Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

mirka20
18. mar 2009

mel, neboj, ved muzovi to nepovieme, ze uz to vieme 😉 😀

sharlotta
18. mar 2009

Ved to, ze sa to neda udrzat. Pockam kym to nebudes mat potvrdene od dokiho, ok? 😉 Sa tesiiiim, si ma teraz povzbudila...ale sa musite pristahovat blizsie, aby sme chodili spolu kocikovat. 😉

meliska
18. mar 2009

😀 😀 no ty kokso...
babulka: pozrela som fotocku , Filipoko je krasny, taky cersty 😉 ale nadherny...

meliska
18. mar 2009

sharlotta: oki doki
vsetko mi pada z ruk, kolega sa ma nieco pytal tak som sa nanho len pozerala... no majka z gurunu...
mirka: nie je na lekara este skoro? hmm? moja robi utorky a stvrtky, ale este som u nej nikdy nebola, lebo mam novu, tak neiem ako ma objedna

mirka20
18. mar 2009

myslim, ze v pohode mozes ist v utorok, teda ak ta zoberie. aspon ti potvrdi tehu. kedze ti uz meska 6dni, tak uz by mohlo byt nieco vidiet. mne meskala mrcha akurat 7dni, ked som bola u dokiho

mirka20
18. mar 2009

musim ist varit, aby mi mala neumrela od hladu. ale ked sa nejeme, opat pridem 😉

meliska
18. mar 2009

no uvidime... teraz mam dilemu, ako to povedat drahemu, aby sa nezosypal... xi xi do telefonu to asi nebude nic moc, lebo je medzi kolegami a ja tu tiez nemam sukromie 😒

meliska
18. mar 2009

oki doki 😉

meliska
18. mar 2009

no tak som mu zavolala a vysla s pravdou von... 😉

jankabelka
18. mar 2009

Ahojte kočky, teda to sú správy. Meliska gratulujem z celého srdca a držím päste 😉
Včera ako som pridala fotky, už nám doma nešiel internet, takže sa hlásim dnes. A boli sme dnes v poradni, pán doktor povedal, že sme v poriadku a od pondelka idem do práce. Zmením prostredie a hádam aj tie nevoľnosti zmiznú.A už máme tehu preukaz 😅

meliska
18. mar 2009

dakujem janka 😉 gratulujem k "vodicaku" na brusko 😉

meliska
18. mar 2009

janka a ty si bola teraz na PNke?

jankabelka
18. mar 2009

Meliska ďakujem 🙂 áno bola som PN od januára

meliska
18. mar 2009

no tak teraz ti nazavidim ten prvy tyzden v praci.. 😉 ja mam prolem sa spamatat po vikende, nie to este po dovolenke... xi xi
...ale zmena prostredia ti pomoze, urcite... 😉

jankabelka
18. mar 2009

to vstávanie si nezávidim ani ja, ale fakt potrebujem už zmenu.

meliska
18. mar 2009

no v robote aspon rychlejsie bezi cas, teda aspon mne... aj ked niekedy su dni, ze ten piatok je strasne daleko... 😀
a v praci uz vedia ze si tehu?

jankabelka
18. mar 2009

áno kolegyne vedia, že som tehu aj šéf ale ešte to musím oznámiť aj písomne

mirka20
18. mar 2009

ahojte tehulky 🙂 takze som spat. som varila pre malu taku mrkvovo jablckovu kasu s ovsenymi vlockami, ale moc nemala uspech 😝 no,co uz.
janka, super, ze si uz ok a ides do roboty. a to si len teraz dostala tehu knizku? 😕 ja uz asi v 9tt
mel, uz si si zistovala, kedy + -budes mat termin. a co manzel? ako reagoval?

jankabelka
18. mar 2009

Ahoj Mirka, áno tehu knižku som dostala až dnes, ale nechceli mi ju dať skôr, kvôli tomu hroziacemu potratu. Ale mne to nevadí, hlavne že sme ok

mirka20
18. mar 2009

jaj, este som zabudla. mel, gratuluje ti aj terezka. som jej pisala sms a ona sa aj pripojila na net, ale neslo jej pridat prispevok 😝

meliska
18. mar 2009

dakujem dakujem 😉
manzelik sa zasmial, viac neviem idem akurat domov, tak ho vezmem cestou... som zvedava
z domu sa este pripojim.... tak potom napisem reakciu 😉
joj a termin neviem aky myslis, ale vychadza to podla nejakej kalkulacky na nete okolo 24.11. 😉

mirka20
18. mar 2009

me, presne ten termin som myslela 🙂

terezicka
18. mar 2009

No dúfam že teraz mi to už pridá príspevok, som vtedy skúšala asi 10x a ani raz mi ho nepriadalo 🙄
Meliska veľmi veľmi gratulujeme, Lucinka ťa bozkáva aj na bruško posiela pusinku a hlavne nech sa pekne držíte a nech si užívate celé tehotenstvo 😵
Inak ja som zistila že som tehu v stredu a u dr som bola už v piatok a na sone už bola naša malá machuľka ktorá mala vtedy presne 5mm 😀

terezicka
18. mar 2009

Mirka tú soľ som už vyskúšala, pridala som ju priamo do práčky k lovele a mne sa zdá če mi škvrny odstránila trochu lepšie ako to mydlo, ale tiež samozrejme nevyšli celkom...Veď uvidíme keď ju dám ešte raz či to pomôže potom o dačo lepšie...
Inak zajtra ideme do poradne, aj očkovať nás budú. A Lucka sa z pondeloka na utorok v noci musela škrabnúť lebo na brade má také škaredé, aj sa mi zdá ako keby jej z toho išla taká vodička 😅

zabka
18. mar 2009

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej Mel gratulujem z celeho srdiecka, teeeeeeeeeeeeeda sa vam rychlo zadarilo... 😉 😉 Davaj teraz na seba pozor, aj na fazulku 😵 😵

pipika
18. mar 2009

Meliska!!!!!! Super, super, super! Gratulujemeeeeee 😵 😵 😵

mirka20
18. mar 2009

mel, som zvedava, ze ci rozsiris nase babske rady 😅
terez, potom mi daj vediet, ci funguje. a aj jej meno,nech mozem kupit 😉

meliska
19. mar 2009

babulky dakujem za gratulacie, aj ked mne to samej este tak nepride... nejak tomu este sama neverim 😅 musim sa objednat k lekarke 🙂
mirka: uz by sa aj nejaky fesak tuto medzi tieto vase babulky pytal... alex to sam nemoze utiahnut 😀

sharlotta
19. mar 2009

No Meliska, sak uz to vyklop, co manzelik, ako reagoval? My sme mali vcera 7. vyrocie okedy sme sa dali dokopy 🙂

meliska
19. mar 2009

jaaj, no tak ked som mu volala, tak som mu v tom chaose povedala, ze sa s nim musim porozpravat, tak sa chudak zlakol. ze co sa deje a ostal chvilu ticho, tak som mu to potom rovno odpodlahy povedala, ze mame pozit. test, tak sa zasmial... 😀 lebo nevedel co ma cakat, chuda.... a potom doma sa uz len smial, ze sme mali pockat aby bol vodnar, ale ze nevadi, akurat, ze mu budu zle vychadzat roky... 🙂 No a keby sa prcek narodil az v decembri, tak by sme mali darcek k 10 temu vyrociu, co sa pozname 😀
...no a potom sme zhodnotili, ze sme realisti a ze tomu obaja este akoze neverime, kym nam to lekar nepotvrdi...
...no a potom sme zhodnotili, ze sa mi opat zmensili prsia... no nie uplne na povodnu velkost, ale trochu z nich ubudlo... 😅 ale stale pobolievaju, tak sa snad prcek drzi 🙂 a musim sa objednat k lekarke, len musim vystihnut chvilu, ked nebude nikto v kancli... 😒
jo a babule este mam otazku, musim skoncit aj so sportom? lebo chodime hravat s kolegovcami raz do tyzdna stvorhru a teraz mi je blbe povedat ze nejdem, lebo sme uz zohrata partia ale zasa nechcem aby to este vedeli.. 😒
No tak som sa zasa rozpisala.... 😀