Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pahu
10. feb 2009

Cmuk zlatíčka 😉

babulka123
10. feb 2009

tak toho sa neboj... budem sa snazit.. z hlbky mojho srdca hehehehe

pahu cmuuk

pipika
11. feb 2009

Ahojte! 🙂

babulka, mam v albume nas kocik, kukni.

Inak sa mame fajn. Vcera sme mali sono obliciek, vsetko v poriadku no a dnes ideme na sono mozgu. Trosku sa bojim ci bude vsetko ok. Mala som problem s kojenim, ale meliska mi poradila jednu babu z inej diskusie a ona mi pomohla, takze uz mam zasa dost mlieka a nemusim dokrmovat.
A mala mi s novou technikou kojenia prespala noc. 😵

Meliska, krasne dakujem za radu. 😉

meliska
11. feb 2009

pipi,
ani nevies aka som rada, ze to pomohlo 😵 😵 A naozaj nemas za co dakovat 😉
a to je ten oveckovy kociarik?

mirka20
11. feb 2009

ahojte. 🙂
babulka, s kociarom som spokojna, aj ked pri druhom babu chcem iny 😅 ale trojkolke asi ostanem verna a aj tie velke kolesa mi vyhovuju.
pipika, som rada, ze sa to vyriesilo. ta kocka je fakt poklad 😵
pahu, silno drzime paste a myslime na vas tuho, takze tentokrat to vyjde na jednicku 😉

meliska
11. feb 2009

mirka: pre pahu - mozno aj na dvojicku 😀 😀 😀 drzime palcoke 😉

terezicka
11. feb 2009

Ahojte no my sme včera mali ísť domov od našich, aj sme pobalili všetky veci ale...Keďže kvalitne nasnežilo, Marek sa nevedel z roboty dostať domov tak sa vrátil zo Zvolena naspäť do Bystrice lebo do Lučenca neprišli dva autobusy ktoré mali prísť.Čiže dnes išiel zas do roboty a hneď ráno mi volal že jeho dvaja kolegovia mali vážnu nehodu že jedného museli dokonca oživovať...Som zostala úplne hotová, lebo ich obidvoch poznám 😨
A inak Lucka túto noc od 23:30 do 00:30 bola hore, rozprávala si, vrtela sa v postieľke, nohy si vystrkovala cez mreže...Tak som ju len chodila naprávať, zakrývať a ona stále robila len napriek 😀 A ráno ani neviem kedy ju sestra odniesla odo mňa z izby a dala ju mamine nech sa o ňu postará lebo že ja spím a Lucka už mrnčí 😅 Tak fajne, ani som nepočula vlastnú dcéru že už je hore 😝

terezicka
11. feb 2009

Ozaj Mirka keď budeš mať čas tak hodíš sem tie fotky čo si fotila naše krásavice? Hlavne to moje ukričané dievčatko keď si ich fotila v overaloch oblečené 😀

pipika
11. feb 2009

Meliska, ano oveckovy. Som s nim velmi spokojna. 🙂
Mirka presne tak 🙂
Teraz sme sa vratili domov. Na sone vsetko v poriadku. 😵

mirka20
12. feb 2009

terez, pridam, len dosli baterky vo fotaku, tak musim ist kupit nove.
pipika, supis, ze ste v poriadku 😵
mel, suhlasim, kludne aj dvojicky. ale v prvom rade je dolezite, nech su tam a ci uz tam bude jedno, dve alebo tri to uz je jedno. teda pre pavlinku asi nie, ak sa bude mat starat o 3 deturence naraz 😕

terezicka
12. feb 2009

Mirka tu si? prosím ťa ten špenát dáš do tej vody ešte zmrazený alebo už musí byť rozmrazený? Dnes sa ho chystám Lucke spraviť 😀

terezicka
12. feb 2009

Pipika super že všetko na sone bolo v poriadku 🙂
Inak Lucinka nám zas prespala celú noc úplne v tichučku, ani nestenkala v noci. Zaspala včera okolo 20-tej a zobudila sa ráno o 6:15, samozrejme že bola úplne skrútené a nôžky jej trčali z postieľky 😀

babulka123
12. feb 2009

jeej vidite na vas som skoro zabudla... no este to tak..

nasa Pahu nam zniesla dnes 14 vajok co je uplne super, zajttra bude vediet kolko sa oplodnilo... takze drzime palce...

mirka20
12. feb 2009

babulka, diky za info. zajtra budeme pahu drzat silno paste. a aj najblizsich 9 mesiacov 😉
prave som sa dozvedela, ze jedna majovka je opat tehu. ja si to teraz vobec neviem predstavit 😕
terez, asi si uz robila ten spenat, ale ja ho vobec nedavam do vody. ja z neho odlomim a hodim normalne do hrnca a tak varim.

mirka20
12. feb 2009

pridala som zopar fotiek, kuk 😉

saxana2007
12. feb 2009

ahoj holky prominte že vám lezu do tématu, ale chtěla jsem se zeptat jsem dnes 28 DC a MS mám tak 32-35 dní, myslíte že je brzy na test? O víkendu jdu totiž na oslavu tak nevím zda mám pít a pokud nebudu tak se všichni hned budou ptát

pahu
12. feb 2009

Babuľky ahoooj 😀 Ďakujem že na mňa myslíte, cmuk......

meliska
13. feb 2009

ahojte,
pahuuu: intenzivne na teba mysliiim, prstoky mam uz od vcera skrutene ako velmi ich drzim 😉

saxana: ja som v tom uplny novacik, ale podla mna je na test este velmi skoro

terezicka
13. feb 2009

Pahu tiež na teba myslíme a Lucinka posiela pusu pre šťastie 🙂
Mirka hej už som špenát robila, ale ja som tam naliala trochu vody, asi pol deci a tak som to prevarila a Lucke to zdá sa aj celkom chutilo, lebo zjedla skoro všetko čo som jej dala.Idem pozreiť fotky

terezicka
13. feb 2009

Mirka krásne fotky, tá je dobrá dke sme si vymenili naše baby 😀 Ale aj na ostatných je Rebeka aká krásna 🙂 Veď som vravela Marekovi že ako veľmi už vyrástla, že aká je veliká 🙂
Inak Lucka aj túto noc krásne spala, akurát že večer jej to šlo nejako ťažko. Dosť robila cirkusy, ani na rukách nechela zaspať. Tak som ju potom ešte raz vybrala z postieľky, išli sme za Marekom ku telke, boli sme pri ňom sei dve minútky a potom som ju dala naspäť do postieľky a spala skoro do 7 v kuse...
A včera sa 1x prevrátila sama z chrbátika na bruško a hneď na 1x sa jej to podarilo, taká bola zlatučká 😵 Dneska ráno sa tiež o to snažila, ale vyšlo jej to asi tuším na 4x až, ale nevadí, začiatok tu už je 🙂
A asi tu nebudem až do pondelka, lebo zajtra sa vydáva moja sestra, v nedeľu majú naši oslavu - obaja majú 50 rokov, takže prídeme domov až v nedeľu večer...
Ale myslieť na vás určite budem 🙂

babulka123
13. feb 2009

ahooojte kedze Pahu nema teraz pristup na MK tak sa hlasim s novymi info...

oplodnilo sa jej krasnych 6 vajok, normlane, nemuseli ich ani napichavat takze supeeer, vklad ma v utorok po predlznej kultivaci..

gratulujem...

meliska
13. feb 2009

jeeeeejda, perfektos..... 😉 6 bombuliek... tak nech sa im dari co najlepsie a v utorok nech su ready na poriadne zahryzkavanie 😉

mirka20
14. feb 2009

pavli, to je super, ze az tolko vajicok sa oplodnilo. silno drzime paste pri vlozeni a potom pri "zahryzkavani"
terez, gratulujeme k pretoceniu. a prajeme prijemnu zabavu na svadbe a oslave 😵
my sme opat sli spat az o 22.00, nasa princezna poslednu dobu nejak ponocuje. ale zas ju musim pochvalit, lebo vcera sme boli na vystave v NR a 3hodinky bola uplne super a vobec tam nevystrajala

zabka
14. feb 2009

Ahojky tak my sa tiez hlasime, dnes sme mali krst, takze uz je bozie dieta 😉 .. Tuto noc sme mali o nicom, mala vystrajala ako pri papani tak mimo neho... Stale sa jedovala ked papala, uz som to zacala aj vzdavat 😒 ... Nevedela som preco ci jej netece mliecko alebo preco... 😔 .. Pahu samozrejme aj my ti drzkame moc palceky a moc na teba myslime 😵

marcaradko
14. feb 2009

jeee ahojte 😵 pahu,drziiiim moc,moc palcoke,nech sa ako pise meliska tie bombulky poriadne zahryzkajuuu 😵 😉
terka,ja som uplne zabudla,ze dnes sa segra vzdava,no aspom som z okna zakyvala ked ste trubili pri nas 😅 ,hod prosim aspom jedno foto zo svadby a jedno aj s malou luckou 😵 a napis ako dopadla svadba a ci ste boli spokojny s polanou,vasi maju narodky 15.2.?bo aj ja...sranda ni 😉
pokukala som seckym albumceky a vidim,ze krasne vsetci rastiete, pipika a zabka,ako sa vam spomyna s odtupom casu na porod?ja si cakam stale na vysledky,a modlim sa aby mi uz nedali ATB 😔 ....dnes mam posledny den mrsku....taaaak by som si priala,aby to bola posledna aspom tento rok 😅
prajem vam krasnu valentinsku noc 😉 .....ja si musim este pockat na muzika kym pride z prace ☹ .....idem pripravat neaku romanticku atmosku 😉

pipika
15. feb 2009

Ahojte! 🙂

Mirka, Terezka, prosim poradte. Ako periete pokakane veci. Ja pouzivam na flaky Ariel a periem ich v Lovele a predsa ostanu zlte. Co mam robit? Niektore body mam pozicane a nemozem ich takto vratit.
Tak isto by ma zaujimalo aku odsavacku hlienov pouzivate? Zatial nepotrebujeme, ale mala by som nejaky kupit.

Marcaradko, prave vcera som hovorila svagrine, ze by som uz isla znova rodit. Dalo sa to vydrzat a ovela horsie by to uz urcite nebolo. 🙂 Drzim palce, aby ti ta mrcha dala pokoj aspon na tento rok. 😉

mirka20
15. feb 2009

marca, vsetko naj k dnesnym narodeninam, hlavne aby sa uz aj k tebe do bruska nastahovala mala fazulka a po 9mesiacoch ste sa teskali z maleho drobceka v naruci
pipika, mne pomaha na flaky zlcove mydlo z DM drogerky. len to potriem pred pranim a dam oprat do lovely.
inak sme blizko vas, sme v kvetoslavove. ked prideme niekedy, ked bude teplejsie, tak by sme sa mohli stretnut a pokocikovat spolu nase drobce 😉

pipika
15. feb 2009

Dakujem Mirka, vyskusam. 😉

To by bolo dobre, keby sme sa potomi niekedy stretli. Prave teraz sa chystame na par dni do Samorina k mamke.

marcaradko
15. feb 2009

dakujem velmej pekne maminy 😵

jankabelka
16. feb 2009

Ahojte babuľky 😉 ako sa mávate?
Marcaradko aj ja želám všetko naj k narodeninám a hlavne fazuľku do bruška 😅
Pahu aj na Teba veľmi silno myslím a držím palce pri vkladaní cmuk a posielam aj vírusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

ja som stále pn, takže oddychujem, aj keď už ma aj to prestáva baviť 🙂 zatiaľ papa