Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
7. apr 2009

Janka ak bude bábo dobre otočené tak to bdue vidno ale ak sa otočí zadočkom tak nie. Nám to povedal v 24tt na 4D sone.
Inak pochválim našu Lucku ale už sa začína plaziť pomaly aj normálne dopredu a už sa vie sama aj niekedy pretočiť z bruška na chbátik 🙂

meliska
7. apr 2009

no babulky tak ja vyskusam tu cibulu s medom, ale asi dam radsej cukor, lebo med by som nemala 😒 alergologicka mi ho pred rokom zakazala 😉
janka: aj tebe idu tie tyzdne tak pomaly? 🙂 ty uz mas take krasne ciselko 🙂 mne vzdy tyzden tak zletel, ze som si to ani nestihla uvedomit a teraz, kedy by som to potrebovala, tak sa to plazi 😀
Terezka: no Lucinka je sikovna, zachvilku za nou uz nebudes stihat behat 🙂
Mirka: ja sa pamatam ako decko, davali mi stale taku ciapku, ktoru som neznasala.. (sharlotta pamatas, mali sme rovnake, len ine farby 😀 ) a volali sme to "debilka", bola to taka strikovana s takou antenkou na vrchu hlavy a tu som si stahovala z hlavy hned ako si ma chvilku nevsimali 😀 😀

jankabelka
7. apr 2009

Meliska, áno aj mne to ide pomalšie ale aj tak to beží.
Terezka plánujeme aj my 4D aj so švagrinkou, tak som zvedavá či nám to vyjde. Lucka je riadna šikovnica, za chvíľku bude utekať ako o preteky 😉

marcaradko
7. apr 2009

meliska,ja mam zas osvedcene vela vela pit,hlavne cajiky,ale v ziadnom pripade nie horuce a ani studene.take akurat,teple asi ako je ustna dutina.a pit a pit a pit.to mi pomaha pri strasne vela problemoch-chorobach,pretoze vtedy sa ti cisti telo od skodlivin a skor sa ti aj vsetko lieci a hoji.tak tak.vyskusaj a potom napis ci ti pomohlo 😉

zabka
7. apr 2009

Ahojte aj my s Nikolkou prajeme vsetkym dodatocne vsetko len to naj... 😉 Jeej Mirka rebeka je uz taka velka slecna 😕 My uz pomaly koncime s prerabkou bytu a za nejaky tyzden sa stahujeme, uz sa moc, moc tesime 😵 😵 Inak u nas nic nove, Nika zacina poriadne vymyslat aj sa vie pekne pojedovat... 😅

terezicka
8. apr 2009

Ahojte spravila som Lucke nový album ak chcete môžte kuknúť aktuálne fotky 🙂

meliska
8. apr 2009

jeeejda, to Lucka je uz taka velka? ty kokso.... 🙂 zlatucka je 😉

marcaradko
8. apr 2009

ozaj terka nepisala si nahodou,ze mrska meska?dosla ci budete styria 😕 😵 😉 lucka je zlatunka,a zaciate pekne priberat 😉

jankabelka
9. apr 2009

Dobré ránko kočky 😉
Kukla som Terezka albumík, malá Lucka je už poriadne veľká a veľmi sa mi očkami podobá na Teba 😅

meliska
9. apr 2009

ahojteee 🙂
janka: vy ste v kolkom tyzdni videli srdiecko?
terazka: naozaj ako to dopadlo s mrskou?

jankabelka
9. apr 2009

Meliska keď mi robili prvé sono v nejakom 7 tt už som ho počula 😉
a ty si už bola u tej svojej lekárky?

meliska
9. apr 2009

no kedze zajtra je sviatok, tak az v utorok 14.3. 😉 aspon ma prcek viac casu a dorasie mu toho viac... 😀 😀

meliska
9. apr 2009

pardon 14.4. ja som este stale nejak v marci... xi xi

jankabelka
9. apr 2009

asi sa ti Meliska viac páči marec 😀 ty budeš v ktorom tt?

terezicka
9. apr 2009

AHojte, no hej mrcha mi ešte stále mešká ale zatiaľ si z toho nič nerobím, veď už som prežila aj 50 dní bez rmchy takže ešte stále som teraz vlastne v múnuse 😀 Uvidíme do budúceho týždňa či príde alebo nie...
Inak akurát riešime s Marekom dilemu - máme možnosť ísť koncom augusta do Prahy na poznávací zájazd za dobrú cenu. O Lucku by sa postarali naši, majú vtedy dovolenku. Len my nevieme či chceme nechať Lucku 5 dní bez nás 😅 Vôbec nevieme ako sa máme rozhodnúť...

meliska
9. apr 2009

janka: 😀 ja som cela domotana ....teraz som v 8tt, v utorok 14.4. by som mala akurat zacinat 9tt
terezka: takto nas chces este napinat? mohla by si si aspon taky malilinky testik spravit? hmmm? 😀

terezicka
9. apr 2009

meliska nemám doma žiadny testík a ani sa nechystám momentálne do mesta si ísť kúpiť. A aj task ja tomu neverím, minule keď som dostala mrchu tak až po 46 dňoch, takže stále vravím že som v pohode ešte 😀
A inak ja som videla srdiečko presne tiež v 9tt na sone 1x 😵

meliska
9. apr 2009

trezicka: tak ako v tom mojom sne... ja som ti ten test dala a este som ti vravela, ze mi este ostali dva a su v komode... 😀 😀 mala by si prist na navstevu 😀 😀 lebo v komode mam naozaj este dva testy 😀

terezicka
9. apr 2009

Meliska no už sa balím, zajtra ráno ma teda čakaj aby som stihla testovať 😀 NO ale bola by to veru iná sranda keby že som fakt tehuľka, aj keď fakt si to nejako nepripúšťam...

meliska
9. apr 2009

oki tak ja ta cakam.... 😀
...no ved to by mala Lucka aspon rovesnika, akurat ty by si mala riadny zaberak 😀, ale zvladnut sa to urcite da... tusim aj MM s bratom maju taky vekovy rozdiel 15 meisacov

jankabelka
9. apr 2009

Ahojte babulky, asi sa pripravujete na Veľkú noc v plnom prúde. Ja som ešte nejakých 20 minút v práci a potom jupí domkov. Aj ja idem ešte niečo porobiť a zajtra by som chcela ísť niekam na výlet, len tak sa odreagovať.
Možno sa mi sem podarí prísť aj cez víkend ale aj tak vám prajem krásnu Veľkú noc, hlavne si ju poriadne užite 🙂

mirka20
9. apr 2009

ahojte 🙂
nestiham vas, lebo vcera mi nasa princezna za cely den spala len 30 minut, aj to len na prechadzke 😖 a kedze som si potrebovala aj trochu poupratovat, tak to bolo dost namahave. no a dnes sice rebeka spala svoje 2 hodinky, ale mala som resty zo vcera, tak som opat nestihala.
terez, mozno si fakt tehulka a ten test by to len potvrdil. tak by si to nemala odkladat. teda ak nie kvoli sebe, tak urcite kvoli nam 😀 k tej prahe. ja by som bez malej nesla. ale to je asi tym, ze ja som s nou podstate nonstop. ak sa vzdialim, tak len na hodinku-dve, aj to len raz za cas. ty si viac bez malej, takze snad by si to zvladla. kolegynina sestra bola pri mori bez synceka, ked mal 7 mesiacov a v pohode. asi zalezi od povahy.
mel, neboj, urcite bude drobcekovi srdiecko. bude z neho chlap ako hora 😉 😅
janka, tak prijemny oddych a pekny slnecny vylet 😵
aj vam vsetkym prajem prijemne sviatky plne pohody 😵

terezicka
10. apr 2009

Ahojte my sme do 00:30 pozerali film a nieže by nás nejako extra bavil, ale keď sme ho už začali pozerať tak sme ho chceli aj pozerať. Ale našťastie Lucka k nám bola tolerantná a keď sa o pol 4 zobudila, najedla sa a hneď zaspala a spala potom skoro do pol 8 takže bola fakt zlatučká. Teraz mi spinká ten svoj krátky spánok, ja pripravujem obed. A včera prišli Luckini krstní rodočia aj s deťmi takže je tu veselo, celý dom sa otriasa od základov 😀 Ale aspoň je aj Lucka v spoločnosti nie len dospelých ale aj detí...
A ak sa tu neukážem už, tak vám prajem všetkým krásne sviatky a hlavne sa nenechajte vyoblievať v pondelok, ale to tým chlapom poctivo vracajte - ja budem určite aj za Lucku 😀

terezicka
10. apr 2009

Mirka sme sa dohodli včera že nejdeme do tej Prahy aj keď to človeka láka, ale bez Lucky 5 dní je pre nás veľa. Hej máš pravdu že som častejšie bez nej ale to je z donútenia lebo mám školu. Keby som nechodila do školy tak som tiež vždy s ňou. A aj keď som v škole tak je to pre mňa des, lebo v kuse myslím iba na ňu...
Inak včera večer som 1x nebola pri nej keď išla spinkať. Ja som išla do kostola a Marek zostal s ňou, no a keď som sa vrátila tak Lucka už spinkala...Ale Marek to zvládol super tak som rada 😵

mirka20
12. apr 2009

ahojteeeee 🙂
my sme stale vonku, kedze je krasne, tak nestiham net 🙂
terez, ja som to tak nemyslela,ze by si bola dobrovolne bez malej. ja viem, ze je to kvoli skole. mareka chvalim, ze uspal malu. u nas to asi nehrozi, kedze nasa malu pred spanim este kojim a aj cez den zaspava na prsniku. my sme teraz presli na jeden spanok cez den, kedze je vonku tak krasne a rebeka uz poobede nechce spat v kociku. ale k lepsim nociam nam to nepomohlo, takze musime len cakat, ze opat zacne pekne spavat 😔 ale co, hlavne ze sme vsetci zdravi 😅
vsetkym vam prajem malo vody, aj ked chlapi tvrdia, ze ta voda nam pomaha ku krase a k tomu, aby sme boli zdrave. 🙂

terezicka
12. apr 2009

Mirka ja viem ako si to myslela, to je v pohode. No a Marek veľa roboty nemal, lebo večer Lucka zaspí v pohode sama v postieľke, my ju tak iba položíme, pustíme kolotoč a ona zaspí, horšie je to však cez deň, vtedy sa to dakedy teraz už nepodarí ani mne ju uspať. Ale uvidíme ako sa Marek popasuje s malou budúcu sobotu - ja mám školu a keďže je Marek doma tak ju nenesiem k našim, takže Marek bude mať premiéru 😀 Už teraz inak rozmýšľa či to zvládne ale ja mu verím. A keď bude problém, tak sa bude musieť s ním popasovať...
My sme tiež boli vonku hoci nechcel cez najväčšiu horúčavu chodiť s Luckou vonku, žiaľ Marek to nechápe. keby bolo po jeho tak je Lucka vonku stále, ale ja som radšej keď je napr. polhodinku doobedu vonku a potom ideme až pred 15-tou vonku keď sa trošku slnko sťahuje...
A zajtra som povedala že Lucku budem brániť zubami nechtami, nieže mi ju dakto pooblieva a vyšibe lebo dostane odo mňa aj za ňu 😀

pipika
13. apr 2009

Ahojte! 🙂 🙂

Ako sviatkujete? Ja som dostala iba vodu. Vonavku som nedovolila kvoli malej. Bala som sa, ze mi potom z tych von nezoberie prsnik. Teraz je vonku s babkou a dedkom.
Inak sa mame fajn, mala pekne rastie, podla mna uz ma cez 5 kil. Uz asi 2 tyzdne prespime celu noc, stavame az okolo siedmej rano. Naje sa a spinka dalej do deviatej. Cez den spi iba okolo obeda 2-3 hodinky a to iba vonku v kociku. Pozajtra mame ockovanie a dostane aj nausnicky. Trosku sa bojim, dufam ze nebude mat horucku. Poradili mi octanovy krem, vraj pomaha, tak som ho kupila. Asi tyzden nenormalne slinta. Aj doteraz slintala, ale nie az takto. Podbradnik ma stale mokry. Urcite coskoro vyjde prvy zub, vraj aj mne vysli prve 2 zuby v 4. mesiaci.

Pridala som par fotiek z krstin. Prebehlo to v poriadku. Mala bola hore v kostole, kukala a pocuvala. 🙂

Baby, pouzivate plienky z tesca? Su dobre? Mne sa teraz minuli pampersky a skusila by som tie.

Pozerala som vase fotky. Deticky su krasnucke, pekne rastu. 😵

Janka, pekna 19ka... 😵

Terez, co mrcha? Ja som asi pred mesiacom a pol zacala spinit. Trvalo to asi den a odvtedy nic. Vy ste kedy dostali prvu mrchu? Zabka, ty ju uz mas? Nechyba mi vobec. 🙂

Meliska myslim na teba a drzim palce. Vsetko bude ok a to srdiecko bude bit o 106. 😉 🙂

Marca uzdrav sa a pridaj sa medzi nove tehulky. Drzim tiez palce. 🙂 😵

babulka123
13. apr 2009

pipi... tak vy ste uz aky velilky.... parada..

pipika
13. apr 2009

😵 😵 😵

pipika
13. apr 2009

waw, ty uz mas 23? 😵 Mas pekne fotky z toho ateliera.