19. jan 2009

ahojte.
janka, ann, som vas tu dlllho nevidela. prajem vam do noveho roka, nech mate najprv male fazulky v bruskach a potom velkych drobcov v naruci.
terez, tak to mas paradne, ako ti pekne mala spala, my noc opat brutal a to uz od vcerajsieho poobedia nemame horucku. no, snad uz tie hrozne zubky vyjdu nam sa opat vrati to nase male zlate dievcatko 😒
ale musime sa pochvalit. od soboty uz lozime po styroch. aspon nieco pekne za tento vikend.

zabka
19. jan 2009

Aha a ako sa ta dedinka vola ak to nie je tajomstvo 😉 .. Teeeda rebeka je ale sikulka zachvilu uz bude aj bezkat.. 😵 😵

annavi
20. jan 2009

awojte moje 😎

meliska
20. jan 2009

aaahojteee 🙂

jankabelka
20. jan 2009

Ahojte dnes píšem už tretí krát ale vôbec sa mi nedarí, pridať odpoveď 😕

annavi
20. jan 2009

ahoj jankaaaa 😎

jankabelka
20. jan 2009

Ahoj Annavi ako si sa vyhajala?

annavi
20. jan 2009

ach janka...dooobre..len robotky veela..stale tu nieco riessiiim..a ty ako??

jankabelka
20. jan 2009

Ja som bola na porade, a normálne som z nej unavená 😝 ale inak celkom fajn

annavi
20. jan 2009

no ja som taka hladnaaaa.idem sa napapat...ma bolelo brusko trosicku ale uz je oka....snad nejde mrcha..je este priskoro...alebo asi aj z toho Duphastonu mi sisi 😖

terezicka
20. jan 2009

Ahojte som rada že tu vidím staré známe tváre - Ann a Janku 🙂
Ann aj ja som brala Duphaston 🙄

annavi
20. jan 2009

ajoooj terka...no moja ja som ho zacala brat...aale dnes mam taky pocit na mrchu....tak neviem...a to som len 18DCale moznoze sa mi cyklus upravi a zadari sa... 😵

zabka
20. jan 2009

Ahojte pekny dnik Vam prajeme.... 😉 U nas krasne svieti slniecko 😵 😵