Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
26. jan 2009

Mirka to ma nenapadlo že by som ju dala do športáku, no vyskúšam možno to zaberie a bude lepšie a nebude toľko vystrájať. A inak som sa ťa chcela spýtať že kde ste kúpili tú odsávačku na vysávač a koľko to asi stojí...Lebo už sme kúpili vysávač tak môžme aj odsávačku 😀 Jaj a minulý týždeň som ti zabudla napísať, že v Tescu majú vineu po 23,80,-Sk - neviem koľko je to presne v eurách...

mirka20
26. jan 2009

terez, odsavacku sme kupili v lc v zlatej ulicke, kde maju zdrav.potreby a stala okolo 300,-. a o tej vinei viem, nasi mi boli kupit a este asi aj ja nabehnem, kedze mi stale chuti a stale dufam v to, ze vdaka nej mam mlieko.

terezicka
26. jan 2009

Tak super že ti ju vaši kúpili, som rada lebo vždy ma to napadlo dosť neskoro ti to povedať...
A čo práve robíte? mne Lucka sedí na kolenách a ešte ju baví pozerať sa na PC a na to ako ja klepem 😅 Ale už dlho nie lebo začína sa mrviť a mrnkošiť...Ale pôjdeme o chvíľu prebaliť papať a dám ju vonku snáď dneska bude aspoň trochu spať, elbo inak to bude zas dlhý deň. Ozaj inak sme jej vymenili UM, dávame jej Nutrilon AR proti grckaniu, z toho negrcká, iba 2x jej trošku vyšlo z pusy ale fakt máličko...Len sa musíme spýtať vo štvrtok jej dr či nám ho môže aj predpísať lebo potom bude o polovicu lacnejšie

mirka20
26. jan 2009

rebeka teraz spinka, tak ja to vyuzivam. s nom sa uz neda moc pisat na kolenach, lebo to klepe aj ona a riadne 😀
to je super, ze uz tolko negrcka. a urcite vam to predpise, ved ste grckali dost, tak hadam na to mate narok.
s tym kocikom-sportakom to vyskusaj, mozno to pomoze 😉

terezicka
26. jan 2009

Mirka len asi nám to predpíše ak Lucke potvrdia že má reflux čiže nás musí poslať na vyšetrenie, tak uvidíme čo vymyslíme...
A ozaj nevadí že Lucka má len 4 mesiace a už bude v športovom kočíku? 😅 Lebo športový kočík nemáme z hlbokého ale máme iný, ale tiež sa tam dá nastavovať poloha dieťatka

terezicka
26. jan 2009

A od dnes do stredy večera som slamená vdova, Marek je zas v robote 😢

mirka20
26. jan 2009

terez, my sme boli v sportaku od 2 mesiacov, ale nam sa dalo nastavit dno tak, ze v nom uplne lezala. a okolo 4 mesiacov som jej davala tu opierku na chvilu aj vyssie a bola moc spokojna.
to ma mrzi, ze si slamena vdova, ale ak ta to aspon trochu utesi, tak ja som slamena vdova az do piatku, lebo my sme u nasich a janko za nami pride az v piatok 😢

terezicka
26. jan 2009

No Mirka tak sme dve slamené vdovy 😢
No jo, ideme my papať a potom hádam bude aj spať lebo teraz vyzerá dosť ospalo tak dúfam že ju to po jedení neprejde 😅

mirka20
26. jan 2009

tak pekne snicky prajem 🙂

terezicka
26. jan 2009

Tak Lucka zaspávala už pri jedení, potom som ju pekne obliekla, šupla ju do kočíka a spala 4 hodiny cez deň v kuse 😲 Normálne som bola z toho v šoku a teraz už tiež pekne spinká vo svojej postieľke, dokonca zaspala bez cumľa 😕

mirka20
27. jan 2009

no vidis terez, ako krasne ti spinkala. asi sa treba postazovat a je to. aj ked u nas to nefunguje, alebo sa stazujem malo 😀

terezicka
27. jan 2009

No dneska som sa bola s Luckou presjť a po nejakej polhodinke sa mi zobudila a začala mrnčať, tak som ju musela vziať na ruky aby nezačala veľmi vrieskať veď sme boli skoro v dedine...A som jej aj zavesila na kočík hrkálky aby sa mala na čo pozerať, ale zaberalo to len chvíľku 😅 A dneska spala len 2,5 hodiny takže už aj teraz bola dosť umrnčaná ale ešte som ju dala zdriemnuť lebo by bolo ťažko s ňou vydržať potom

terezicka
28. jan 2009

Krásne ránko prajeme 🙂
Rána som sa rozhodla že odmeriam Lucke teplotu lebo stále kašleme a máme soplíky. No a keď som jej dala teplomer do riťky tak ju to podráždilo a začala mi kakať a chvíľu na to aj cikať, tak som to mala všetko pekne v priamom prenose 😀 Ale našťastie teplotu nemala, tak len musíme nejako prestať kašlať, aj masť mala včera cz deň na hrudníku, aj na noc som jej dala, ale nejako zatiaľ výrazná zmena neni...A zajtra nás teda asi nezaočkujú, aj keď by som už rada mala potom, lebo aj Marek bude doma, má voľno kvôli očkovaniu ak by náhodou. Iba ak by jej to nejakým zázrakom prešlo alebo ak by jej dr usúdila že môže očkovať, no neviem, uvidíme zajtra.
A v noci sme krásne spinkali, zobudila sa o 4 a potom o 7:30 😀

terezicka
28. jan 2009

A ešte vám prezradím že dnes má Mirka narodeniny, Mirka tak ešte raz všetko naj prajeme a Lucinka ťa za mňa a Mareka objíma a posiela veľkú pusu 😵

meliska
28. jan 2009

Aaahojte,

Takze Mirka aj ja Ti zelam hlavne vela zdravia, vsetko najsamlepsie na svete a vela vela usmievavych a stastnych dni. 😵

terezicka
28. jan 2009

Meliska ahojky už som ťa tu veru dlhšie nevidela, kde si bola stratená? Alebo ste stále snažilkovali? 😀

meliska
28. jan 2009

he he he 😀 ale nie ja to jednym ockom vsetko citam, len teraz mam trosku robotu a aj nejake starosti s rodinou, takze riesim teraz toto 😀

meliska
28. jan 2009

teda na koniec predchadzajuceho prispevku som chcela daj smajlik 😒 ale ja sa este stale usmievam, takze to nie je az take tragicke 😉

terezicka
28. jan 2009

Meliska to je dobré že sa stále usmievaš 🙂
Joj tá moja Lucka ledva drží oči otvorené ale aby zaspala tak to nie 😖 A iba vykrikuje z postieľku potom

meliska
28. jan 2009

he he ja by som si tak schrupla namiesto nej a ani by som nevykrikovala.... 😀 nechce ma prist babika vymenit, tu by mala aj na koho nakricat, len by som jej dala telefon vytocila jedno cislo a mohla by spustit? 😎 😀

terezicka
28. jan 2009

Meliska už sme zbalené a ideme, tak sa aj ty pbaľ aby sme ťa mohli vymeniť 😀

meliska
28. jan 2009

oki doki ja som uz pobalena a cakam... 😀 len rychlo rychlo, lebo mi uz kvecka hlava... 😀 😝

sharlotta
28. jan 2009

Cafte dievky. Taaak my uz mame po porade, takze ma uz nikto nechodi otravovat so znamkami. Dnes mi je dost divne, mam mrchu, tak sa mi trosku zahmlieva pred ocami. No, snad sa mi podari dosoferovat uspesne domov 😅 No, a aby som dodrzala slovo, ze januar 2009, tak aj ja sa zmenim na snazilku...aj ked to je taky trosku zavadzajuci pojem...skor "nahodnicka" 😀

mirka20
28. jan 2009

ahojte 🙂
dakujem vam vsetkym, ze ste si spomenuli (terez, tebe za to, ze si to pripomenula vsetkym ostatnym) 😅
sharlotta, tebe drzim paste, nech sa ta nahodicka co najskor udeje. a bola by sranda, keby sa vam s meliskou podarilo narovnako 😉

terezicka
28. jan 2009

Teda Sharlotta aké prekvapenie, super veľmi ma teší že ti pri mene už svieti snž 😵
Mirka neni zač, aj o rok to rada pripomeniem 😀

meliska
28. jan 2009

sharlotta: ze nahodicka.... sak sme sa dohodli, nie? nazyvaj si to ako chces, len pekne nahodickuj... xi xi nech v tom nie som potom sama, jo? 😝

marcaradko
28. jan 2009

mirka secko len to naj naj naj 😵 😉

marcaradko
28. jan 2009

opozdene no aj meliske secko len to naj naj naj k naredoninkam 😅 😵
teri ako sestra,uz sa pripravuje na den D? 😕

meliska
28. jan 2009

marca: dakujem 😵

marcaradko
28. jan 2009

terka dnes som kukala svadbu Veroniky a šana a ty si tam bola este s bruskooom 😵 😵 😵 ,to bolo asi dva tyzdne pred porodom,a coze si im tak sepotala do uska 😕
meliska neni zac,no najradsej by som ti gratulovala k tehulkovaniu a este radsej k maminkovaniu 😉 😵